Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Hej dziewczyny. Monia to dużo zębów ma Twoja córcia, moja Paula ma osiem jak na razie i dwa szykują się do wyjścia....
    PAULINA 07.07.2008




    http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez ColorWomen Pokaż wiadomość
      JAroszka cały czas gdy czytam Twe posty muszę przesuwać tekst.Czy wy tez tak macie dalej?
      Ja tak mam już o tym pisałam kiedyś



      Dawniej Marti

      Skomentuj


        Asia ma dopiero 5 ząbków, a między pierwszymi trzema i dwoma kolejnymi (hurtem rosły) był miesiąc różnicy. teraz też ani widu ani słychu, a zły humor Asi , to chyba raczej jakiś foch. dziś też chodzi obrażona i nic nie je.

        Skomentuj


          A tak w ogule to dzień dobry,wreszcie wszystko doczytałam



          Dawniej Marti

          Skomentuj


            Puk puk - jest tu kto? Normalnie, ostatni ciepły weekend i wszystkie wywiało. Mnie tez by wywiało, ale muszę poleżeć ciut.




            i Bartek :-)

            Skomentuj


              Napisane przez coyotek74 Pokaż wiadomość
              Puk puk - jest tu kto? Normalnie, ostatni ciepły weekend i wszystkie wywiało. Mnie tez by wywiało, ale muszę poleżeć ciut.
              A jak się czujesz??? Kurcze już na wylocie...
              PAULINA 07.07.2008




              http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

              Skomentuj


                Anik - żadne na wylocie - jeszcze dwa tygodnie




                i Bartek :-)

                Skomentuj

                •    
                     

                  Żartuje, dziś skończyłam brać Fenoterol i Isoptin (poprostu skończyły się tableteczki ) Więc zobaczymy kiedy się zacznie, bo właściwie dobrze się czuje, choć od wczoraj zaczeły mnie pobolewać ścięgna w pachwinie, znaczy zaczyna się organizm po mału przygotowywać.




                  i Bartek :-)

                  Skomentuj


                    Witam. U was cieplo a u mnie niestety zimnoo.. az strach nos wychylic zza drzwi...brrr... widze ze tu juz tematy o ząbkach itp.a moj zabek dopiero w brzuszku heh.. wiec wszystko przede mnaAle z tego co wyczytalam na poprzednich stronach ,to sa tu jakies przyszle mamy..wiem ze jest Ewelynka-przepraszam jesli zrobilam bladZ tym ze chyba juz niedlugo ty rowniez bedziesz mamusia Pozdrawiam!

                    Skomentuj


                      Hejka Marta, a ty na kiedy masz termin?




                      i Bartek :-)

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        u nas dzisiaj średnia pogoda, niby świeci słońce, ale za ciepło nie jest.
                        Coyotek wiesz, mówią, że można też dwa tygodnie przed terminem już rodzić

                        Skomentuj


                          Nie martwię się na zapas. Poza tym od biedy mogę rodzić, ale od jutra bo jutro odbieram wyniki ostatnie krwi i posiewu.I wtedy już będę miała komplecik.
                          Z drugiej strony łażę jeszcze na szkołę rodzenia i kończy się dopiero 8.09, tak więc może dobrze by było ją skończyć, zwłaszcza że będą teraz już tylko zajęcia o opiece nad dzieckiem. A mi dobrze by zrobiło małe przypomnienie




                          i Bartek :-)

                          Skomentuj


                            Pierwsze urodziłam tydzień przed terminem , to może i tym razem podtrzymam tradycję.




                            i Bartek :-)

                            Skomentuj


                              witam... widze ze tematy porodowe na topie a ja cosik zle sie czuje od rana, jakos tak bez humoru wstalam

                              Skomentuj


                                Napisane przez coyotek74 Pokaż wiadomość
                                Hejka Marta, a ty na kiedy masz termin?


                                Hej . Ja mam termin na 29 stycznia

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X