Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    hej dziewczyny! jest tu ktoś? ja już bez dziecia i m.
    jak wracalismy to m. oczywiście musiał się z jakimś dziadem ścigać, tzn. bardziej to było bicie się o miejsce na pasie. jak mnie to wkurza, już raz mieliśmy przez takie coś wypadek, na szczęście niegroźny, m. żadnego kary i mandatu nie zapłacił, bo to "nie jego wina", a jaki szczęśliwy i dumny jak paw chodził i chwalił się, że ten drugi dostał 4 punkty i 200zl. tylko nie rozumiem z czego tu sie cieszyć, skoro m. i tak miał drzwi do klepania

    Skomentuj

    •    
         

      hanta śpi do 6-7 rano, kochane dziecko
      magda8528 typowy facet co to nie on
      Oskar Michał
      1 kwiecień 2009
      3710 ; 59 cm ; 10 pkt


      Skomentuj


        Magda a może szczęśliwy że za darmo samochód sobie podmaluje
        PAULINA 07.07.2008




        http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

        Skomentuj


          Kiya widzę, że Ty także jesteś tą szczęśliwą mamą, która sobie może pospać Asia też bardzo szybko zaczęła przesypiać całą noc. ale za to w dzień nadrabia....

          Skomentuj


            Napisane przez kiya Pokaż wiadomość
            hanta śpi do 6-7 rano, kochane dziecko
            magda8528 typowy facet co to nie on
            bo ma urodzinki w ten sam dzien co ja
            no wlasnie magda...przeciez to facet, my pewnych rzeczy nigdy nie zrozumiemy bo jestesmy o caly poziom wyzej haha

            Skomentuj


              tylko w dzień śpi po 20 minut, takie drzemki sobie ucina, chociaz oststnio udaje mi sie go uśpić na godzinę czasem dwie 2xdziennie
              Oskar Michał
              1 kwiecień 2009
              3710 ; 59 cm ; 10 pkt


              Skomentuj


                Napisane przez anik12 Pokaż wiadomość
                Magda a może szczęśliwy że za darmo samochód sobie podmaluje
                pieniądze z ubezpieczenia to fakt, ale wiadomo blachy klepane. chyba lepiej mieć auto w jakimś normalnym stanie, a nie każda strona klepana albo wymieniona, bo już nie było czego naprawiać
                zresztą pisałam bardzo dawno temu, że on chyba bardziej swój samochód kocha. w ogóle mnie nie pytajcie co on w nim ma, bo to jest jakaś masakra!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez pawimi Pokaż wiadomość
                  bo ma urodzinki w ten sam dzien co ja
                  no wlasnie magda...przeciez to facet, my pewnych rzeczy nigdy nie zrozumiemy bo jestesmy o caly poziom wyzej haha
                  no prosze i jak jego chrzestna
                  magda8528 to fak jak skończył 3 miesiące to zaczął całe noce przesypiac i jak została wprowadzona butla na noc,(karmniłam go 3,5 miesiąca cycykiem)
                  Oskar Michał
                  1 kwiecień 2009
                  3710 ; 59 cm ; 10 pkt


                  Skomentuj


                    Napisane przez pawimi Pokaż wiadomość
                    no wlasnie magda...przeciez to facet, my pewnych rzeczy nigdy nie zrozumiemy bo jestesmy o caly poziom wyzej haha
                    swiete slowa
                    Wszystko co w zyciu dobre jest nielegalne ,niemoralne lub powoduje tycie.

                    Skomentuj


                      [QUOTE=magda8528;115703]pieniądze z ubezpieczenia to fakt, ale wiadomo blachy klepane. chyba lepiej mieć auto w jakimś normalnym stanie, a nie każda strona klepana albo wymieniona, bo już nie było czego naprawiać
                      zresztą pisałam bardzo dawno temu, że on chyba bardziej swój samochód kocha. w ogóle mnie nie pytajcie co on w nim ma, bo to jest jakaś masakra!

                      Jak dobry mechanik to tak wyklepie, że nie ma śladu. Ja na mój samochód to wcale nie uważam, tylko staram się nie pukać z mojej winy
                      PAULINA 07.07.2008




                      http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        [quote=magda8528;115703]pieniądze z ubezpieczenia to fakt, ale wiadomo blachy klepane. chyba lepiej mieć auto w jakimś normalnym stanie, a nie każda strona klepana albo wymieniona, bo już nie było czego naprawiać
                        zresztą pisałam bardzo dawno temu, że on chyba bardziej swój samochód kocha. w ogóle mnie nie pytajcie co on w nim ma, bo to jest jakaś masakra!
                        hej dziewczynyja jestem a jest ktos ze mną?
                        Madzia błagammmmmmmmmmm napisz co on tam ma

                        a mój na odwrót jest bardzo ostrozny ,nigdy nie przekroczył prędkości,zawsze pasy zapiete i nas na to uczula ,fotelik i podkładka dla małej,o czasie przeglądy iinne takie,autko wypucowane ,jako kierowca to 100 % zaufania mam do niego!!!
                        wogóle w głowie mi sie nie mieści jak u nas po mieście tatusiowie jeżdżą sobie z malcami na przednim fotelu bez fotelika i pasów zapiętych-zero odpowiedzialności


                        Skomentuj


                          no tak anik tyle ze ja zrozumialam ze jechali z dzieckiem -blache da sie wyklepac -zycia niestety nie
                          Wszystko co w zyciu dobre jest nielegalne ,niemoralne lub powoduje tycie.

                          Skomentuj


                            Silek no to przynajmniej masz bezstresową jazdę z m. ja miałam już raz historię, że mi policja zapukała do drzwi z teksem, że Pan G. jest poszukiwany
                            mieszkamy przy drodze, która wiedzie na obwodnicę i tą drogą i obwodnicą jeździ mój m do pracy (średnio 160-180km/h ). na obwodnicy są często wypadki i karetki, straże i inne jeżdża obok nas, jeśli słyszę te syreny w okolicach 8-9 i 16-17, to czasem aż mi się gorąco robi.

                            Skomentuj


                              To już głupota dziecko z przodu, ale ja nie jestem lepsza, Paulina za chiny ludowe nie da się zapiąć w foteliku
                              PAULINA 07.07.2008




                              http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                              Skomentuj


                                Napisane przez hanta Pokaż wiadomość
                                no tak anik tyle ze ja zrozumialam ze jechali z dzieckiem -blache da sie wyklepac -zycia niestety nie
                                To ja nie zrozumiałam czy z dzieckiem, jak ja jeżdżę z małą to zawsze ostrożnie i przepisowo, ale jak sama to diabełek czasem we mnie wstępuje
                                PAULINA 07.07.2008




                                http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X