Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    spoko jeszcze troche bedzie gral wiec mam czas
    Oskar Michał
    1 kwiecień 2009
    3710 ; 59 cm ; 10 pkt


    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
      haha no to witaj wśród mam biegających za swoimi smykami a tak poza
      tym to Gratulujemy Kamilkowi maszerowania!!
      Bardzo sie cieszylam ze juz chodzi ale szybko mi przeszlo, jest okropny uwielbia zbierac kamienie i nimi rzucac , pierwszy synek byl grzeczniejszy nie lubil sie brudzic Kamilowi wszystko jedno w dodatku wszystko bierze do buzi ostatnio wyjęłam mu z buzi ślimaka

      Skomentuj


        ja tam bym gdzies sobie poszla ale co zrobic jak na razie mam opory przed zostawieniem mlodego
        Oskar Michał
        1 kwiecień 2009
        3710 ; 59 cm ; 10 pkt


        Skomentuj


          Ja już nie pamiętam kidy byłam na dyskotece w ogóle na jakiejś imprezie bez dzieci ale tak już mam że nawet gdybym w końcu gdzieś poszła to cały czas bym się o nich martwiła

          Skomentuj


            Napisane przez agnesb1 Pokaż wiadomość
            Bardzo sie cieszylam ze juz chodzi ale szybko mi przeszlo, jest okropny uwielbia zbierac kamienie i nimi rzucac
            haha, dobre... moj najmlodszy tez najgorszy lobuz, czasem wytrzymac z nim nie moge, ja juz zapomnialam jak to bylo jak nie chodzil bo zaczal dosc wczesnie to teraz juz conajmniej z 10 miechow lata i pelno go wszedzie

            Skomentuj


              Hello Tree wieki cie nie byłotwój Julek tez gaduła,a byłas juz znim u fryzjera?siedział grzecznie?bo widzisz ja własnie sie obawiam ze mój nie usiedzi

              elo Kija i Agnes

              ja na disco byłam 10 lat temu


              Skomentuj


                agnesb ślimaka oo matko i córko !!! Hehe swoją drogą niezły agent
                mój też nieznośny, łobuziak nie z tej ziemi. Zresztą on od początku nie
                zaliczał się do aniołków, zawsze był absorbujący. Mam nadzieję, że jak się doczekamy drugiego brzdąca to będzie większy spokój

                kiya to tak jak ja, ja nadal nie potrafię zostawić malucha z kimś. Najdłuższa nasza rozłąka do ok 2 godziny raz w miesiącu, gdy jedziemy na zakupy

                ooo chyba bramka jest bo słyszałam jak całe osiedle się wydarło
                Julek: 10/3/2008

                Skomentuj

                •    
                     

                  Siluś my fryzjera już zaliczyliśmy, tylko nie pamiętam kiedy....hmm... w maju albo w czerwcu. Siedział grzeczniutko, pani fryzjerka pozwoliła mu się wszystkim pobawić, stąd dał się obciąć. Siedział u mnie na kolanach.
                  Julek: 10/3/2008

                  Skomentuj


                    Mojej też wczoraj ślimaka wyjęłam z buźki
                    PAULINA 07.07.2008




                    http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                    Skomentuj


                      Jeśli chodzi o fryzjera to ja z moim starszym bo młodemu narazie nie ma co obcinać poszłam jak miał 3 latka predzej sama go obcinałam zawsze jak sie kąpal i siedział w wodzie tylko jak teraz ogładam zdjecia to fryzure miał ogien

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        my na zakupy nawet razem z nim
                        tylko on grzeczny zasypia 20:30 budzi sie 5-6 rano wiec nie bylo by tak zle
                        Oskar Michał
                        1 kwiecień 2009
                        3710 ; 59 cm ; 10 pkt


                        Skomentuj


                          hehe Wasze pociechy to pewnie będą specjalistami w kuchni francuskiej
                          Julek: 10/3/2008

                          Skomentuj


                            Napisane przez kiya Pokaż wiadomość
                            ja tam bym gdzies sobie poszla ale co zrobic jak na razie mam opory przed zostawieniem mlodego
                            to ja chyba jakas wyrodna matka jestem bo nigdy nie mialam oporow z zostawianiem swoich dzieci, hmm, w sumie pierwszy raz tego najmlodszego zostawilam jak mial skonczone 5 czy 6 tygodni i to na caly tydzien ale pamietam ze tesknilo mi sie za nim straszliwie i ogolnie cala ekipa wieczorami szalala- bylismy na sympozjum sluzbowym w Las Vegas, a mnie nic nie bawilo, zmywalam sie z imprez i siedzialam sama w pokoju hotelowym. Acha, spalam jeszcze do woli

                            Skomentuj


                              Ale wiecie co nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, tak się szykowałam na imprezę, że paznokcie pomalowane, henna zrobiona, maseczka na twarzy była, a teraz zrobiłam sobie zabieg ujędrniający i leżę owinięta folią pod kocykiem. Od długiego czasu poczułam się nie tylko jako mama ale także jako kobieta
                              PAULINA 07.07.2008




                              http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                              Skomentuj


                                Napisane przez agnesb1 Pokaż wiadomość
                                Jeśli chodzi o fryzjera to ja z moim starszym bo młodemu narazie nie ma co obcinać poszłam jak miał 3 latka predzej sama go obcinałam zawsze jak sie kąpal i siedział w wodzie tylko jak teraz ogładam zdjecia to fryzure miał ogien
                                to tak jak u nas nie ma co obcinac ale juz sie boje tej pierwszej wizyty
                                Oskar Michał
                                1 kwiecień 2009
                                3710 ; 59 cm ; 10 pkt


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X