Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
    o rzeczywiście jeszcze Humana też ma w ofercie owocowe mleka. gdzie sklepie widziałam i jeśli dobrze pamiętam to jest po 9-tym albo 10-tym miesiącu. chyba pójdę z Asia na spacer w poszukiwaniu
    Anik a kakao? nie wiem jak kawa zbożowa - to już chyba dla starszych dzieci?
    Humane dostaniesz w tesco, a co do kakaa to napewno dawałaś jej już spróbować czekoladke to kakao jej tez nie zaszkodzi




    W DOMU PEŁNYM DZIECI
    NAWET DIABEŁ TRACI MOC

    Skomentuj

    •    
         

      haha, w tesco wczoraj byłam i nie zapowiada się, żebym miała tam szybko wrócić. chyba że sobie sama pojadę
      Asia czekolade już jadła w kaszce, gorzką też lizała i raz kakao piła. inne mleko czy kakao do picia to zawsze jakieś urozmaicenie do śniadania, no i z kubka chętnie wtedy pije. swoje mleko tylko z butelki pociągnie. kiedyś wygrałyśmy mleko hippa o delikatnym waniliowym smaku i od jakiegoś czasu Asie własnie je pije bez problemu z kubka.

      Skomentuj


        Przepraszam byłam na innym wątku Kakao nie chce pić i mleka zwykłego też nie, ale lubi moją kawę rozpuszczalną
        PAULINA 07.07.2008




        http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

        Skomentuj


          Spróbuję jakieś smakowe mleczko jej zapodać
          PAULINA 07.07.2008




          http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

          Skomentuj


            Napisane przez anik12 Pokaż wiadomość
            Przepraszam byłam na innym wątku Kakao nie chce pić i mleka zwykłego też nie, ale lubi moją kawę rozpuszczalną
            o to Asia też tak ma, swojego soku nie ruszy a mój cały wypije (ciekawe co za róznica skoro często robię taki sam i dla niej i dla siebie). wtedy nawet butelka i niekapek nie jest potrzebny, tak ze zwykłej szklanki się napije, że nic się nie porozlewa tzn ja tą szklankę trzymam, ale zawsze mogłoby jej coś bokami polecieć.

            Skomentuj


              Napisane przez anik12 Pokaż wiadomość
              Hej dziewczyny. Wczoraj tylko Was podczytywałam, bo jakoś nie miałam weny na pisanie. U nas też pogoda pod psem. Wiecie co masakra moja Paulina nie chce kompletnie nic jeść oprócz cyca. Jak chce cycusia to podtykam jej coś innego do jedzenia, ale wtedy jest ryk nie miłosierny, no i po około małej godzinie się poddaję i dam jej cyca. Co ja mam zrobić?
              Anik musisz być wytrwała, bo jak cały czas będziesz jej ulegać to nigdy nie przestaniesz karmić piersią. Ja na początku ograniczyłam dzienne karmienie a po pewnym czasie nocne karmienia piersią zastępowałam butlą i nie obyło się bez płaczu. Ale byłam uparta i się udało

              Skomentuj


                w ogóle kupiłam dzisiaj Asi puzzle, takie drewniane, 6 wyjmowanych z obrazka zwierzątek. bedę mogła ja uczyc jak "mówią" te zwierzątka albo pokazywac jak się je wkłada w obrazek. były jeszcze do wyboru puzzle z teletubisiami, tzn cztery obrazki i jeden podzielony na dwie części, następny na trzy itd. Ale te zwierzątka chyba były lepszym wyborem.
                jeszcze kupiłam rajstopki i do tego dwie pary skarpetek w promocyjnej cenie za 3zł (bez promocji 10zł) i jeszcze spineczki do włosów.
                Asia została cała obkupiona. wczoraj nie mogłam z m. zrobić zakupów, to sobie dziś sama pojechałam

                Skomentuj

                •    
                     

                  Magda ja Karolkowi kupiłam książeczki w twardych okładkach, właśnie ze zwierzątkami i dziś dzięki temu już potrafi naśladować głosy wszystkich zwierzątek

                  Skomentuj


                    Napisane przez mamakarolka Pokaż wiadomość
                    Magda ja Karolkowi kupiłam książeczki w twardych okładkach, właśnie ze zwierzątkami i dziś dzięki temu już potrafi naśladować głosy wszystkich zwierzątek
                    a ksiązeczki też mamy, Asia już pokazuje większość zwierzątek, ale z racji tego, że nie mówi i jest uparta to ich odgłosów nie chce powtarzać. na razie zatrzymała się na etapie mama i baba
                    już nie wiem co z nią robić, żeby coś więcej powiedziała. lekarz mówi, żeby dać jej spokój, bo dzieci zaczynają mówic w wieku dwóch lat, a czasami i później.

                    Skomentuj


                      Napisane przez mamakarolka Pokaż wiadomość
                      Anik musisz być wytrwała, bo jak cały czas będziesz jej ulegać to nigdy nie przestaniesz karmić piersią. Ja na początku ograniczyłam dzienne karmienie a po pewnym czasie nocne karmienia piersią zastępowałam butlą i nie obyło się bez płaczu. Ale byłam uparta i się udało
                      Próbowałam w nocy dać butelkę, ale to jest przebiegły lis z tej mojej córci. Nawet smoczka kupiłam jaK cycuś kształtem i nic nie chce butli
                      PAULINA 07.07.2008




                      http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Anik a może Twoja córa jeszcze je w nocy, bo w dzień nie niewiele je i jest głodna no ale z drugiej strony jak w dzień nie chce jeść, to nie będziesz jej na siłę wciskać.
                        my już jesteśmy w domku. Asia jak tylko weszła, to od razu poszła do komputera i zaczeła pokazywać, że chce 'halo, dziadku'. po paru razach właćzyłam coś innego, a ona się oburzyła także dalej leci dziadek.

                        Skomentuj


                          Napisane przez mamakarolka Pokaż wiadomość
                          Między mną a najmłodszą siostrą jest 8 lat różnicy, czasem to mi się wydaje że to już różnica pokoleń
                          hehehe jaka różnica pokoleń....TO CO JA MAM POWIEDZIEC JAK U MNIE 15 LAT miedzy mna a siostra

                          ja tez mam naleweczke mojej babci,o jezzzzu jaka pyszna,ale najlepsze są rw wiśnie z niej,mają tyle spirytu tam że nalweka niepotrzebna

                          Ja sie nie odzywałam przez wekend bo sie wczoraj pożarłam tak z moim mężem że normalnie szok,oczywiście poszło o to wszytsko ze na mojej głowie no i ZERO ZROZUMIENIA Z JEGO STRONY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                          marti jeszcze raz wyrazy wspólczucia

                          color spóźnione zyczenia dla Amelki

                          reszta pieknych pań dobry wieczór!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                          Skomentuj


                            i ja witam
                            Oskar Michał
                            1 kwiecień 2009
                            3710 ; 59 cm ; 10 pkt


                            Skomentuj


                              Witam panie
                              Ten badziewny laptop wczoraj mnie wylogowal i nie moglam sie z powrotem zalogowac.
                              Olcia pewnie sie za kilka dni pogodzicie ale to przykre ze wiekszosc z nas ma z swoim partnerem podobne problemy,wiekszosc facetow zachowuje sie jakby wciaz byli u mamusi i jak im sie czegos nie chce robic to olewka bo wiedza ze ich zona i tak ich wyreczy.

                              Skomentuj


                                witajcie dziewczynki myslalam ze juz nikogo nie ma tutaj
                                dorotko ja ci powiem ze ogólnie mój mąż to taki jest że mi zawsze pomaga itd,ale wrocil z pracy w piatek i ja mu wszytsko wygadałam ze na mojej głowie itd,że jeszcze musze to mieszkanie do biura nasze zgłosic na sprzedaż i że kiedy mam to wszytsko robic......no i sie zaczeło
                                Na szczęscie pojechał do stolicy i mam spokój(względny) hahahaha

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X