Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    hejka laseczki,
    siedze w pracy i dzis dal odmiamy mam teraz chwilke sopokoju

    Anakos- ja mam chyba ze 3 dla. dziewczynki tylko musisz mi napisac na jaki rozmiar szukasz. Są dość grube i nawet zima wystarczal tylko polarek.

    Silek- jaki ten tran masz w żelkach. zrób krypto reklame. chetnie kupię. ja mam z rekin islandzkiego w kapsulkach. mala czasami marudzi ale ogolnie daje rade. A zeli - to byloby super

    Silek, Famili- będe skladała papiery do urzedu kontroli i rejestracji leków. Co prawda na razie nie do pionu, ktory mnie najbardziej interesuje( czyli leki weterynaryjen) ale podobno istnieja szanse po jakims czasie na migracje. Przychodni będzie mi bardzo szkoda jesli by sie udalo.Pewnie bede chciala jakies dyzur zachowac. jednak praca pon-wt czasami sroda lub czwartek i weekendy robi sie nie do zniesienia. M. ma dosc ze sob i niedziel siedzi sam caly czas- i ja mu sie nie dizwie. Od roku zero zycia rodzinnego tylko mijanki;( A urzad praca pon piatek od 7.30-15.30 i koniec. Nie wiem czy dałabym rade bo to zupelnie inna praca a ja uwielbiam kontakt z ludzmi;/. Jednak w dzisiejszych czasach zarabiac kolo 1000 a zarabiac kolo 2000 to znaczaca róznica. Wiec moze sie okazac ze bede zmuszona do zmiany. Na razie skladam papiery.

    Ciekawe jak tam Froszki -Groszki we frr sie miewaja. I dotki cos ostatnio nie ma?

    AMELCIA ur. 08.02.2007

    Skomentuj

    •    
         

      WITAM I zaraz uciekam tylko wpadłam tran pokazać Dominice hehe bede wieczorem

      http://apteka.mediweb.pl/75682,mio-b...em-30-szt.html
      Last edited by Sileczek; 06-09-2009, 12:36.


      Skomentuj


        Hej
        Ja własnie przezylam szok
        Moi rodzice pierwszy raz poszli razem na spacer od ohohooo i wzieli ze soba Niunie az normlanie oczom nie wierze ,ale powiem Wam ze to bardzo miłe!!
        Amelia 12.03.08

        Skomentuj


          Dominiko u mnie jest to samo,mijamy sie z mężem i też ma już dośc tego że siedzi w weekendy sam bo ja jestem w pracy.Ja również rozglądam sie za pracą w normalnych godzinach.Trochę sie ostatnio przestraszyłam bo w Świętochłowicach(misateczko obok)zamordowano dziewczynę w moim wieku.Wyszła z domu wieczorem,nie wiem gdzie ale chyba do sklepu i zaginęła.Wszędzie wisiały ogłoszenia że jej poszukują.Zaginęła 23.08 a kilka dni temu znaleziono jej ciało zakopane w beczce po ropie.Została zgwałcona i zamordowana-ładna dziewczyna na zdjęciach.A ja codziennie wracam do domu na nogach z pracy po 23 a wczoraj po 24.Wczoraj miałam takiego stracha iśc.Cały czas sie oglądałam za siebie.
          Składam papiery do pracy do ZUS-u,nie wiem czy uda mi sie dostac.Mam na tyle dobrą sytuację że pracuje tam mojej szwagierki teściowa i ona spróbuje mi pomóc sie dostac.W poniedziałek zaniesie moje cv.Dziś bez znajomości niestety nie da sie nigdzie dostac.



          Dawniej Marti

          Skomentuj


            czesc!
            mójSzymek od 7 rano wymiotuje, nawet po herbacie
            byliśmy w szpitalu - wyrok - wirus
            kazali dawac smecte i tyle
            a mały za chiny jej nie chce. nie kazali ani jeść ani pić dawać a jak juz picie to kilka łyżek a młody płacze że głodny i mówi am
            wysłałam męża po kisiel i kleik ryzowy może po tym nie zwymiotuje...
            ach,....ale mamy niedziele...

            Marti jeju to straszne co napisałaś o tej dziewczynie... matko co się porobiło z tym światem... ja tez jeszcze 2 miesiące temu po 23 wracałam do domu sama... na przystanek miałam kawałek a jak doszłam to żywej duszy i ciemno... na piechotkę raz wracałam (a mam 5 kilometrów) to myslałam że będę biegła całą drogę...
            przerąbane pracować na zmiany.
            teraz już na stałe mam tylko ranki bo jestem kierownikiem zmiany i chciaz tyle ze o normalnych godzinach wracam.
            Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

            Skomentuj


              Napisane przez dominika81 Pokaż wiadomość
              Anakos- ja mam chyba ze 3 dla. dziewczynki tylko musisz mi napisac na jaki rozmiar szukasz. Są dość grube i nawet zima wystarczal tylko polarek.
              ten który mam za mały jest niby 9-12 miesięcy, ale jak ona wyciągnie kopytka to się nie mieści i ma pokrzywione stopy a ma on cm: 62 więc potrzebowałabym większy
              Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

              Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



              http://annalena4u.blogspot.com

              Skomentuj


                Dużo zdrówka dla Szymka!!
                A wiesz niewiem czy można ale ja swojej smekte dawałam przez strzykawkę.Troche wypluła ale większa ilość była w gardełku.Wolałam to niż by nie miała pić wcale.
                Amelia 12.03.08

                Skomentuj

                •    
                     

                  czesc babki
                  moj przedszkolak rozchorował się
                  jutro zamiast do przedszkola to do lekarza idziemy
                  ŁUKASZ 08.09.2006

                  NATALIA JULIA 30.11.2007



                  Skomentuj


                    Czyżby już zaczynały się choroby przedszkolne? Matko jak ja nie lubię niedzieli, a na dodatek zimno na dworzu, wieje i chyba jesień idzie Dziewczyny co jest lepsze na zimę dla dzieecka już chodzącego- jakiś kombinezon czy kurtka?
                    PAULINA 07.07.2008




                    http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                    Skomentuj


                      witam ja mam dzis ciezki dzien na dodatek robie imieniny , niby nikt nie mial przyjechac a tu tescie i szwagierka z rodzina u nas zimno pogoda istnie jesienna Anik ja wolalam kombinezon zakrywa pleci zwlaszcza jak dziecko sie rusza to wazna rzecz i wydaje mi sie ze jest wygodniejszy czy na sanki czy do wózka spadam duzo zdrowia zycze przedszkolaka......

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        [QUOTE=pinklady;112589]czesc!
                        mójSzymek od 7 rano wymiotuje, nawet po herbacie
                        byliśmy w szpitalu - wyrok - wirus
                        kazali dawac smecte i tyle
                        a mały za chiny jej nie chce. nie kazali ani jeść ani pić dawać a jak juz picie to kilka łyżek a młody płacze że głodny i mówi am
                        wysłałam męża po kisiel

                        ja dawałam w takim przypadku chrupki kukurydziane zawsze cos zostanie w brzuszku i do tego po łyczku co jakis czas herbatki gorzkiej ... duzo zdrowka

                        Skomentuj


                          PINKY a jakim cudem lekarz przepisał Smectę jak maly wymiotuje przecież to jest lek na biegunkę powinien dać coś przeciw wymiotom,moim dzieciom pomagał DIPHERGAN.
                          Pamiętam jak ja byłam w 7 m ciąży kiedy mój Kamil miał wirusa,wymiotował i prawie się odwodnił.Wieczorem pojechaliśmy na Izbę przyjęć i lekarz chciał go zostawić w szpitalu na kroplówkę aja się niezgodzilam ale obiecałam że będę dawać mu pić,leżał w łazience na podlodze i pił herbatę rurką no i pomogło obyło się bez szpitala.


                          Skomentuj


                            Napisane przez anik12 Pokaż wiadomość
                            Czyżby już zaczynały się choroby przedszkolne? Matko jak ja nie lubię niedzieli, a na dodatek zimno na dworzu, wieje i chyba jesień idzie Dziewczyny co jest lepsze na zimę dla dzieecka już chodzącego- jakiś kombinezon czy kurtka?
                            Chłodno się zrobiło i się zaczyna.Ja mojego Kamila i siebie będę szczepić przeciw grypie,tylko zastanawiam się czy szczepić małą? A WY szczepicie swoje dzieci?
                            ANIK najlepszy jest kombinezon dwuczęściowy:kurtka i spodnie ogrodniczki nie krępuje ruchów


                            Skomentuj


                              Widziałyscie zdjęcie na NK Paulinki??? Śliiiczna jest
                              jeszcze raz gratki dla Ewylynki
                              Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                              Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                              http://annalena4u.blogspot.com

                              Skomentuj


                                WIDZIAŁAM, WIDZIAŁAM MAŁĄ PAULINKĘ
                                Cudowna dzidzia!!!
                                Zreszta ma po kim, mama bardzo ładna dziewczyna przecież

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X