Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Hej
    Ach wiecie jaka jestem dumna Amelka kończy dziś 1,5 roku.Nigdy nie przypuszczałam że bycie Mamą dostarcza tylu pozytywnych procentów

    Anik to gdzie się odciska nóżki to glinka możesz kupić już gotowe ładne ozdobione.
    Amelia 12.03.08

    Skomentuj

    •    
         

      Color DUŻO ZDRÓWKA DLA AMESI Z OKAZJI 1,5 ROCZKU

      Skomentuj


        Mamakarolka Merci
        Amelia 12.03.08

        Skomentuj


          Mój Karoluś jutro kończy 19 miesięcy i czasem się zastanawiam gdzie jest ten mój malusi bobasek który dopiero co się urodził Jeszcze doskonale pamiętam dzień w którym przywieźliśmy go ze szpitala

          Skomentuj


            Napisane przez mamakarolka Pokaż wiadomość
            Mój Karoluś jutro kończy 19 miesięcy i czasem się zastanawiam gdzie jest ten mój malusi bobasek który dopiero co się urodził Jeszcze doskonale pamiętam dzień w którym przywieźliśmy go ze szpitala
            CZas ucieka nie ubłaganie szybko
            19 m-cy ulala duży chłopak
            Amelia 12.03.08

            Skomentuj


              Zmykam bo mój duży chłopak ciągnie mnie za rękę bo na spacerek chce iść, ciągle woła dada,dada

              Skomentuj


                Mamokarolka to też już niedługo imreza u Was będzie
                Colorka dużo zdrówka dla Amelki!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez sikornik Pokaż wiadomość
                  hej Anik, a o co pytałaś, bo mnie wczoraj nie było wieczorem?
                  jutro musze z Johnnym przejechać 160 km i właśnie staram sie nas spakować...
                  Sikornik pytałam jak nazywa się taka masa żebym mogła Paulinie stopy i ręce odbić? to jest chyba do gipsu podobne. A gdzie jedziecie?
                  PAULINA 07.07.2008




                  http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                  Skomentuj


                    Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
                    Anik znalazłam coś takiego: http://www.miluch.pl/product-pol-130...-Baby-Art.html
                    to nie jest chyba dokładnie to o co Ci chodziło. ja wpisałam w googlach gips do odlewu rączek, spróbuj tak, może coś znajdziesz.

                    zaczekaj, mam coś jeszcze. przypuszczam, że tu jest to co chciałaś: http://www.allegro.pl/item711302825_...w_prezent.html
                    Dzięki Magda jesteś boska, właśnie o coś takiego mi chodziło. Wiesz ja też piszę pamiętnik dla Pauliny, ale bloga bym nie założyła.
                    PAULINA 07.07.2008




                    http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                    Skomentuj


                      Anik nie ma za co ja też bloga na razie nie zakładam. ogólnie to moje koleżanka stwierdziła, że to jest tak śmiesznie napisane, że nawet mam książkę wydać. buhahaha
                      zauważyłam, że królowa sie pojawiła. idę zobaczyć co ciekawego tym razem napisała o porodach naturalnych

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        DUŻO ZDRÓWKA DLAAMELCI Mój Filip właśnie dziś zaczyna ósmy miesiąc i niestety się przeziębił do tego wychodzą mu zęby a od rana jest brzydka pogoda że tylko spać ,więc w nocy co godzinka podrywał mamusię na nogi a i w dzień raczej lepiej nie będzie. Więc miłego dnia dziewczynki może wam się uda weekend.

                        Skomentuj


                          CZEŚC DZIEWCZYNKI

                          anik kochana,juz Ci daje linka....ja sie zbieram żeby to zrobic odkąd emilka się urodziła hehehehehe
                          http://www.allegro.pl/search.php?sg=0&string=BABY+ART
                          Anik powiedz mi kobieto kochana czy daleko masz tam od siebie do ełku>????bo ja tam mam całą rodzinke

                          U nas dzis pogoda taka sobie,my pospalismy do 9.30 wiec emilka bedzie pewnie buszować do wieczora

                          kiya moja emilka od samego poczatku też całe nocki przesypiała,złote dziecko w nocy za to w dzien szybki lopeż 30 min i po spaniu było,ale wolałam mieć przespana nocke niz wstawanie co chwila
                          Ale wiem co to nieprzespane nocki,bo mój Kamil do 1,5 roku gdzies sie budził,na poczataku to co 2 godziny jak w zegarku i jeszcze te kolki przez pół nocy...........eh mówie wam koszmar!!!!!!!!!!!

                          Dziś na obiad pierogi robie,jak któraś chętna to zapraszam

                          Skomentuj


                            Olcia a z czym masz pierogi? kurczę, ale mi smaka narobiłaś. może ja też zaszaleję i skoczę do mięsnego po coś na rosół i od razu będzie mięsko na pierogi. Asi nie ma, to robota powinna szybko pójść.

                            Skomentuj


                              madzia ruskie,ruskie
                              Nie toleruje innch pierogów,z mięsem nie lubie moj kamil tez nie emilce to tam pewnie wsio ryba mała zje wszytsko robciu lubi ale nie bede dla niego jednego robic pierogów z miesem hihihihihih

                              Skomentuj


                                ja też ogólnie lubię wszystkie, ale z mięsem i serem chyba najbardziej także nie nawiedzę Cię dzisiaj hehehe

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X