Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Madzia ooo toś szczęściara. Ja tylko raz w swoimi zyciu miałam zapalenie
    kratani.A tak to ciągle grypa
    Julek: 10/3/2008

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez kiya Pokaż wiadomość
      STO LAT DLA ALANKA I 1000 BUZIAKÓW
      COYOTEK SERDECZNE GRATULACJE Z OKAZJI NARODZIN NAJWIĘKSZEGO CUDU ŚWIATA, MALUSI JEST ŚLICZNY
      Dziękuje z całego serca



      Dawniej Marti

      Skomentuj


        szybkiego powrotu do zdrowia życzę koleżanką
        Oskar Michał
        1 kwiecień 2009
        3710 ; 59 cm ; 10 pkt


        Skomentuj


          Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
          Marti my o 20 dopiero z podwórka wróciliśmy ale już jest po kolacji i po kąpieli, a teraz tatuś czyta mu baję
          Alanek w przedszkolu ma mnóstwo wrażeń. A leżakuje w przedszkolu ?

          kiya cześć
          w tym przedszkolu nie ma leżakowania i dobrze bo pewnie nie chciałby spac,on nie śpi w dzień już wcale.Wstaje o 6 rano i zasypia o 19



          Dawniej Marti

          Skomentuj


            Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
            Madzia ooo toś szczęściara. Ja tylko raz w swoimi zyciu miałam zapalenie
            kratani.A tak to ciągle grypa
            ale taka prawdziwa grypa? bo jakieś przeziębienie typu: katar, kaszel, złe samopoczucie, to może i parę razy miałam. słyszałam, że przy grypie to łamie w kościach, ruszać się nie można, wysoka gorączka.

            Skomentuj


              Napisane przez Martyna2006 Pokaż wiadomość
              Ja mam brata i siostre i tez nie wyobrażam sobie żeby Alanek był sam.Może jak mąż sobie odpocznie jeszcze z rok,dwa to zechce.A wiesz,mam koleżnkę jedynaczkę i ona sobie chwali że jest sama bo twierdzi że rodzice jej dużo pomagają finansowo bo jest sama i że niczego jej nie brakowało a ja myśle że ona tylko tak mówi. Ja sama sobie nie wyobrażam nie miec mojego brata czy siostry.
              co do rodzeństwa ja mam brata o 10 lat młodszego, zreszta moi rodzice są bardzo młodzi, a mój mąż za to jest jedynak. Na pewno Oskarek nie będzie jedynakiem
              Oskar Michał
              1 kwiecień 2009
              3710 ; 59 cm ; 10 pkt


              Skomentuj


                ja tez jestem jedynaczką i nie narzekam z tego powodu

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
                  ja tez jestem jedynaczką i nie narzekam z tego powodu
                  mój mąż tez
                  Oskar Michał
                  1 kwiecień 2009
                  3710 ; 59 cm ; 10 pkt


                  Skomentuj


                    Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
                    ja tez jestem jedynaczką i nie narzekam z tego powodu
                    Ja teraz sie ciesze z tego że mam dwójkę rodzeństwa ale kiedyś jak byłam mała i rodzice na nic nie mieli pieniędzy(nawet na jedzenie) bo trójka dzieci to żałowałam że nie jestem sama.



                    Dawniej Marti

                    Skomentuj


                      jak to sie mowi...każdy chwali swoje....
                      te z nas które maja rodzeństwo chcą mieć wiecej niz jedno bejbe, jedynaczki też chcą mieć więcej niż jedno,bo wiedzą po sobie,że samemu jest nudno bez brata czy siostry.. a jeszcze innym jedynakom jest super w zyciu samemu...
                      FROCH

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        a ja narzekam. Dobrze, że mój mąż ma dwójke rodzeństwa,to przynajmniej trochę weselej jest.
                        Julek: 10/3/2008

                        Skomentuj


                          Marti, wszystkiego wspaniałego dla syneczka z okazji urodzinek.
                          Dużo zdrówka Alanku, pięknie i zdrowo rośnij i baw się świetnie w przedszkolu!


                          Skomentuj


                            ja bym i tak chciała mieć jedno dziecko. przynajmniej na razie tak myślę.

                            Skomentuj


                              Ja zaczynam marzyc nieśmiało o drugiej córeczce... A mój wyśniony model rodziny, to dwie córcie, jedna po drugiej i jako trzeci synuś...może się uda, kto wie? Wszystko przed nami


                              Skomentuj


                                Napisane przez Lullaby Pokaż wiadomość
                                Ja zaczynam marzyc nieśmiało o drugiej córeczce... A mój wyśniony model rodziny, to dwie córcie, jedna po drugiej i jako trzeci synuś...może się uda, kto wie? Wszystko przed nami
                                Lullaby kochana to do dzieła,może odrazu będzie synuś.A Twój mąż chętny na drugą myszkę?



                                Dawniej Marti

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X