Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    100 lat !100lat!AMELKO!wiec zyj nam sto lat i usmiech miej na twarzy,niech zycie Ci da to wszystko o czym marzysz!!!!!

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
      Sikornik wczoraj pakowałam Asię na dwudniową wizytę i u mojej mamy. wyszły trzy siaty+wózek
      najpierw było pię wielkich siatek, ale tych materiałowych bo jestem antyreklamówkowa
      ostatecznie zaraz wszystko przepakuję do dwóch wielgachnych toreb podróżnych, a łóżeczko, pieluchy - bo na czas wyjazdu inwestuję w jednorazowe - chusteczki dodupne itp. sa już u rodziców

      jeszcze wózek, leżaczek fotelik

      dobrze że dziś wpada dziadek (mój tata) na noc i jutro się załadujemy w jego fure i do Piły...

      trochę odpoczne od Radka

      Skomentuj


        Napisane przez annse3 Pokaż wiadomość
        sikornik,sproboje ci pomoc.Otoz po katasrofie z moimi wlosami(lepiej nie bede pisac co z nimi zrobilamzastosowalam maseczke FRUCTIS do wlosow taka w zielonym pudeleczku.Jest jak narazie najlepsza i NAJTANSZA!!!!!!dziewczyny moje wlosy tez po porodzie wypadaly calymi garsciami,balam sie ze zostane lysa.Ale to minie,zazwyczaj po skonczeniu karmienia piersia
        Napisane przez coyotek74 Pokaż wiadomość
        Hejka, ja dalej w dwupaku i całkiem sama w domu.
        Wczoraj niestety nie było indukcji, bo padłam oglądając Roboty z synem, mąż zresztą też komara przyciął i nici z romantycznego wieczoru.
        Za to dziś wieczorem będziemy sami. Mamy iść na spacer, ale nie wiem czy faktycznie pójdziemy, bo mam silne bóle w pachwinach jak chodzę i mogę przejść ileś tam metrów i nic i nagle dopada cię ból.Więc się śmiałam rano do męża, że albo spacer albo inne przyjemności.
        Za to na jutro zaplanowaliśmy wizytę na KTG w szpitalu, jak będą mieli miejsce i będą chcieli mnie zostawić to się chyba zdecyduje.Ponoć w moim wieku, przy dziecku 4000g, niedoczynności tarczycy i skazie krwotocznej nie ma co czekać jak będzie ciąża przenoszona i mogą się zacząć komplikacje.Sama zresztą nie wiem.Zobaczymy jutro.
        coyotek,nie rozmyslaj za duzo o komplikacjach,ja mialam 4350g i poszlo swietnie mimo ze z moim zdrowiem nie najlepiej trzymam za Was kciuki,bedzie ok.

        Skomentuj


          Napisane przez annse3 Pokaż wiadomość
          sikornik,sproboje ci pomoc.Otoz po katasrofie z moimi wlosami(lepiej nie bede pisac co z nimi zrobilamzastosowalam maseczke FRUCTIS do wlosow taka w zielonym pudeleczku.Jest jak narazie najlepsza i NAJTANSZA!!!!!!dziewczyny moje wlosy tez po porodzie wypadaly calymi garsciami,balam sie ze zostane lysa.
          co z nimi zrobiłaś, bo teraz jestem ciekawa?
          mam na głowie jeden wielki kołtun
          dam sobie i im ostatnia szansę przed totalnym ścięciem
          kupie tą maseczkę - to taka pękata hehe???

          Skomentuj


            SILUŚ dziękuję za linka do stronki - zaraz ją rozpracuję

            Skomentuj


              dlatego dziś będą tylko przyjemności, a jutro i tak jedziemy do szpitala, o u nas to widzę, że trzeba miejsce trafić. Jak będzie wolne łóżko to zostaje, jak nie...to zmykam do domu i wrócę jak już się zacznie
              Poza tym zastanawiam sie jak to jest ze zwolnieniem. Termin mam na 14.09 i zwolnienie tez do tego dnia. Czy ja dostanę kontynuację, jeśli w razie czego nie urodzę, czy muszę brać urlop macieżyński już od tego dnia. Wolałabym pierwsza opcję.




              i Bartek :-)

              Skomentuj


                Napisane przez sikornik Pokaż wiadomość
                co z nimi zrobiłaś, bo teraz jestem ciekawa?
                mam na głowie jeden wielki kołtun
                dam sobie i im ostatnia szansę przed totalnym ścięciem
                kupie tą maseczkę - to taka pękata hehe???

                o to to!!!!!super sprawa ,polecam!!!

                Skomentuj

                •    
                     



                  Bukiecik od Jonatana dla Amelki
                  (ale mama pomagała wybrać hehe)

                  słoneczniki... moje ulubione
                  Last edited by sikornik; 12-09-2009, 17:37.

                  Skomentuj


                    sikorek,ty lepiej nie pytaj!!uzylam jakies amerykanskie nie wiadomo co,niby odzywka.Juz po 2 min.z wlosow robily sie wypadajace sznurki,ostatecznie sie okazalo ze to kuracja na rozprostowanie wlosow u afrykanek

                    Skomentuj


                      Napisane przez annse3 Pokaż wiadomość
                      sikorek,ty lepiej nie pytaj!!uzylam jakies amerykanskie nie wiadomo co,niby odzywka.Juz po 2 min.z wlosow robily sie wypadajace sznurki,ostatecznie sie okazalo ze to kuracja na rozprostowanie wlosow u afrykanek
                      na szczescie zrobilam ulep na glowe z tego calego pudla i trzymalam zamiast minute pol godziny.Ta maseczka jest jednominutowa.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Oooo

                        annase
                        ja mam normalnie poskręcane tak włosy jak dready, a właściwie jeden wielki
                        katastrofa, już ich nie farbuję nie męczę a one się plączą koszmarnie - o wypadaniu nie wspomne bo już sie z tym faktem pogodziłam...

                        Skomentuj


                          Napisane przez sikornik Pokaż wiadomość
                          Oooo

                          annase
                          ja mam normalnie poskręcane tak włosy jak dready, a właściwie jeden wielki
                          katastrofa, już ich nie farbuję nie męczę a one się plączą koszmarnie - o wypadaniu nie wspomne bo już sie z tym faktem pogodziłam...
                          mysle ze ten specyfik ci pomoze ,bynajmniej na rozczesanie,ja jestem naprawde zadowolona.

                          Skomentuj


                            Napisane przez coyotek74 Pokaż wiadomość
                            dlatego dziś będą tylko przyjemności, a jutro i tak jedziemy do szpitala, o u nas to widzę, że trzeba miejsce trafić. Jak będzie wolne łóżko to zostaje, jak nie...to zmykam do domu i wrócę jak już się zacznie
                            Poza tym zastanawiam sie jak to jest ze zwolnieniem. Termin mam na 14.09 i zwolnienie tez do tego dnia. Czy ja dostanę kontynuację, jeśli w razie czego nie urodzę, czy muszę brać urlop macieżyński już od tego dnia. Wolałabym pierwsza opcję.
                            mysle ,ze nie musisz brac macierzynskiego,tak bynajmniej na logike biorac.

                            Skomentuj


                              Napisane przez ColorWomen Pokaż wiadomość
                              Hej
                              Ach wiecie jaka jestem dumna Amelka kończy dziś 1,5
                              WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA AMELKI !!!!!

                              Skomentuj


                                i to by bylo na tyle ,papa.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X