Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    hanta no to mamy dzieci w podobnym wieku bo moj ma 16 m-cy(skonczyl 25-go),
    kurcze nie spi jeszcze,tak sie przyzwyczail ze latem chodzil pozniej spac i teraz biega i szaleje

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez dotka238 Pokaż wiadomość
      mamakarolka ja mam czasem "kryzysowe"dni kiedy wyzywam ze mam dosc siedzenia na zadupiu ,wtedy jade do miasta i po jakichs 3 godzinach w halasie i smrodzie zaczynam miec dosc.Wieczorem jak wracam do domu ciesze sie ze miasto zostawiam za soba
      Ja zawsze po wakacjach jak wracałam do szkoły to przez pierwszy miesiąc tak mnie bolała głowa że ledwo żyłam, teraz jakoś do tego smrodku się przyzwyczaiłam.

      Skomentuj


        moj od jakichs 3 m-cy spi tylko raz dziennie -czasem tylko godzinke wiec okolo 20stej juz pada zazwyczaj przy flaszce
        Wszystko co w zyciu dobre jest nielegalne ,niemoralne lub powoduje tycie.

        Skomentuj


          Mój synek za dwa dni skończy 19 miesięcy. Całe szczęście już zasnął i mam błogą ciszę w domku

          Skomentuj


            Wiesz co Pawimi ze mna bylo podobnie,restauracyjki,kino,imprezy,znajomi,wszyst ko a miejscu ale jakos nie umialam sobie wyobrazic malego dzidziusia w tym calym "wariatkowie".Dobrze jest ubrac cos fajnego i pojechac do miasta,pobyc troche wsrod ludzi,poczuc ze sie nie jest tylko kura domowa ale tego spokoju ktory mam tutaj juz nie zamienie

            Skomentuj


              moj ma dopiero 5 miesięcy, ale godzina 20 jest już w łóżku czasem 20:30. Trzymamy się zasad twardo.
              Oskar Michał
              1 kwiecień 2009
              3710 ; 59 cm ; 10 pkt


              Skomentuj


                Moj spi zazwyczaj od ok.12 do 14 ale widze ze wieczorami ma power wiec moze przyszedl czas zeby te sjesty nieco skrocic...

                Skomentuj

                •    
                     

                  Ja już mówię DOBRANOC strasznie spać mi się chce

                  Skomentuj


                    dziękuje wszystkim babeczkom za życzenia
                    ŁUKASZ 08.09.2006

                    NATALIA JULIA 30.11.2007



                    Skomentuj


                      DOBRANOC WSZYSTKIM ja juz tez uciekam ,moze uda mi sie polozyc Poldusia

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        i już sie znowu pusto zrobiło
                        Oskar Michał
                        1 kwiecień 2009
                        3710 ; 59 cm ; 10 pkt


                        Skomentuj


                          no mi sie net zawiesil (jak to na wsi bywa)
                          Wszystko co w zyciu dobre jest nielegalne ,niemoralne lub powoduje tycie.

                          Skomentuj


                            kiya i przesypia Ci cala noc
                            Wszystko co w zyciu dobre jest nielegalne ,niemoralne lub powoduje tycie.

                            Skomentuj


                              Jestem. dziecie moje już wykąpane i na cycu wisi a ja jestem dzisiaj zmęczona....
                              PAULINA 07.07.2008




                              http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                              Skomentuj


                                a ja mialam isc juz godzine temu i klient mi zadzwonil teraz to juz musze dosiedziec te 15 minut i dopiero po Olivera pojade.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X