Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
    Sikornik pochwal się sukienką
    a moje dziecko się poszło spać
    przewspaniała pozycja masz małą akrobatkę
    KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

    Skomentuj

    •    
         

      hehe może sie Asia porządkami zmęczyła, o ma podobnie jak mój Radek, jego umycie garów już koszmarnie męczy

      Skomentuj


        Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
        Sikornik pochwal się sukienką
        a moje dziecko się poszło spać
        super pozycja .....

        Skomentuj


          Sikornik gratulacje , sukienka fajna .... witam mamusie ja troche polatałam po kom teraz po syna do przedszkola ....

          Skomentuj


            moje dziecko ostatnio przyjmuje własnie jakieś dziwne pozy wczorj np. próbowała stanąć na głowie.
            Sikornik bardzo fajna sukienka, myślę że na obronę się nadaje. a buty może jakieś na obcasach?

            Skomentuj


              Hej Sikornik - u mnie bez zmian, dalej w dwupaku
              Julek chyba zamierza dłużej posiedzieć w brzuszku.
              A może będę jedną z tych szczęśliwych kilku procent co to rodzą równo w terminie




              i Bartek :-)

              Skomentuj


                Napisane przez coyotek74 Pokaż wiadomość
                Annse31 - zapytam się męża jak wróci wieczorem po pracy, może on będzie miał jakiś pomysł. Dam ci znać z pewnością.
                bede oooooooooooooogromnie wdzieczna za pomoc,przyzwyczailam sie do tego kompa i strasznie ciezko bedzie sie z nim pozegnac.(Wiekowym ludziom ciezko sie rozstawac z niektorymi rzeczamiWpadne moze wieczorkiem i lookne czy cos doradzicie mi.Mam nadzieje ze komp is not deat.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez coyotek74 Pokaż wiadomość
                  Hej Sikornik - u mnie bez zmian, dalej w dwupaku
                  Julek chyba zamierza dłużej posiedzieć w brzuszku.
                  A może będę jedną z tych szczęśliwych kilku procent co to rodzą równo w terminie
                  coyotek,mnie sie udalo ,to tobie tez sie w terminie moze udac.zycze z calego serca.

                  Skomentuj


                    sikorek,a nie za krotka ta sukienka?jak w komisji beda panowie to uuuuuuuuu

                    Skomentuj


                      jak za krótka? jak będą Panowie, to napewno zda na 5,5

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        sie napatrza ,oj napatrza

                        Skomentuj


                          Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
                          Sikornik bardzo fajna sukienka, myślę że na obronę się nadaje. a buty może jakieś na obcasach?
                          odpada, nie umiem chodzić w butach na obcasie, muszę mieć płaskie
                          mam fajne ale takie cichobiegi do połowy łydki...

                          choć w Poznaniu jest nowa tendencja modowa: laski chodzą w koszulkach letnich roznegliżowanie... i w kozakach

                          Skomentuj


                            Sikornik a balerinki? chociaż te o których mówisz też mogą być ok, jak nie będzie gorąco, to czemu nie? a dziś w dzień dobry tvn pokazywali, że idzie jakaś nowa moda noszenia skarpetek do butów na obcasie.

                            Skomentuj


                              Napisane przez annse3 Pokaż wiadomość
                              sikorek,a nie za krotka ta sukienka?jak w komisji beda panowie to uuuuuuuuu
                              dopsko zakrywa, na mnie bo ja niska, jest do połowy uda więc luzik
                              a panów jest dwóch po 60-dziesiątce

                              Skomentuj


                                Napisane przez coyotek74 Pokaż wiadomość
                                Mleko, na drugi raz mleko pij dziewczyno. Im więcjej tym lepiej - na zatrucie chemią idealne.
                                Zaraz wypije mleka bo ciągle mi nie dobrze
                                PAULINA 07.07.2008




                                http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X