Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    ja to staram się w piątki robic bezmięsny obiadek wiec dzis placki bo w sumie dawno nie było!

    Mieszkanko wysprzatane,teraz czekam az emilka spać pójdzie to podłogi umyje hehehehehe
    anik cos mi stronki nie może otworzyć ale jak tylko sie uda obiecuje ze głosik zostanie oddany!!!!!!!!!!

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez majajula Pokaż wiadomość
      a ja siedzę przed tym kompem coś tam klikam zamiast ogarnąc mieszkanie, poprasować i się pakować bo wybywamy do rodziców i wracamy w poniedziałek- a mi się nie chce i mam lenia już od dobrego tygodnia
      Majajula a rodzice gdzie mieszkają?daleko od Was?w mieście czy na wsi?bo jak na wsi to dziewczynki sobie pobiegają pewnie na świeżym powietrzu



      Dawniej Marti

      Skomentuj


        anik melduje ze głosik oddany na pana piotra dzielnicowego hihihih

        Skomentuj


          Anik głos oddałam.



          Dawniej Marti

          Skomentuj


            anik ty przekaż panu dzielnicowemu że kawa,wino,i wielka blacha dobrego ciasta dla nas ma być!!!!!!!!!!!!!!
            nie ma nic za darmo hihihihihihihihihihihihih

            Skomentuj


              Sikornik to takie smutne że Twoja Myszka tak choruje ale ja jestem dobrej myśli,że wszystko sie dobrze ułoży.Możemy mu tylko wszystkie życzyc dużo dużo zdrówka.



              Dawniej Marti

              Skomentuj


                Napisane przez olcia79 Pokaż wiadomość
                anik ty przekaż panu dzielnicowemu że kawa,wino,i wielka blacha dobrego ciasta dla nas ma być!!!!!!!!!!!!!!
                nie ma nic za darmo hihihihihihihihihihihihih
                Zgadzam się



                Dawniej Marti

                Skomentuj

                •    
                     

                  hihihihih wiedziałam że protestowac nie będziecie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



                  ide dać zupy mojej głodzilli bo stoi w kuchni przy kuchence i woła "am" hehehehehe

                  Skomentuj


                    Napisane przez olcia79 Pokaż wiadomość
                    hihihihih wiedziałam że protestowac nie będziecie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



                    ide dać zupy mojej głodzilli bo stoi w kuchni przy kuchence i woła "am" hehehehehe
                    Może jak poje i brzuszek będzie pełny to pójdzie Ci spac



                    Dawniej Marti

                    Skomentuj


                      No ja mam taką nadzieje
                      Chciaż wstałysmy dzis dość późno bo przed 9 wiec pewnie jeszcze z jakieś pół godziny i powinna spać

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Dziękuję dziewczyny za głosy, mój znajomy wysunął się na pierwsze miejsce jeszcze wieczorkiem ponowie apel jak wszystkie będziemy
                        PAULINA 07.07.2008




                        http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                        Skomentuj


                          anik a co w kawą ,winem i ciastem dla nas za głosy hehehe??????????

                          Skomentuj


                            Dziewczyny znowu mam problem :/. Mój mały dziś zrobił zieloną kupkę z dużą ilością śluzu... Czy powinnam wybrać się z nim do lekarza?

                            Skomentuj


                              Carin a mały jest tylko na piersi ? Czy go dokarmiłaś ?
                              Bo jeśli to drugie to kupa jest zielona od mleka, a jeśli nie to najprawdopodobniej Ty coś zjadłaś na co maluch jeszcze nie był gotowy.
                              Obserwuj kolejne kupki, a jeśli do jutra nie przejdzie udaj się do lekarza
                              Julek: 10/3/2008

                              Skomentuj


                                witam ponownie
                                m. dzisiaj ma wolne i okupuje komputer. ja już z Asią jestem po spacerze, aktulanie mała śpi, a m. gdzieś wybył. wieczorem mamy jechać na zakupy, muszę się nastroić do tego psychicznie
                                Anik głos oddany.
                                Sikornik będzie dobrze, głowa do góry!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X