Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez antalis Pokaż wiadomość
    Jeny historia wychowania ... chorowałam przed kazdym wykladem z tego przedmiotu.
    Nooooo cięzki przedmiot,znaczy duzo materiału w cholere......w sumie pani profesor za*****ista jest,bardzo lubimy jej wykłady bo nie zanudza i bardzo ciekawie opowiada ,ale na egzaminach jest nie do pobicia,u niej lepiej oddac czysta kartke niż spróbować ściągnąć!!!!!

    antalis kochana a co studiowałas ze miałas historie wychowania????

    Skomentuj

    •    
         

      Majek mój dobry znajomy też ma gronkowca, od urodzenia właśnie, bo załapał w szpitalu. ON ma 26 lat i ten gronkowiec męczy go niestety po dzień dzisiejszy. Co jakiś czas wychodzą mu "plamy" na ciele.

      Sikornik poznałam mamę na placu zabaw i jej 14 miesięczny Oskarek też
      choruje na AZS. Już rok jeżdżą do pani alergolog i na pocieszę Cię, że już
      u nich o wiele lepiej. Skóra jest czysta, jeszcze co nie co wyjdzie jak w diecie jest coś nie tak.
      Opowiadała, że tak ja u Jonego, Oskar przez to okropne swędzenie spać nie mógł nocami.
      Ehhh.... biedne dzieciaczki

      A jak tak opowiadacie o szkole, egzaminach, obronie to kurcze aż mi się
      tęskni za uczelnią. Jak byłam na ostatnim roku i był już Julek to nie mogłam się doczekać kiedy się wreszcie skończy, a teraz.... poszłoby się jeszcze pouczyć
      Julek: 10/3/2008

      Skomentuj


        Olcia ja sobie idiotka kupiłam paczke fajek cienkich L&M'ów, spaliłam 3 myślałam że rzygnę - nie pale juz ponad rok i zaraz oddałam je Radkowi, nie wiem co mnie podkusiło, bo akurat mam na co kasę wydawać a nie sa to fajki hehe

        Tree - wczoraj wróciłam od rodziców, bo mój ojciec, który strasznie kocha Małego woził nas po lekarzach w Wlkp. o tu w Koszalinie ja nikogo nie znam, żeby mi nawet polecił cholera
        a w Pile i Poznaniu juz tak
        nie było nas 5 dni w domu, ale systematycznie wisiałam na telefonie i żarłam sie niemiłosiernie z Radkiem przez kom. że to jego wina bo wywiózł nas nad morze i takie tam pieprzenie głupie

        w dodatku zauwazyłamże Mały zaczął sie bać obcych, lekarzy panicznie i moich rodziców
        tylko ja i Radek sie liczymy - jak wczoraj wróciliśmy do somu to nie mógł sie Johnny od ojca czyli R. odkleić hehe

        Skomentuj


          Napisane przez sikornik Pokaż wiadomość
          Olcia ja sobie idiotka kupiłam paczke fajek cienkich L&M'ów, spaliłam 3 myślałam że rzygnę - nie pale juz ponad rok i zaraz oddałam je Radkowi, nie wiem co mnie podkusiło, bo akurat mam na co kasę wydawać a nie sa to fajki hehe

          bardzo dobrze tak trzymać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
          ja nie pamiłam ponad 3 lata a teraz znów zaczęłam..... ehhh szkoda słów!!!!!!

          Skomentuj


            Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
            Majek mój dobry znajomy też ma gronkowca, od urodzenia właśnie, bo załapał w szpitalu. ON ma 26 lat i ten gronkowiec męczy go niestety po dzień dzisiejszy. Co jakiś czas wychodzą mu "plamy" na ciele.
            u nas już nie ma takich ran jak były czy innych wykwitów ale czasem coś wyskoczy i 2-3 tyg schodzi
            także ten gronkowiec pewnie krąży w organiźmie


            JULA

            MAJA

            OLGA

            Skomentuj


              tree ja tez tak myślę że trzeba znaleźć coś dobrego w każdej sytuacji inaczej mozna juz sie kłaść do grobu hehe

              np. jak sie dowiedziałam o tej Johnnego dziurce co ma między komorami to zaraz do biblioteki poleciałam i mam książki w domu medyczne - nic nie rozumiem ale to nic bo wyczytałam że nawet jak sie okaże że ma zespół Fallota to mamy w Polsce dobrych naprawde specjalistów od operacji na otwartym sercu dziecka

              k***** sie popłakałam...
              jakoś nie moge sie z tym pogodzić

              Skomentuj


                sikorniku kochana jasne, że tak. Jonek będzie zdrów jak rybka, normalnie funkcjonował i będzie szczęśliwym człowieczkiem. Jestem o tym święcie przekonana. Idę sobie poczytać o tym zespole.
                Julek: 10/3/2008

                Skomentuj

                •    
                     

                  olcia79 pedagogika opiekunczo-wychowawcza.

                  Skomentuj


                    Admin usunął wątek "poród w wodzie"

                    Sikonik a jakie Jonek miał objawy, że podejrzewają u niego tego Fallota ??
                    Julek: 10/3/2008

                    Skomentuj


                      Sikornik mój wcześniak miał 2 tygodnie jak zamykali mu przewód Bolalla czyli połączenie tętnicy płucnej z aortą, operacja może nie na otwartym sercu ale nad sercem, do tego miejsca kardiolog dostawał sie spod lewej paszki tak że i płucu musiał odsówać żeby sie tam dostać, dziecko było małe i słabiutkie a teraz jest ok.
                      Wogóle zanim dojdzie do jakiejś operacji o ile w ogóle dojdzie to jeszcze troche potrwa, takie dziurki niekiedy sie same znikają no i jeszcze jest farmakologia można pomóc serduszku lekami.
                      Mój zanim zapadła decyzja o operacji miał podawane leki i moją krew ale nie pomogło za to teraz przynajmniej mam pewnośc że ten przewód się nie otworzy bo po leczeniu farmakologicznym takie przypadki się zdarzały




                      W DOMU PEŁNYM DZIECI
                      NAWET DIABEŁ TRACI MOC

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez antalis Pokaż wiadomość
                        olcia79 pedagogika opiekunczo-wychowawcza.
                        bardzo chciałam robić za rok z tego podyplomówke, ale jednak zdecydowałam sie na logopedie - wzgledy ekonomiczne, chce otworzyć w Pile prywatny gabinet bo u nas w mieście coś takiego jak poradnia logopedyczna prawie nie istnieje

                        Skomentuj


                          Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                          Admin usunął wątek "poród w wodzie"


                          uuuuuuuuuuuuuuuuuuuu to lipa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                          normlanie zasmuciłaś mnie tą wiadomością

                          Skomentuj


                            Tree na poczatku pediatra wysłuchał szmery w okolicy aorty płucnej, ale był pewien że przez to że w okresie noworodkowym Johnny miał infekcje wirusową przez tydzień
                            ale szmery nie zniknęły więc dostaliśmy skierowanie do kardiologa a ten zrobił badania (cały dzień spedziliśmy w szpitalu) i okazało sie że miedzy komorami jest dziurka, potem porównał z wywiadem i zobaczył że w karcie Johnnego - czego nie zauważył pediatra, miał wpisana sinicę i pytał mnie o to, bo ja przydusiłam Jonatana przy porodzie, bo ze stresu przestałam oddychać i on urodził sie śliwkowy i przez długi moment nie mógł sam złapać tego pierwszego oddechu
                            potem zaczęły sie problemy bo jak sie zdenerwował to tak jakby sie zapowietrzał i zaczynał sie dusic w domu - myślałam że chodzi o samo "zanoszenie sie" lub tzw. "tajenie"
                            mojej koleżanki córka tak podduszała sie płacząc przez 1,5 roku i jej przeszło, ale nie miała problemów kardiologicznych
                            lekarz kazał zrobić morfologie i Johnny ma bardzo słabą hemoglobine ale nie ma anemii, bo żelazo oki wiec zaczęli podejrzewać najgorsze że ma wrodzoną wadę serduszka - tetralogia Fallota i teraz czekamy jak na wyrok

                            Skomentuj


                              DOBRA LASKI JA SPADAM!
                              IDE sprzątać,ale będe podpatrywac co tu piszecie

                              Skomentuj


                                Sikronik a jakie trzeba zrobić badania by się okazało czy też nie czy to ten Fallot ??
                                A ta dziurka między komorami to poważna sprawa ?? jak się jej teraz pozbyć ??
                                Ile Jonek dostał pkt po urodzeniu ?
                                Julek: 10/3/2008

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X