Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez Beti313 Pokaż wiadomość
    Wiem mój rozum też mi tak podpowiada ale serce pęka z tęsknoty
    Ale pomyśl że dzięki temu że maluszek będzie zdrowy to szybciej wróci do domku i będziesz mogła Go tulić 24 godziny na dobę

    Skomentuj

    •    
         

      he he ciekawa jestem jak mąż sobie tam poradzi, mam nadzieję że pielęgniarki wcisną mu małego na ręce bo do tej pory tylko raz go dotknął panicznie sie boi że zrobi mu krzywde




      W DOMU PEŁNYM DZIECI
      NAWET DIABEŁ TRACI MOC

      Skomentuj


        Hej u nas tez zimno i jakos tak jesiennie mnie nadal boli glowa to jakas masakra ....Mała poszła z babcia spac , Tymek do dzieci pod blok wiec chwila dla mnie chyba pojde sie połozyc moze poczytam jakas gazete popoludniu mamy jechac do tesciow ,ale zobaczymy jeszcze ..... zycze MIŁEJ I UDANEJ NIEDZIELI .....

        Skomentuj


          Napisane przez Beti313 Pokaż wiadomość
          he he ciekawa jestem jak mąż sobie tam poradzi, mam nadzieję że pielęgniarki wcisną mu małego na ręce bo do tej pory tylko raz go dotknął panicznie sie boi że zrobi mu krzywde
          Teraz dostałam esa od m. że miał małego na rękach he he wiedziałam że pielęgniarki mu go wcisną haha




          W DOMU PEŁNYM DZIECI
          NAWET DIABEŁ TRACI MOC

          Skomentuj


            Hej dziewczyny. Wczoraj tylko Was podczytywałam, bo jakoś nie miałam weny na pisanie. U nas też pogoda pod psem. Wiecie co masakra moja Paulina nie chce kompletnie nic jeść oprócz cyca. Jak chce cycusia to podtykam jej coś innego do jedzenia, ale wtedy jest ryk nie miłosierny, no i po około małej godzinie się poddaję i dam jej cyca. Co ja mam zrobić?
            PAULINA 07.07.2008




            http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

            Skomentuj


              Anik Paulinie zeby rosną? nie wiem czy Ci to pomoże, ale u mnie też było parę dni, że Asia nic jeść nie chciała - ani deseru ani obiadu, kanapki itp, a mleko z butelki i kaszkę tak. może spróbuj dać kaszkę na mleku?

              Skomentuj


                Napisane przez anik12 Pokaż wiadomość
                Hej dziewczyny. Wczoraj tylko Was podczytywałam, bo jakoś nie miałam weny na pisanie. U nas też pogoda pod psem. Wiecie co masakra moja Paulina nie chce kompletnie nic jeść oprócz cyca. Jak chce cycusia to podtykam jej coś innego do jedzenia, ale wtedy jest ryk nie miłosierny, no i po około małej godzinie się poddaję i dam jej cyca. Co ja mam zrobić?
                A chcesz całkowicie odstawić małą od piersi?

                Ja mam znów dylemat z Aleksem czy po jego powrocie ze szpitala zostawić go na odżywkach dla wcześniaków czy spróbować pobudzic laktacje i wrzucić go na pierś?
                Tylko nie wiem czy to mleko w moich cy... nie jest już za stare, dawno nie odciągałam ale coś tam jeszcze wycieka jak nacisnę na brodawkę.
                Last edited by Beti313; 13-09-2009, 15:07.




                W DOMU PEŁNYM DZIECI
                NAWET DIABEŁ TRACI MOC

                Skomentuj

                •    
                     

                  Betti a ile Twój maluszek teraz waży? jak poszukiwania kombinezonu?

                  Skomentuj


                    Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
                    Anik Paulinie zeby rosną? nie wiem czy Ci to pomoże, ale u mnie też było parę dni, że Asia nic jeść nie chciała - ani deseru ani obiadu, kanapki itp, a mleko z butelki i kaszkę tak. może spróbuj dać kaszkę na mleku?
                    Magda ona już długo nie je, to znaczy je ale nie codziennie, na przykład w jeden dzień zje tylko trzy łyżeczki jogurtu i koniec, dalej tylko cyc. Czasem zje ziemniaczka, czasem kawałek kotleta, ale są dni że nic nie je tylko cyca. Dziewczyny ja już nie mam sił, a w nocy potrafi budzić się nawet trzy razy na cyca. Taka duża dziewucha. Próbowałam delikatnie ją odzwyczaić od cycusia, ale nie daję rady bo ona normalnie do mnie podchodzi i woła cycycy i szarpie za bluzkę i mam już dość
                    PAULINA 07.07.2008




                    http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                    Skomentuj


                      I jak dam jej na przykład kasze to ona chce sama jeść, a jak jej dam samej to tylko grzebie i rozwala. Idą jej zęby, ale ona tak ciągle ma z tym jedzeniem
                      PAULINA 07.07.2008




                      http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        to tak jak Amelka Colorki z tym jedzeniem. niestety nie pomogę, u nas czasem też są pronlemy z jedzeniem, ale to jeden-dwa dni niejedzenia i koniec.

                        Skomentuj


                          Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
                          Betti a ile Twój maluszek teraz waży? jak poszukiwania kombinezonu?
                          dzisiejsza waga to 2,030kg kombinezon kupie w normalnym sklepie bo z allegro i tak nie doszedłby na jego wyjście (mam taką nadzieję) bo chłopak zaczął się ociągać w jedzeniu, zamiast tego bawi sie smokiem i sie śmieje a dopóki nie będzie umiał wypić swojej dawki to do domu nie pójdzie.

                          Anik ubieraj body najlepiej z takim mini golfem i mów małej że cycy robi nyny a ona w tej bluzce cie tak szybko nie rozbierze
                          Last edited by Beti313; 13-09-2009, 16:49.




                          W DOMU PEŁNYM DZIECI
                          NAWET DIABEŁ TRACI MOC

                          Skomentuj


                            a jak reaguje na butelkę




                            W DOMU PEŁNYM DZIECI
                            NAWET DIABEŁ TRACI MOC

                            Skomentuj


                              Nic nie chce z butelki. Może jak bym całkiem jej cyca zabrała to by zaczęła jeść, ale już próbuje to jak nie dam to ona krzyczy, ryczy, szarpie. Nawet jak bym założyła wór na ziemniaki to ona nie da za wygraną. Na wadze normalnie przybiera, zdrowe dziecko, ale taki cycuś okropny z niej, a już ma ponad 14 miesięcy
                              PAULINA 07.07.2008




                              http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                              Skomentuj


                                Mateusz jak odstawił cyca a zrobił to sam bo byłam w ciąży a podobno w 4 miesiącu ciąży pokarm zmienia smak i dziecku już nie smakuje przeżucił sie na butelkę przy której wcześniej mu sie dziwigało jak poczuł smoczek w ustach a teraz notorycznie pije kubusie i mleko humana z bananami jest już zageszczone kaszką




                                W DOMU PEŁNYM DZIECI
                                NAWET DIABEŁ TRACI MOC

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X