Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez ColorWomen Pokaż wiadomość
    JAroszka cały czas gdy czytam Twe posty muszę przesuwać tekst.Czy wy tez tak macie dalej?
    ja już normalnie widze tekst.

    Jaroszka Asia wszystko je co znajdzie na ziemi. dlatego ja odkurzam/zamiatam i myję podłogę co najmniej dwa razy dziennie!

    Skomentuj

    •    
         

      czarniny nie lubie a ten drozdzak to pyszny moja mama go robi ale jaroszka to nie jest ciasto z piana tylko drozdzowe ciasto z kruszanka do góry ..... moze byc z owocami

      Skomentuj


        Napisane przez ColorWomen Pokaż wiadomość
        Hej hej

        Dzis byłam o 7.30 z Tomkiem na godzinnym spacerze z psami , a potem pojechał do Gniewu do Taty
        no to super dzien ci sie zaczął .....

        Skomentuj


          Napisane przez melchior Pokaż wiadomość
          witam dzieci spia maz poszedł spac ,albo udaje ze spi wiec ja szybko na kom ., jak sie obudzi to go przytule ..........
          tak tak też bym poprzytulała to tez bardzo miły sposób spędzania wieczorów
          KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

          Skomentuj


            Witaj Melchiorku. Moja mała też wszystko zbiera z podłogi i do buzi. ostatnio upodobała sobie moje balsamy, już nie wspomnę o pomadce bezbarwnej- każdą mi zjada
            PAULINA 07.07.2008




            http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

            Skomentuj


              Napisane przez melchior Pokaż wiadomość
              czarniny nie lubie a ten drozdzak to pyszny moja mama go robi ale jaroszka to nie jest ciasto z piana tylko drozdzowe ciasto z kruszanka do góry ..... moze byc z owocami
              wiem tylko pisałam że taką odmianę znam też to dobry sposób na kwaśne owoce ta piana
              KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

              Skomentuj


                Napisane przez melchior Pokaż wiadomość
                czarniny nie lubie a ten drozdzak to pyszny moja mama go robi ale jaroszka to nie jest ciasto z piana tylko drozdzowe ciasto z kruszanka do góry ..... moze byc z owocami
                Ja też nie dawałam piany
                PAULINA 07.07.2008




                http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                Skomentuj

                •    
                     

                  Asia ostatnio jakiegoś chipsa znalazła, a m. pozwolił w dodatku jej go zjeść!

                  Skomentuj


                    kurcze wyszłam tylko gary pomyć a tu już 3 strony

                    co do Lenki to każdy mówi że to cały tata nic po mnie to dziecko nie ma, no chyba tylko pipke

                    to się cieszcie że dzieciaki tylko mydło jedzą bo ja jak byłam mała to stresowałam mamę bo namiętnie gryzła wszelkie szkło a wiecie jak kruche kiedyś szklanki i literatki były
                    Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                    Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                    http://annalena4u.blogspot.com

                    Skomentuj


                      Napisane przez anik12 Pokaż wiadomość
                      Witaj Melchiorku. Moja mała też wszystko zbiera z podłogi i do buzi. ostatnio upodobała sobie moje balsamy, już nie wspomnę o pomadce bezbarwnej- każdą mi zjada
                      Krystek to jadł wiele dziwnych rzeczy pomijając mydło i pety to moje kosmetyki kwiatki i kamyki ciekawe czym mnie mały zaskoczy
                      KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        czarnina placek drozdzowy i kluchy na parze to potrawy POZNANSKIE .....

                        Skomentuj


                          Napisane przez ankasos25 Pokaż wiadomość
                          to się cieszcie że dzieciaki tylko mydło jedzą bo ja jak byłam mała to stresowałam mamę bo namiętnie gryzła wszelkie szkło a wiecie jak kruche kiedyś szklanki i literatki były
                          hahaha, ja zjadłam lampke choinkową bo w kształcie maliny była

                          Skomentuj


                            Napisane przez melchior Pokaż wiadomość
                            czarnina placek drozdzowy i kluchy na parze to potrawy POZNANSKIE .....
                            Poważnie? Ja do Poznania mam ponad 200 km. i u nas też są popularne
                            PAULINA 07.07.2008




                            http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                            Skomentuj


                              Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
                              hahaha, ja zjadłam lampke choinkową bo w kształcie maliny była
                              moja mloda wszystko tez do buzi brała mój szwagier zawsze mówi co do raczki to do buzki ...... kawaler chyba nie wie o czym mówi ha ha ha ha

                              Skomentuj


                                Napisane przez melchior Pokaż wiadomość
                                moja mloda wszystko tez do buzi brała mój szwagier zawsze mówi co do raczki to do buzki ...... kawaler chyba nie wie o czym mówi ha ha ha ha
                                coś jakby 22 minęła? Melchiorek kudłate myśli ma?
                                KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X