Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub mam dłuuugo karmiących piersią

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Hmmm, mam wrażenie ,że należę do klubu mam rekordzistek - moje wyniki to: pierowrodny - 18 m, drugi i trzeci potomek po 24 m! Szcerze mówiąc nigdy nie narzekalam!

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Dziewięć miesięcy

      Nie wiem czy mogę dołaczyć do takiego grona Bo tutaj same naprawdę rekordzistki w karmieniu piersią Ja mojego synka jak narazie karmię dziewięć miesięcy. I szczerze mówiąc nie wiem jak długo będę go jeszcze karmić. Chciałabym jak najdłużej ale chciałabym też aby sam się odstawił od cycusia. Muszę też przyznać że je zupki deserki i kaszki bez problemu tylko oczywiście cycuś też musi być zwłaszcza na noc i w trakcie nocy i przy ewentualnych drzemkach. Ale teraz jeśli chodzi odrzemki to staram sie tak go karmić czyli dawać obiadek i wyjść z nim zaraz na dwór i żeby sam zasną w wózeczku niż przy cycusiu. W ciągu doby karmię go tak do 6 razy piersią i do tego obiadek i deserek i jakieś przekąski Pozdrawiam wszystkie mamy karmiące piersią

      Skomentuj


        #63
        karmienie

        Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
        ja też nie karmię już pół roku,a mleko jeszcze wycieknie, szczególnie jak mam na rękach Julka, przyciśnie i koszulka mokra.
        Nie mówcie, że to tak może być kilka lat
        FamilyTree powinnaś isc do ginekologa on ci cos przepisze na zasuszenie jak ja sobie zasuszalam po 2 poronieniu to przez kilka dni mialam piersi obwiazane dosc ciasno bandazem elastycznym i bralam jakies tabletki na zasuszenie i ci powiem ze nic mi nie bylo po tych tabletkach


        moja córcia obecnie czyli 18.09 bedzie miała 3l i jeszcze ciągnie cycusia i najczęściej rano jak wstanie 1 może 2 w dzień i wieczorem zanim zaśnie ale jak jest chora to jest masakra jakby mogła to by mi wcale z kolan nie wstawała i powiem wam szczerze że chciałabym już zakończyć ten etap w jej życiu czasem to mam już dość a chuda jak kij jestem hehe
        Last edited by jogusia; 30-08-2009, 00:42.

        Skomentuj


          #64
          Karmienie

          Jogusia poczytaj sobie mojego bloga o odstawianiu. Malwa jak była chora też ciągnęła non stop a jednak się udało. Wykorzystałyśmy wakacje na to i to był bardzo dobry pomysł. Też się strasznie bałam odstawiania, ale jakoś poszło teraz mam prawie dorosłe dziecko, które mało że nie ciągnie to jeszcze samo zasypia w łóżku po buziaku ... no czasem muszę opowiedzieć bajkę lub kołysankę zaśpiewać, ale ostatnich kilka dni zasypiała całkiem sama, tak jak jej starsza siostra.
          Pozdrawiam i życzę wytrwałości, oczywiście jeżeli podjęłaś już decyzję.

          Skomentuj


            #65
            karmiłam PIĘKNYCH 19 miesięcy wspominam bardzo dobrze od początku nie było żadnych problemów Dominik w wieku 3 miesięcy zaczął przesypiać całe noce -rzadko zdarzało mu się budzić -jeśli już to raz,dodam że nic poza cycem nie dostawał odstawienie przyszło zupełnie naturalnie - jakby tak musiało być najpierw ograniczył się do cyca z rana i na wieczór a potem jakoś samo poszło

            Skomentuj


              #66
              Odp: Klub mam dłuuugo karmiacych piersią

              Mój Mateusz ma 2 latka i 2 miesiące i tez cały czas karmie. Ale tak jak u Ciebie równiez jje wszystko chociaz nie zawsze, bo woli possac cyca. Też chciałabym już go odzwyczaić, poniewaz czasem zdarza się, że chce cyca w momencie kiedy nie jestem w stanie go nakarmić. Pozdrawiam.

              Skomentuj


                #67
                Pytanie do mam dłuuuugo karmiących piersią.

                Mamusie stosowałyście jakieś metody dla podtrzymania laktacji czy raczej po prostu przystawiałyście dzieci? Macie jakieś specjalne rady dotyczące karmienia?

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: Klub mam dłuuugo karmiacych piersią

                  ja piłam koperek i herbatki dla kobiet karmiacych i bawarkę
                  ale tak przez 4-5 pierwszych miesięcy
                  potem tylko do cyca przystawiałm na życzenie córek


                  JULA

                  MAJA

                  OLGA

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: Pytanie do mam dłuuuugo karmiących piersią.

                    Napisane przez Carin Pokaż wiadomość
                    Mamusie stosowałyście jakieś metody dla podtrzymania laktacji czy raczej po prostu przystawiałyście dzieci? Macie jakieś specjalne rady dotyczące karmienia?
                    Ja nie stosowałam nic żadnych herbatek itp.tylko mała często przystawiałam do cyca i niepodawałam butelki bo jest to wróg karmienia piersią.Małej tez nie dawałam żadnych herbatek i soczków do 7 m.Byłam też na diecie bezmlecznej bo mała miała skazę a mimo to karmiłam aż 19 m i mleko bylo cały czas.


                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: Klub mam dłuuugo karmiacych piersią

                      Jeśli mogę się wtrącić to jak przechowywać takie mleko?
                      Zapytałam dziecko niosące świeczkę:
                      - Skąd pochodzi to światło?
                      Chłopczyk natychmiast ją zdmuchnął.
                      - Powiedz mi, dokąd teraz odeszło - odparł. - Wtedy ja powiem ci, skąd pochodzi.


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: Klub mam dłuuugo karmiacych piersią

                        Napisane przez Katya_1988 Pokaż wiadomość
                        Jeśli mogę się wtrącić to jak przechowywać takie mleko?
                        O ile wiem to są takie specjalne pojemniki i woreczki do zamrażania pokarmu np.z Aventu.


                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: Klub mam dłuuugo karmiacych piersią

                          Napisane przez anna31 Pokaż wiadomość
                          O ile wiem to są takie specjalne pojemniki i woreczki do zamrażania pokarmu np.z Aventu.
                          A w zwykłej butelce też można?

                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: Klub mam dłuuugo karmiacych piersią

                            Napisane przez Carin Pokaż wiadomość
                            A w zwykłej butelce też można?
                            W zwykłej butelce można tylko przechowywać w lodówce do 24 godzin i w razie W tylko podgrzać.


                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: Klub mam dłuuugo karmiacych piersią

                              Napisane przez anna31 Pokaż wiadomość
                              W zwykłej butelce można tylko przechowywać w lodówce do 24 godzin i w razie W tylko podgrzać.
                              A do zamrażalnika nie można wsadzić?

                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: Klub mam dłuuugo karmiacych piersią

                                Napisane przez Carin Pokaż wiadomość
                                A do zamrażalnika nie można wsadzić?
                                Oj chyba nie bo butelka nie jest do tego przeznaczona,mogłoby ją rozsadzić.


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X