Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    a ta ciemna karnacja to nie od 'żółtaczki'? Asia tez tak miała, a po jakims tygodniu-dwóch zbladła, teściowa mówiła, ze to ta żółtaczka fizjologiczna. chyba że to kolejny przesąd czy coś w tym stylu, ja sie nie znam

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez majajula Pokaż wiadomość
      Pinki ja od 5 lipca w Piasecznie siedzę bo mąż w Warszawie pracuje i dosyć miałam zycia na odległość
      Mamy niedaleko do siebie hihi ja jestem z Mokotowa

      szukam pracy w biurze, 10lat doświadczenia w działach: zakupów, handlowym potem analizy, raporty takie tam papiery szmery...a z wykształcenia pedagog, zero lat w zawodzie

      Majajula a Ty jakiej pracy szukasz? i od kiedy?
      Julek 15.o2.2oo7r



      Skomentuj


        Napisane przez Beti313 Pokaż wiadomość
        [ATTACH]2498[/ATTACH]
        w życiu bym nie powiedziała że to wcześniak.Śliczny
        Amelia 12.03.08

        Skomentuj


          majek a widzisz ja nie w temacie z twoim "przesiedleniem" byłam
          a ja to w Warszawie nigdy nie byłam aż wstyd przyznac. a mam tam rodzinkę...

          a właśnie jakiej pracy szukasz?
          jakie są stawki tam?
          Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

          Skomentuj


            Witajcie kobity.Ostatnio niemam czasu na pisanie,dopiero doczytalam co wczoraj naskrobalyscie.BETI śliczny synuś.Mojej szwagierki synek dopiero by się urodził a ma juz 1,5 m i wazy już 3800.Jest zdrowy wszystkie badania dla wczesniakow przechodzi pomyślnie.


            Skomentuj


              [ATTACH]2499[/ATTACH]
              [ATTACH]2500[/ATTACH]




              W DOMU PEŁNYM DZIECI
              NAWET DIABEŁ TRACI MOC

              Skomentuj


                Nic mi nie mówili żeby miał żóltaczkę, ale nasza rodzina ma ciemną cerę




                W DOMU PEŁNYM DZIECI
                NAWET DIABEŁ TRACI MOC

                Skomentuj

                •    
                     

                  hejka
                  Beti- słodziach straszny;0 i ghratulacje dla mateuszka

                  Izabelka- wiem co przezywasz z praca;( tez znam ten poratal i tel milczy. A samopoczucie i samoocena spada.

                  Famili- zdrówka dla Julka, oby tylko nic poważnego mu nie było.

                  Colorka- z tym placem to śwueta racja. ja też tak poznałam fajne mamuski. teraz dzieciaczki razem do przedszkola chodza a my na ,, kawki"


                  U nas dzis super pogoda. cieplo , słonecznie az chce sie żyć- ale w pogodzie widzialam ze to juz ostatnie podrygi lata;(

                  AMELCIA ur. 08.02.2007

                  Skomentuj


                    Betti ja sie upierać nie będę, bo jak pisałam nie znam się, teściowa tylko mi tak mówiła. Asia też była taka ciemna na początku

                    Skomentuj


                      wiecie co wlasnie czytam o oryginalnych imionach dla dzieci nadanych w tym roku w warszawie. dla dziewczynek: Calineczka, chiara, gryzelda Guantanamera, Jazryna, żywia, Selina, Maura, Zeira
                      Chłopcy:Sylas, Sindi, Esmee, Barabasz
                      Moze staroswiecka jestem ale dla mnie polowa na imiona sie nie nadaje.

                      AMELCIA ur. 08.02.2007

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Cześć.
                        Gdzie wy wszystkie mieszkacie że macie słoneczko? U nas od samego rana zachmurzone i co chwila pada deszcz
                        Wszystkim choruszkom życzę szybkiego powrotu do zdrowia
                        Beti maluszek słodziaczek i jakie ma fajniusie włoski.

                        Skomentuj


                          beti mogę podać Ci rękę i wielki ukłon w Twoją stronę Kobieto Silna!!!!
                          przeczytałam twoje posty o depresji ciążowej, tyle na głowie jednej kobiety i jak za kilka dni urodziłaś wcześniaka!!!Normalnie łzy w oczach ze wzruszenia...
                          Ja też mam wcześniaczka tyle, że z 35tyg - dziś nie pamiętam, że to wcześniak
                          Twój Alek cudny, silny chłopak, trzymam kciuki za niego, jak patrzę na zdjęcia -podobny jest do mojego synka. Też miał ciemną karnację i długo żółtaczkę fizjologiczną....mój nie był rehabilitowany, ale kontrole u okulisty konieczne!
                          Julek 15.o2.2oo7r



                          Skomentuj


                            jak teraz wygląda to widziałyście a ta foteczka nie jest za ciekawa ale jak ktoś chce to może sobie porównać jak było
                            IMGP0559.JPG
                            całkiem pierwszej fotki nie wkleje bo to tylko płakać można




                            W DOMU PEŁNYM DZIECI
                            NAWET DIABEŁ TRACI MOC

                            Skomentuj


                              Napisane przez dominika81 Pokaż wiadomość
                              wiecie co wlasnie czytam o oryginalnych imionach dla dzieci nadanych w tym roku w warszawie. dla dziewczynek: Calineczka, chiara, gryzelda Guantanamera, Jazryna, żywia, Selina, Maura, Zeira
                              Chłopcy:Sylas, Sindi, Esmee, Barabasz
                              Moze staroswiecka jestem ale dla mnie polowa na imiona sie nie nadaje.
                              a to w ogóle imiona są? biedne dzieci
                              Julek 15.o2.2oo7r



                              Skomentuj


                                ale kruszynka! na tychpoprzednich zdjęciach wygląda już jak duży chłopak

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X