Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    a moja szwagierka to ciągle mi powtarza że mi łatwiej bo mam dziewczynki a ona 2 chłopców i że nie wiem jak to ciężko jest mieć chłopaków


    JULA

    MAJA

    OLGA

    Skomentuj

    •    
         

      Hej
      Widzę że temat dzieci
      Ja nie chcę większej różnicy niż 5 lat , ale kurcze to nie realne
      U nas zaraz z nieba poleci ulewa , chmury czarne jak węgiel
      Amelia 12.03.08

      Skomentuj


        Jaroszka - tosz to ja potwierdzam, że dziewczynki to koszmar w tym wieku, ale chopcy tacy jak mój sąsiad to też niezłe ziółko. No ale on chowany w domu tylko z mamą i siostrą.
        Z drugiej strony wydaje mi się, że ten mój to taki lekko "dupowaty" jak go ktoś szturchnie to nie oddaje, nie kłoci się, nie awanturuje. Czy on da sobie potem radę?




        i Bartek :-)

        Skomentuj


          Napisane przez jaroszka80 Pokaż wiadomość
          rozumiem że straciłaś pierwsze? mój Konradek jest trzeci bo też straciliśmy chłopczyka
          tak i do dość późno bo w 30 tg i na dodatek to był błąd w sztuce lekarskiej. pierwszy też był chłopczyk Kacperek miał na imię
          Oskar Michał
          1 kwiecień 2009
          3710 ; 59 cm ; 10 pkt


          Skomentuj


            Napisane przez coyotek74 Pokaż wiadomość
            Jaroszka - tosz to ja potwierdzam, że dziewczynki to koszmar w tym wieku, ale chopcy tacy jak mój sąsiad to też niezłe ziółko. No ale on chowany w domu tylko z mamą i siostrą.
            Z drugiej strony wydaje mi się, że ten mój to taki lekko "dupowaty" jak go ktoś szturchnie to nie oddaje, nie kłoci się, nie awanturuje. Czy on da sobie potem radę?
            no faktycznie coś mi umknęło jestem dziś zaspana bo pogoda w kratkę raz słońce raz deszcz wybacz
            KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

            Skomentuj


              Napisane przez kiya Pokaż wiadomość
              tak i do dość późno bo w 30 tg i na dodatek to był błąd w sztuce lekarskiej. pierwszy też był chłopczyk Kacperek miał na imię
              Amelia 12.03.08

              Skomentuj


                Napisane przez kiya Pokaż wiadomość
                tak i do dość późno bo w 30 tg i na dodatek to był błąd w sztuce lekarskiej. pierwszy też był chłopczyk Kacperek miał na imię
                przykro mi my wcześniej kilka dni temu minęło 4 lata od tego zdarzenia ciągle to przeżywam
                KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

                Skomentuj

                •    
                     

                  kiya to przykro mi bardzo ... ale teraz macie slicznego chłopczyka i trzeba sie cieszyć

                  A no jasne że są rózne dzieci,aleteraz są takie czasy że te dziewczyny są okropne co niektóre
                  No nic poczekamy az emilka urosnie i zobaczymy co z niej będzie hehehehehe
                  Ja narazie jako tako nie mam probvlemów z Kamilem,ale niektore moje kolezanki co maja córki z kamila wieku to narzekaja

                  Skomentuj


                    Napisane przez coyotek74 Pokaż wiadomość
                    Jaroszka - tosz to ja potwierdzam, że dziewczynki to koszmar w tym wieku, ale chopcy tacy jak mój sąsiad to też niezłe ziółko. No ale on chowany w domu tylko z mamą i siostrą.
                    Z drugiej strony wydaje mi się, że ten mój to taki lekko "dupowaty" jak go ktoś szturchnie to nie oddaje, nie kłoci się, nie awanturuje. Czy on da sobie potem radę?
                    myślę że sobie poradzi mój też taki był ale po dwóch latach w szkole zmienił się i teraz umie się bronić na szczęście sam nie powoduje bójek
                    KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

                    Skomentuj


                      Napisane przez jaroszka80 Pokaż wiadomość
                      przykro mi my wcześniej kilka dni temu minęło 4 lata od tego zdarzenia ciągle to przeżywam
                      ja też u nas to był 2007 r,
                      Oskar Michał
                      1 kwiecień 2009
                      3710 ; 59 cm ; 10 pkt


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        chciałabym zdjęcia wrzucić alu tu nie wiem jak pomożecie?
                        Oskar Michał
                        1 kwiecień 2009
                        3710 ; 59 cm ; 10 pkt


                        Skomentuj


                          Napisane przez kiya Pokaż wiadomość
                          ja też u nas to był 2007 r,
                          u nas 2005 dziecko zmarło a miesiac o tym nie wiedziałam czekałam na pierwsze ruchy a tu szok macica nie urosła i dostałam na usg i usłyszałam wyrok
                          KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

                          Skomentuj


                            Napisane przez kiya Pokaż wiadomość
                            chciałabym zdjęcia wrzucić alu tu nie wiem jak pomożecie?
                            trzeba na dole odpowiedzi w opcjach dodatkowych kliknać zarzadzaj załącznikami otworzy się nowe okno tam wciśnij przegladaj wybrać zdjęcie ze swojego kompa i wcisnać wyślij
                            Last edited by jaroszka80; 07-09-2009, 11:43.
                            KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

                            Skomentuj


                              jaroszka i kiya przykre to co piszecie...... i bardzo Wam współczuje takiej tragedi

                              Moje dwie ciąże były zagrożone,i oczywiscie lezałam w szpitalu i z kamilem i z emilka,z tym że z emilka gorzej przechodziłam i to miesięczne leżenie w szpitalu,cały czas pod kroplówką,dla mnie dramat bo ja nie umiem usiedzdziec na miejscu a tu zakaz chodzenia tylko do wc i pod prysznic,od początku ciązy na fenoterolu na podtrzymanie........ szpital w 8 miesiacu ciazy został moim drugim domem,myślałam nawet że wigilie spędze tam ale udało sie wyjśc w dzień wigilli i już do konca(a zostało mi wtedy 3 tyg do porodu) obyło się bez rzadnych sensacji,i urodziła sie zdrowa emilka tydzień przed wyznaczona data

                              Skomentuj


                                Jaroszka, ale mój już do 5klasy poszedł.
                                Co prawda zmieniliśmy mu jeszcze szkołe w połowie roku, ale i na poczatku wyglądało, że się świetnie zaklimatyzował, dopóki nie wyszło na jaw, że kasę od niego wyciągali. On był szczęśliwy, że ma fajnych kolegów i "koleżanki" a oni go nakłonili do wyciągania po kryjomu kasy ze skarbonki wakacyjnej (poszło z 500pln w miesiąc, nim to odkryliśmy), a potem jak już się zorientowaliśmy, wytłumaczylismy mu że go tylko naciągali, to skończyły się wizyty u nas w domu w czasie gdy nas nie było (bo potrafili szafki nam przeglądać). Z tego powodu szybciej na zwolnienie trafiłam w ciąży, bo nie bylam w stanie go z pracy upilnować.
                                No i teraz z nowym rokiem szkolnym ma kilku kolegów, tamtych ignoruje, szczególnie jedną najbardziej pomysłową dziewczynkę. A ja sie nawet z tego cieszę, że teraz to się przytrafiło i że zobaczył jakie co poniektóre dzieci potrafią być wredne.




                                i Bartek :-)

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X