Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Olcia to ja poproszę a u Ciebie też non stop leci ten dziadek? kurcze, jak teraz wyłączyłam, to jest ryk i nie pomaga nawet spacer po mieszkaniu za rączkę.
    już nie mam pojęcia o co chodzi

    Skomentuj

    •    
         

      madzia ja z rana żeby cos zrobić czy chociaż zjeść śniadanie to włączam VH1 bo tam od 7 rano leci "ROck your baby" wiec troche oddechu a lulu i teletubisie to normlanie SZAŁ MACICY tak zwany hahahahahaha
      A co do kawki to już kochana Ci przesyłam .............




      I CO WSZYTSKIE UCIEKŁYŚCIE??????????????? super,jak tylko ja sie pokazuje to was czarna dziura wciąga

      Skomentuj


        no moje dziecko w końcu padło u mnie tv nie działa, z bajek fajny jest tylko Kubuś Puchatek i to tylko jak razem siedzimy i oglądamy. także nawet nie mam po co tv włączać. o i jeszcze tę minutkę posiedzi sama i popatrzy jak leci piosenka z Brzuduli haha
        a kawka super! chyba pójdę, zaszaleję i sama sobie taką zrobię, akurat ostała mi się ostatnia torebka bitej śmietany!

        Skomentuj


          Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
          Sikornik a kiedy się bronisz? bo jutro jedziesz chyba tylko oddać pracę tak?
          tak oddaję jutro i czekam na werdykt jak na wyrok czy będzie dopuszczona w ogóle do recenzji
          jak mi ją już dwóch recenzentów łaskawie oceni to już będzie z górki

          Skomentuj


            ja ci powiem ze moja emilka to jeszcze patrzy na bajki na JIM JAM,bardzo fajne dla maluchów,ale ten program jest do 11 tylko hehehe wiec pozniej juz nie patrzy w pudło a Kubusia Puchatka to my mamy na scianie w pokoju(znaczy się ten pasek ozdobny ) wiec go tam atakuje,no i całą kolekcje bajek do czytania takie w twardej okłądce jeszcze po moim kamilu w idealnym stanie wiec jak ja byłam w ciąży to kamil zapakował w karton i schował pod łóżko dla siostry hehehehe

            Skomentuj


              już wróciłam obrobiłam sie mody ochłonął kaszulę i teraz w wózku przed telewizorem siedzi z oczami jak chińczyk, walczy sam ze sobą zeby nie usnąć.
              sikornik kciuki zaciśnięte będą
              ale śliczna kawa chyba też kupię bita śmietanę,
              co do bajek to my mamy baby.tv ulubiony program,
              Oskar Michał
              1 kwiecień 2009
              3710 ; 59 cm ; 10 pkt


              Skomentuj


                dziewczyny mam expres cisnieniowy wiec moge Wam zrobic taką kawke hihihih,tez mam taka pianke

                kurcze dzis mam w planach zrobienie pierogów hahahaha bo juz nie mam pomysłow co mam robic na ten obiad

                Skomentuj

                •    
                     

                  ja tam mam zupę kalafiorową, ziemniaki i jajko sadzone
                  Oskar Michał
                  1 kwiecień 2009
                  3710 ; 59 cm ; 10 pkt


                  Skomentuj


                    witaj Małgosiu i witam dziewczyny ja ostatnio na nic nie mam czasu maz sie smieje ze musi mi 3 dziecko zrobic to i czas sie znajdzie smieszny ha ha ha ha widze ze dzis dziewczyny zamiast spac to na forum buszowały w nocy a teraz odsypiaja ..... ide do miasta moze cos wyszukam fajnego ..... miłego dnia

                    Skomentuj


                      No to fajnie masz,ja niestety mam jednego niejadka w domu wiec zawsze musze zrobic taki obiad zeby ten moj kamil zjadł bo z emilcia to nie mam problemów

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        och w ogóle nie wiecie najlepszego dziewczyny! hahaha! od zeszłego tygodnia gotuję codziennie (no prawie) trzy obiady gotuję dla siebie, dla Asi (jak nie daję jej albo ona nie chce jeść obiadu ze słoiczka) i dla m. w zeszły wtorek usłyszałam, że ja zmuszam m. do jedzenia rzeczy, ktore robię dla siebie! najlepsze jest to, że codziennie kombinowałam co można zrobić, żeby on zjadł i każdy obiad był KONSULTOWANY. ciekawe, że w pracy na lunch zje i kurczaka i jakiegoś kotleta, pizzę, placki itp.
                        no kurdę, gotować nie umiem czy co?!
                        teraz codziennie je smażony makaron z kiełbasą...

                        Skomentuj


                          madzia to ja ci współczuje serdecznie!!!!!
                          ja to tylko musze gotoewac dla kamila bo ten oszołom nie chce jeśc...........normlanie szlag mnie juz trafia
                          w czwartek ide do lekarza z nim bo to juz nie na moje nerwy i siły

                          Skomentuj


                            może ja też zaciągnę m. do lekarza haha

                            Skomentuj


                              30 minut temu pisałam, że moje dziecko padło, a ona już wstała! no masakra jakaś hehe. zabrałam się za porządki w zdjęciach, bo chcę jej na roczek książkę zrobić, a tu lipa!

                              Skomentuj


                                moje dziecie zaraz pewnie padnie,bo dzis szybciej wstałysmy a tak to spi do 9 rano hehehehe,juz mnie za ucho szarpie,to znak ze zmeczonba hehehe

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X