Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez majajula Pokaż wiadomość
    Sikora ja podobnie robię sosik ale bez koncetratu (chyba że własnej roboty)
    a więc biorę 2 pomidory obdzieram ze skóry na łyzke wody i do miękkości trochę miąższu papryki i ciiut chilli i tak się parkoli potem trochę śwoerzej bazyli i oregano swierzo mielony pieprz a i cebulkę osobno podduszoną i ze zeęby czochu i wsio na ciasto
    a i do ciasta trochę ziól dodaję
    moja babcia robi za*****isty koncentrat własnej roboty, ale nie znam przepisu bo daje nam juz zawekowany w słoiczkach

    a tego sklepowego gówna nienawidzę bleee

    a z chili świetny pomysł majek

    Skomentuj

    •    
         

      Hej , Niunia zaraz idzie spac a ja sobie tak przeglądam neta i patrzcie:
      http://w720.wrzuta.pl/film/1gtqGRgPo..._wozu_koronera
      , niewiadomo w co wierzyć
      Amelia 12.03.08

      Skomentuj


        ja robię tak ten ketchup
        pomidory do tego polowa tego co pomidory cebuli i jedna czwarta jabłka plus przyprawy zioła czosnek czasem papryka lub chilli i parkoli się potem miksuję i jeszcze ze 3 dni parkolę i w weki a zimą mniam mniam do chipsów pycha


        JULA

        MAJA

        OLGA

        Skomentuj


          Napisane przez ColorWomen Pokaż wiadomość
          Hej , Niunia zaraz idzie spac a ja sobie tak przeglądam neta i patrzcie:
          http://w720.wrzuta.pl/film/1gtqGRgPo..._wozu_koronera
          , niewiadomo w co wierzyć
          trudno powiedzieć
          z jednej strony może to on wszystko mi jedno nie lubiłam tego typa, zreszta dla mnie to plastki nie człowiek
          a z drugiej miał nie jednego sobowtura


          JULA

          MAJA

          OLGA

          Skomentuj


            Napisane przez majajula Pokaż wiadomość
            trudno powiedzieć
            z jednej strony może to on wszystko mi jedno nie lubiłam tego typa, zreszta dla mnie to plastki nie człowiek
            a z drugiej miał nie jednego sobowtura
            Ja ogólnie lubie jego muzyke a nie jego bo niby za co?
            Amelia 12.03.08

            Skomentuj


              Napisane przez Ewylynka Pokaż wiadomość
              Też mam zamiar wychodzić i nie chce żeby ktoś patrzył bo uważam to za krępujące bynajmniej dla mnie, ale mam w mieszkaniu tylko dwa pokoje i czasami jak goście się zjadą to nie ma nawet gdzie spokojnie wyjść Więc nie wiem jak to będzie...
              No dla mnie też krępujące karmienie przy kimś, ale wychodziłam choćby do łazienki
              PAULINA 07.07.2008




              http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

              Skomentuj


                Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
                moja mama zadzwoniła, że przyjedzie z babcią i musiałam w tempie ekspresowym ogarnąć mieszkanie i zrobić zakupy na szczęście się udało i teraz z Joasią czekamy.
                Panie Radosławie dziękuję za przepis
                Majajula pomyslałam tak samo jak Ty, tylko, że ja jedną robię, czyli przez 16 trzeba by było podzielić.
                dziewczyny zgłosujecie mi w linka w podpisie?
                Magda zagłosowane. Ale to codziennie można jeden głos oddawać ?! U Jaroszki oddaję co dzien po jednym głosie
                PAULINA 07.07.2008




                http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez anik12 Pokaż wiadomość
                  No dla mnie też krępujące karmienie przy kimś, ale wychodziłam choćby do łazienki
                  Anik a Ty byś chciała jeśc w łazience bo ja nie i dlatego nie wychodziłam a jak komuś to przeszkadza to trudno
                  piersi mleczne to nie obiekt seksu tylko "naczynie" na mleko i tak do tego podchodzę


                  JULA

                  MAJA

                  OLGA

                  Skomentuj


                    Napisane przez Martyna2006 Pokaż wiadomość
                    Witam kochane,
                    Moja teściowa jak mój mąż był mały tak bardzo chciała żeby on przytył że kiedy mąż miał 1,5 roku zbierała zastygnięty tłuszcz z wierzchu rosołu i karmiła łyżeczką mojego męża.Skończyło sie to tym,że mój mąż jako dziecko trafił do szpitala z zatruciem pokarmowym
                    az sie zaksztusiłam kawą jak to przeczytałam
                    ŁUKASZ 08.09.2006

                    NATALIA JULIA 30.11.2007



                    Skomentuj


                      Napisane przez majajula Pokaż wiadomość
                      Anik a Ty byś chciała jeśc w łazience bo ja nie i dlatego nie wychodziłam a jak komuś to przeszkadza to trudno
                      piersi mleczne to nie obiekt seksu tylko "naczynie" na mleko i tak do tego podchodzę
                      Ja jestem tego samego zdania.W domu karmilam przy wszystkich a w przychodni np.znalazlam ustronne miejsce i tam karmilam.A z resztą przed pierwszym porodem tak myślalam jak Ewelynka ale poród był takim wydarzeniem że wstyd minął.


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Wiecie według mnie powinno być więcej takich miejsc dla Mam Karmiących
                        Amelia 12.03.08

                        Skomentuj


                          Napisane przez ColorWomen Pokaż wiadomość
                          Witam nowa Mamusie
                          To chyba o mnie chodzi ?? Dziękuje za przywitanie obserwowałam Was od jakiegoś czasu hie hie

                          Widze że z tym jedzeniem to wszystkie maluchy ostatnio mają. Jakieś przesilenie letnio - jesienne czy co

                          Ale trzeba przeczekać tak jak mówicie...

                          Ja to bym wolała żeby za to moja Mała więcej spała a tu jak na złość malusio...
                          Weronika, 8.04.2009, godz. 18:47, 3870g, 57cm







                          Skomentuj


                            Napisane przez majajula Pokaż wiadomość
                            Anik a Ty byś chciała jeśc w łazience bo ja nie i dlatego nie wychodziłam a jak komuś to przeszkadza to trudno
                            piersi mleczne to nie obiekt seksu tylko "naczynie" na mleko i tak do tego podchodzę
                            Miało być WYCHODZIŁABYM a nie że wychodziłam. Ja przy swojej rodzinie karmiłam normalnie, ale jak do męża koledzy z pracy wpadli w odwiedziny, to dzięki za przy nich cyca wywalać, to dlatego piszę, że jak bym musiała to i nawet w łazience bym nakarmiła
                            PAULINA 07.07.2008




                            http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                            Skomentuj


                              a apropo tych miejsc dla mam karmiących to ostatnio słyszałam, że mimo że są takie specjalne miejsca dla mam to są zawsze zamknięte i jak chce się poprosić o kluczyk to nie ma. Jest takie miejsce tylko ze względu na sanepid a nikt nie udostepnia go mamą.... co za paranoja !
                              Weronika, 8.04.2009, godz. 18:47, 3870g, 57cm







                              Skomentuj


                                Napisane przez ColorWomen Pokaż wiadomość
                                Wiecie według mnie powinno być więcej takich miejsc dla Mam Karmiących
                                W tej przychodni do której jeździłam z małą do ortopedy był taki pokoik dla matki z dzieckiem i zawsze był otwarty.


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X