Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez marta221823 Pokaż wiadomość
    Witam wszystkie ,,juz,, mamusie oraz ,,przyszle,, mamusie jesli takie sa na forumJa naleze do tej drugiej grupy,jestem przyszla mamusia,obecnie w 18 tyg.ciazy.To moja pierwsza ciaza dlatego tez wciaz wertuje wszelkie fora internetowe i wypowiedzi bardziej juz doswiadczonych mamPozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie i mam nadzieje ze milo spedzacie weekend
    ja również witam nowa mamę na forum
    KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

    Skomentuj

    •    
         

      witam witam trakże nową mamusię.
      mi też wszyscy mówili, że chłopiec będzie. teściowa co chwilę pytała w którą stronę brzucha dziecko pierwszy raz kopnęło, bo po tym też podobno można poznać płeć no i teściowa powiedziała, że wg tego co mówię, to będzie chłopiec. na usg 4 razy była dziewczynka i dziewczynką pozostała.
      właśnie wróciliśmy z zakupów i Asia próbuje iść spać, ale coś nie może biedna zasnąć.

      Skomentuj


        a teraz chciałam przedstawic wszystkim koleżankom naszą Anie i jej córeczkę Marlenkę obiecałam jej to zrobic bo rozpracowałam umieszczanie fotek i mam kilka zdjęc Ani
        Attached Files
        KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

        Skomentuj


          jakie ładne zdjęcie to jest nad jakimś jeziorkiem?

          Skomentuj


            [B]Hej dziewczynki

            ale żeście wczoraj i dziś już naskrobały wczoraj wpadłam przed 24 tylko poczytac co napisane ,miałam gości

            Dziś z malutkim byłam na rynku u koleżanki która tam pracuje ,prowadzi rożno,maly ganiał a ja jak piesek z jężorem na wierzchu za nima teraz spi już 3 godz i martwię się czy nie za długo bo nigdy tyle nie spał jeszcze

            Diabełek tak mi się smutno zrobiło,mam nadzieję że twój maluszek zdrowy,że ta jego niedowaga wynika tylko z powodu pokarmu,trzymam kciuki!!!

            Sikornik to pewnie na walizkach teraz ehhe,ale super wam będzie w tym domku!!!bez porównania

            Doczytałam też ze Ewelynka ma skurcze ,ja wam szczerze piszę że moje skurcze przepowiadające były bolesne i to brdzo i niejednokrotnie bałam się że to "już" ta chwila...........na ktg mały szalał aż mnie zatrzymywali w szpitalu aż w dniu przed cisza......i 28 lutego rano wypadł czop o godz 16.20 Dani był na swiecie już a ja napędziłam stracha połóżnym ,rodziłam bez ktg na gołym stole a one jak ze sraczka biegały ze nie zdążą złapać hehehe


            jeju on naprawde dluuuuuuuuuuuuuuuuuuugo spi hmmmmmmmmm



            dziś u nas jest zakonczenie lata i będą koncerty,moja to juz by chciała iść z koleżankami ale ma dopiero 9 lat jest za mała na takie wychodne ,tam bedzie masa ludzi i sie boję jeszcze ma czas


            Skomentuj


              Silek synek może zmęczony jest? Asia dziś rano w ogóle nie spała obudziła się o 8, a nie jak zwykle o 7 i aż do teraz hasała. jedynie na zakupach zdrzemnęła się 10 minut.
              m. uparł się, żeby na zakupy nie brać spacerówki i wsadziliśmy Asię do wózka na zakupy, a ta w połowie zakupów odjechała i trzeba było ją na rękach nieść
              a z okazji skończenia 11-stu miesięcy pajacyka dostała hahaha

              Skomentuj


                Witam również i ja nową mamusię

                my byliśmy na zakupach i kupiliśmy przy okazji parę rybek bo nam ostatnio duzo zdechło ale takie za*****iste spróbuje im potem zrobić zdjęcie to wstawie
                Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                http://annalena4u.blogspot.com

                Skomentuj

                •    
                     

                  Silek jak mi Paula raz spała ponad 3 godziny, to po 2,5 h poszłam sprawdzić czy wszystko ok, bo już shizy miałam że coś się stało a po 3 godzinach to chciałam żeby już się obudziła bo tak jakoś pusto w domu było
                  PAULINA 07.07.2008




                  http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                  Skomentuj


                    ja już poważnie zaczynam myśleć nad imprezą właśnie sobie uświadomiłam, że nie potragię dmuchać balonów, a balony są obowiązkowe. ja nawet jednego nie nadmucham, aż wstyd się przyznać, ale taka jest niestety prawda. może znajdzie się chetna do pomocy?
                    myślałam też nad tortem i chyba zrobię te myszki na serze, już mam nawet pomysł. czy może ktoś wie czy ten lukier plastyczny albo masę marcepanową można w sklepie kupić? czy tylko na allegro jest dostępna?

                    Skomentuj


                      Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
                      ja już poważnie zaczynam myśleć nad imprezą właśnie sobie uświadomiłam, że nie potragię dmuchać balonów, a balony są obowiązkowe. ja nawet jednego nie nadmucham, aż wstyd się przyznać, ale taka jest niestety prawda. może znajdzie się chetna do pomocy?
                      myślałam też nad tortem i chyba zrobię te myszki na serze, już mam nawet pomysł. czy może ktoś wie czy ten lukier plastyczny albo masę marcepanową można w sklepie kupić? czy tylko na allegro jest dostępna?
                      można kupić lukier plastyczny w różnych kolorach jest kostka 250gr chyba 19 zł dziś patrzyłam ale nie pamiętam a kolory to normalnie taki wybór ze szok.
                      ja balony na sylwestra jak dmuchałam to będąc w ciąży nie dałam rady ustami i wziełam taką zwykłą pompką do materaca, taką nożną
                      Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                      Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                      http://annalena4u.blogspot.com

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        hi hi nie dodałam że na allegro można kupić bo tak to w sklepach dziś patrzyłam i nie widziałam nic takiego, wiem że kiedyś mi się rzuciła w oczy masa marcepanowa ale nie wiem gdzie ale ją to można też zrobić, miałam kiedyś przepis gdzieś na taką
                        Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                        Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                        http://annalena4u.blogspot.com

                        Skomentuj


                          2 szklanki suchych, obranych ze skórki migdałów
                          2 szklanki cukru pudru
                          sok z połówki cytryny
                          1 łyżka wody

                          Umyte i dobrze wysuszone migdały zemleć na drobny proszek. Wsypać do kamionkowej lub porcelanowej miski, dodawać małymi porcjami cukier i dokładnie ucierać. Po skończeniu cukru dolewać również małymi porcjami sok cytrynowy i wodę, dalej ucierać aż masa będzie plastyczna. Przełożyć do wysypanej cukrem pudrem miseczki i wstawić na 24 godziny do lodówki, żeby "zahartować" marcepan. Z masy marcepanowej można formować dowolne kształty, albo użyć jej do przekładania.
                          Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                          Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                          http://annalena4u.blogspot.com

                          Skomentuj


                            http://kuchniadzieci.wordpress.com/2...ort-angielski/
                            Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                            Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                            http://annalena4u.blogspot.com

                            Skomentuj


                              a mój misiek się obudził i zjadł całą miseczkę rosołku a potem jeszcze chlebekteraz sie wesoło bawi


                              Skomentuj


                                no widzisz Silek a tak się martwiłaś, pewnie przez tą pogodę tak bo Lena też prawie cały czas śpi
                                Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                                Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                                http://annalena4u.blogspot.com

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X