Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub mam dłuuugo karmiących piersią

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub mam dłuuugo karmiacych piersią

    Napisane przez kala8 Pokaż wiadomość
    ja je mam ale ty nadal nic nie rozumiesz , no nic chyba nie ma co dalej ze sobą dyskutować bo to wątpliwa przyjemność jak dla mnie, przeanalizuj posty to ty zacytowałaś mój pierwsza i tam nie oskarżyłaś o ninawiść do mam karmiących , no nic może masz jakąs paranoje, a może nie potrafisz znieść że ktoś ma inne zdanie, nie odpowiadaj prosze , bo to formu kojarzyło mi sie zawsze z czyms miłym i spotkałam tu same fajne kobitki a od wczoraj mam niesmak i wątpliwości dzieki tobie
    Ty zaczełas od teksty no comments co mnie wnerwiło
    skoro nie chesz tego komentować to morda w kub jak sie mówi
    i skoro watek Cie nie dotyczy to po co tu właziłaś

    haha chyba@ mi się zbliża skoro mmnie takie kobiety pod********iają zawsze to po mnie ściekało jak po kaczce


    JULA

    MAJA

    OLGA

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub mam dłuuugo karmiacych piersią

      Kala napisała
      Napisane przez kala8 Pokaż wiadomość
      tylko czy mleko mamy ma nadal te same wartości odżywcze co na początku w opini pediatrów podobno nie, no bo mleko modyfikowane też zmienia sie wraz z wiekiem dziecka ,inny skład ma 1 a inny 3 , dostosowany do potzreb wiekowych dziecka,
      a zresztą tak naprawde włączając sie do tej dyskisji nie chodziło mi o karmienie piersią dzieci rocznych, tylko dużo starszych np 3 latków
      piszesz o jej nie wiedzy, ale jej chodziło o to czy mleko matki jest tak samo wartościowe dla noworodka jak i dla 3-latka. Rozumiesz... np taki 3 latek powiedzmy potrzebuje już więcej białka i tłuszczu.
      Czy mleko matki po tych 3 latach jest bogatsze o te składniki ?
      Nie. I o to właśnie chodzi lekarzom no i Kali8.
      Każdy wie, że mleko zmienia proporcje swojego składu w ciągu doby i to nawet kilkakrotnie.

      Ja tam mam gdzieś (oczywiście za przeproszeniem) kto jak długo karmi i czym, ja oczywiście mam swoje zdanie na ten temat i zrobiłabym według własnych przekonań.
      Dyskutujecie na temat pożywienia .... ważne, że te nasze dzieci mają w ogóle co jeść.

      Aniinka z tego co wiem to teraz jest wielka nagonka na karmienie piersią, jest to teraz bardzo modne, więc podejrzewam, że wstyd czy zażenowanie nie ma tutaj nic do gadania.
      Jak ja odciągałam małemu mleko i podawałam je przez butelkę, wtedy było mi wstyd.

      Poza tym tylko w Polsce jest jakaś powiedziałbym nagonka by karmić piersią. W krajach bardziej rozwiniętych, karmi się 6 miesięcy i koniec.
      Mamy wracają do pracy i dziecko wcina mleko modyfikowane.
      A to, że WHO mówi by karmić i 3 latki to trzeba by się tutaj przyjrzeć
      bardziej sprawie ekonomicznej.
      Julek: 10/3/2008

      Skomentuj


        Odp: Klub mam dłuuugo karmiacych piersią

        Tree co do wartości odzywczych mleka matki w późniejszym okresie karmienia to są różne opinnie
        wiadomo samym mlekiem dziecko zyc nie może i czy to modyfikowane czy z cyca
        ale ja wiem po swoich dziewczynach że w momencie choroby pierś działa jak "antybiotyk"
        Julka wiele infekcji przechodziła łagodnie i szybko dochodziła do siebie
        Majka teraz też, niby już cyckowanie kończylismy a przez chorobę znów wisi na cycu

        mi chodziło o to że po co kala komentuje to z takimi znaczkami fakt długiego karmienia
        spoko może mniec inne zdanie ja też mam inne i co nie mogę bronić swoich racji moge i będę


        JULA

        MAJA

        OLGA

        Skomentuj


          Odp: Klub mam dłuuugo karmiacych piersią

          A jeszcze co do WHO to oprócz spraw ekonomicznych też i zdrowotne dochodzą i właśnie w krajach wysokorozwinietych jest "modne" żeby karmić jak najdłużej, odciagać mleko i dawać kobiece

          i jeszcze moja siorka (ta co medicin studiuje) oststnio mi gadała że na jakiś zajęciach profesorek gadał że właśnie najlepiej karmić do 3 lat
          takżę i studentów inaczej juz uczą


          JULA

          MAJA

          OLGA

          Skomentuj


            Odp: Klub mam dłuuugo karmiacych piersią

            Oj tam majek... nie denerwujcie się, przecież i tak to, że ktoś ma inne zdanie nie sprawi, że przestaniecie karmić, prawda
            Julek: 10/3/2008

            Skomentuj


              Odp: Klub mam dłuuugo karmiacych piersią

              Pewnie że nie
              ale ja np. dzieki Wam zmieniłam podejście do karmienia butelką
              i teraz łagodniej przyjmuje fakt że kobieta mówi że nie miała pokarmu niz rok temu

              już mi przeszło


              JULA

              MAJA

              OLGA

              Skomentuj


                Odp: Klub mam dłuuugo karmiacych piersią

                Napisane przez majajula Pokaż wiadomość
                Ty zaczełas od teksty no comments co mnie wnerwiło
                skoro nie chesz tego komentować to morda w kub jak sie mówi
                i skoro watek Cie nie dotyczy to po co tu właziłaś

                haha chyba@ mi się zbliża skoro mmnie takie kobiety pod********iają zawsze to po mnie ściekało jak po kaczce
                ojej pani majajula pokazła klase sorry ale nie zniże sie do twojego rynsztokowego poziomu, zauważ że inne dziwczyny mające to samo zdanie co ty potrafią sie wypowiadac na poziomie , no ale cóż zawsze znajdzie sie jakiś prymityw co tego nie potrafi , lepiej zajmij sie swoim okresem albo najlepiej weź jakieś srodki uspokajające jak nie potrafisz panować nad emocjami, i sama nie właź w te dni na forum bo cie ktoś może nieopacznie jak to napisałaś "pod********ić"
                Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub mam dłuuugo karmiacych piersią

                  oj, miałam nadzieję, że emocje już opadły! może, żeby trochę rozładować atmosferę napiszę jaki to pogląd na temat wyższości karmienia butelką ma moja teściowa: otóż, jak dziecko je z butelki to przynajmniej widać, czy dużo zjadło czy mało i jak potem płacze to wiadomo czy z głodu, czy nie...
                  no tak, bo jak zjadło całą butlę, ale się nie najadło, to i tak z głodu nie ma prawa płakać...
                  no i jak tu lubić teściowe...

                  Skomentuj


                    Odp: Klub mam dłuuugo karmiacych piersią

                    Napisane przez kala8 Pokaż wiadomość
                    ojej pani majajula pokazła klase sorry ale nie zniże sie do twojego rynsztokowego poziomu, zauważ że inne dziwczyny mające to samo zdanie co ty potrafią sie wypowiadac na poziomie , no ale cóż zawsze znajdzie sie jakiś prymityw co tego nie potrafi , lepiej zajmij sie swoim okresem albo najlepiej weź jakieś srodki uspokajające jak nie potrafisz panować nad emocjami, i sama nie właź w te dni na forum bo cie ktoś może nieopacznie jak to napisałaś "pod********ić"
                    no ja tylko w ton Twej wypowiedzi zeszłam bo inaczej byś nie zakumała
                    i ja nie obgaduję cie na innych watkach ja to ty czynisz

                    a teksty typu karmienie dziecka do 3 lat porównały Twoje koleżaneczki do pedofili to już mnie powaliły na kolana
                    parapetyzm


                    JULA

                    MAJA

                    OLGA

                    Skomentuj


                      Odp: Klub mam dłuuugo karmiacych piersią

                      kala spuść z tonu bo twoje wypowiedzi się nie fajnie czyta
                      nie masz się czego bulwersować
                      nikt ci nie każe zdania zmieniać ale mogłabys się grzeczniej wyrażac
                      a jesli faktycznie obgadujesz na innym wątku jak pisze majajula to już w ogóle jesteś nie fair
                      "prymityw" piszesz- punkt wiedzenia zależy od punktu siedzenia
                      Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub mam dłuuugo karmiacych piersią

                        Też jestem zniesmaczona tym tekstem o pedofili. No cóż Kala za koleżanki odpowiadać nie może, dziwię się tylko, że na wątku mam dzieci siedmiomiesięcznych żadna nie napisała, że karmi, bo lubi i zamierza karmić dłuuuugo. Wstydziła się, czy co? Cieszmy się, więc, że koleżanki Kali, te o jeszcze bardziej radykalnych poglądach na temat karmienia piersią 2-3 latków na ten wątek nie wchodzą i krwi nam nie burzą.

                        Skomentuj


                          Odp: Klub mam dłuuugo karmiacych piersią

                          Zajzałam tu właściwie przez- lub dzięki Kali.
                          Wiecie co, ja karmiłam pół roku i jestem z tego dumna. Gdy urodziłam miałam siare, ale później cisza...nic... zero pokarmu! Mały się darł, ja płakałam, ale obiecałam sobie, że butelki nie dam! I tak siedziałam z laktatorem i dzieckiem na zmiane przy cyckach, by pobudzić laktacje i by moje malusie dziecko (waga w chwili wypisu 2730g) w końcu sie najadło.
                          I to pediatra, od 4 miesiąca zaczęła mi przebąkiwać o butelce... bo niestety pokarm się kończył, mały spadł w cetylach, a do tego kupkę robił mi co 3 tygodnie! Po prostu, byłam tak zaślepiona chęcią karmienia i tym, ze to "najlepsze co mogę zrobić", ze prawie narobiłabym nieszczęścia. Mleko skończyło się w 6 miesiącu... i chyba obecnie nie załuję!
                          Moja siostra karmiła 2 dzieci prawie do 3 roku życia i była tym umęczona, a z każdym dniem było coraz trudniej.
                          Uważam, że fajnie jest dać dziecku cyca, bo szybko, wygodnie, czysto...ale jak pojawiaja się histerie o pierś, rozbieranie mamy, lub gdy dziecko nie jest w stanie usnąć bez cyca, lub co gorsza nie chce jeść i pić nic poza cycem to już nie jest fajne i dobre dla malca.
                          A i dziecko, które nagle w wieku 3 lat nie dostanie cycusia może się poczuć odtrącone i niechciane... warto o tym też pomyśleć!


                          Ja w każdym razie gratuluje Wam, ze nadal karmicie, bo ja często słyszę "a ty już nie...?" i to też potrafi zaboleć
                          Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                          Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                          Skomentuj


                            Odp: Klub mam dłuuugo karmiacych piersią

                            Hmmm...moim zdaniem te mamy które karmią więcej niż 2 lata to raczej już tego niechcą tylko cięzko jest im odzwyczaić oseski od piersi i tak sobie dalej cyckają.


                            Skomentuj


                              Odp: Klub mam dłuuugo karmiacych piersią

                              Wbrew pozorom dużego dziecka odzwyczaić od butelki wcale nie jest łatwiej niż od piersi. Dziecko na piersi wie, że jak nie ma mamy to i nie ma cysia. Dziecko na butelce wie, że jak nie ma mamy butelkę da tata, babcia...

                              Koleżanko Kali - gratuluję samozaparcia!

                              Skomentuj


                                Odp: Klub mam dłuuugo karmiacych piersią

                                Dziewczyny wcale mi sie nie podoba ton tego wątku...to ma być publiczne i kulturalne prowadzenie rozmowy a nie wytykanie kto ile karmi prawda??
                                A za obgadywanie na innym wątku sobie porozmawiam z paroma osobami
                                Amelia 12.03.08

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X