Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez Carin Pokaż wiadomość
    Tez tak miałyście?

    A profilaktycznie tez mozna wkroplic sol fizjologiczna? Wystarczy wkroplic?
    a mialysmy, mialysmy....rozne inne przypadki do koloru i wyboru tez
    mozesz wkropic ale jesli nie ma takiej potrzeby to po co? moze teraz spokojnie oddychac? ja raczej sol fizjologiczna uzywalam jak maly nie mogl swobodnie oddychac bo mial nosek przytkany.

    Skomentuj

    •    
         

      Carin bez paniki, naprawdę. zobaczysz jeszcze ile razy dziecko może kichnąc, bo zakręci mu się w nosie, bo musi sobie go oczyścić, bo coś tam coś tam...
      profilaktycznie możesz wkroplić troszeczkę tej soli, żeby oczyścić i nawilżyć nosek i potem połozyć na brzuszku (jesli kładziesz) albo ponosić z ręką pod brzuszkiem (tzn Kubusia trzymasz pod brzuszek). wtedy też może kichnąć, także bez paniki

      Skomentuj


        Amesia ogląda Kubusia Puchatka
        wiecie jak tak czytam problemy młodych Mam , od razu mi się przypomina jak ja sie bałam i martwiłam w pierwszych dniach.
        Amelia 12.03.08

        Skomentuj


          mój owszem przez pierwsze 3 tygodnie też spał po 3-4 godziny
          ale jadł ze 30 min.
          tylko że mój od początku na butli...

          a co do panikowania, przejdzie Ci Carin, przejdzie
          ja 3 miesiace temu bałam się przy kazdym pierdnięciu Młodego a teraz nie lecę jak tylko stęknie bo i po co

          Skomentuj


            U noworodków podobno kichanie jest normalne tak oczyszczają sobie drogi oddechowe z wód płodowych.


            Skomentuj


              Ja pamiętam przy pierwszym dziecku spalam w nocy tak że wszystko słyszałam a czasem potrafiłam nie spać, co chwilę zaglądalam i nadsłuchiwałam czy oddycha przy drugim już tak mi się nie zdarzało.


              Skomentuj


                Uf to mnie uspokoiłyście!
                W razie wątpliwości wpadam na ten watek i pisze . A kiedy mały zacznie przesypiać nocki?

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez Carin Pokaż wiadomość
                  Uf to mnie uspokoiłyście!
                  W razie wątpliwości wpadam na ten watek i pisze . A kiedy mały zacznie przesypiać nocki?
                  To już zależy od Kubusia i jego potrzeb.Jedne dzieci 1 noc przesypiają około roku a inne szybciej.Amelka spała całe noce gdy skończyła 4 m-ce
                  Amelia 12.03.08

                  Skomentuj


                    Napisane przez Carin Pokaż wiadomość
                    A kiedy mały zacznie przesypiać nocki?
                    moja droga na to obawiam sie jeszcze chwilke sobie poczekasz

                    Skomentuj


                      Dobrze, ze chociaz przewija moj maz. Chociaz nie wiem jak dlugo jeszcze

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        a my sobie siedzimy na tarasie i kawke popijamy...mezulek dzis wafle belgijskie na sniadanie zafundowal, dopiero niedawno skonczyl pieczenie bo zawsze ich wiecej zrobi i do zamrazalnika wpakuje na caly tydzien. Maly spi, sredni gra na laptopie a stary telewizor u siebie oglada. A my relaksik pozniej moze do galerii podskoczymy.

                        Skomentuj


                          Napisane przez Carin Pokaż wiadomość
                          Uf to mnie uspokoiłyście!
                          W razie wątpliwości wpadam na ten watek i pisze . A kiedy mały zacznie przesypiać nocki?
                          Zalezy od dziecka i sposobu karmienia chociaż reguły nie ma.Synek znajomej przesypia noce od 2 miesiaca a moja ma 2,5 roku i nieprzespała jeszcze ani razu całej nocy


                          Skomentuj


                            U nas z przewijaniem jest tak że tylko ja i koniec.Gdy ktoś inny zmieni( raz na sto pieluszek) to Amesie płacze , wygina się!Mama i już!!
                            Amelia 12.03.08

                            Skomentuj


                              PAWIMI co to są WAFLE BELGIJSKIE? Czy nie czasem to nasze gofry?


                              Skomentuj


                                Napisane przez anna31 Pokaż wiadomość
                                PAWIMI co to są WAFLE BELGIJSKIE? Czy nie czasem to nasze gofry?
                                chyba tak, takie grube okragle wafle z duzymi kratkami
                                http://www.thegreatindoors.com/p-489...00705shopzilla czyms takim sie to robi.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X