Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kupki U Dziecka A Mleko

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    tez polecam rumianek mój synek jak miła problemy z kupka to tylko to pomagało.. po rumianku robił luźne

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      a espumisan w kropelkach? próbowałaś?
      Julek 15.o2.2oo7r



      Skomentuj


        #63
        ale sa dzieci które robia raz na 2-3a nawet 4 dni kupke(nawet niemowlaki) i jest to normalne, moze on ma kolki ,a ty niepotrzebnie pobudzasz go termometrem?(fakt i to na kolki troche pomaga) ale mozesz mu zrobic krzywde w zwieracze i potem nie bedzie trzymal kupy i moze sie odwodnic.
        karmisz piersia czy butelka? (moze zmien mleko jak butelka).

        Skomentuj


          #64
          juz na wszystko odpisuje...
          poniewaz karmie synka butelka (niestety mimo moich staran i checi nie mogłam synka karmic piersia ) wiec musze go przepajac... synek pije własnie rumianek...

          probowalam espumisanu nawet esputiconu ktory jest silnieszy...
          esputicon polecil mi lekarz z pogotowia (ktore bylo u mnie 2 razy z powodu silnej kolki)..
          poniewaz syn skonczyl miesiac podaje mu infacol ktory jest zdecydowanie najlepszy...

          wiem ze pobudzanie nie jest zdrowe i tak nie powinno sie zalatwiać dziecko...
          ale synek robil normalnie kupke (kilka razy dziennie ok 6) do mniej wiecej 2 tygodnia zycia.
          wiec tu raczej nie chodzi o to ze tej kupki ta nie ma bo po pobudzeniu synek robi naprawde wielkie ilosci...

          juz naprawde nie wiem co mam robic...
          konczy sie drugi dzien a tu nic...
          czekam dalej...
          "Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjatkowym i niezastąpionym"












          Skomentuj


            #65
            witam moja mała miała ten sam problem ale ja karmiłam piersią nie robiła kupki nawet 4 dni


            Skomentuj


              #66
              jeśli synek nie płacze i jest spokojny to nie ma się co martwić ale jak jest inaczej spróbuj dać czopek glicerynowy mojej córce pomógł syrop Lactulozum trzeba go podawać codziennie pomagał też masaż brzuszka po którym zaraz robiła kupę.


              Skomentuj


                #67
                brała też Debridat ale to już na receptę


                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  dzieki wielkie...
                  czasami stosuje czopek ale najbardziej chcialabym zeby synek rozbil kupki sam...
                  czekam nadal bo synek jest czasami troszke marudny ale ogolnie nie jest najgorzej...
                  nie wiem kiedy zmiekne wydaje mi sie ze brzuszek troszke sie powiekszyl... nie wiem tez czy przez takie nie robienie kupki nie stanie mu sie krzywda...
                  "Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjatkowym i niezastąpionym"












                  Skomentuj


                    #69
                    Krzywda sie nie stanie jesli go to nie boli ,niemowlęta mają jeszcze niedojrzały układ trawienny i mogą robić stolce kilka razy dziennie lub raz na kilka dni...
                    mój synek miał do 3 m-ca kolki straszne i zaparcia ,pomogła zmiana mleka na takie z priobotykami i Debridat na receptę
                    Sylwia 9 latek
                    Damianek 17 m-cy


                    02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

                    Skomentuj


                      #70
                      hmmm.. nie wiem czy nie boli...
                      nie placze caly czas...da sie uspokoic, normalnie spi.. tylko czasami ma takie ataki placzu i krzyku ok 5-10 min.
                      nie wiem ile czekac..
                      poczekam jeszcze do jutra do wieczora albo do poniedzialku rano..
                      "Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjatkowym i niezastąpionym"












                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        udało sie!!

                        udało sie...
                        dzisiaj synek po 30 minutach krzyku i płaczu i potu zroboil kupke... ogramna zolta kupke...
                        od razu zrobil sie spokojniejszy i weselszy...
                        wszystko pasuje do dyschezji..
                        ja innego wytlumaczenia tej sytuacji nie widze...
                        najwazniejsze ze zrobil kupke... sam bez pomocy...
                        jestem szczesliwa...
                        ile radosci moze dac.. kupka...
                        dziekuje wszystkim za rady...
                        "Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjatkowym i niezastąpionym"












                        Skomentuj


                          #72
                          a moja Majka robi ciemne kleiste kupy po bananie (tak mi sie wydaje)


                          JULA

                          MAJA

                          OLGA

                          Skomentuj


                            #73
                            Po bananie moze byc nie tylko ciemna ale tez z takimi "wloskami".Poza tym po jagodach albo sliwkach moze byc czarna kupka

                            Skomentuj


                              #74
                              Kupki U Dziecka A Mleko

                              Witam Dziewczyny Karmie Piersią Dziecko I 2 Razy Na Dzien Daje Bebilon I Zauważyłm że Kupki Sa Bardzo Twarde Edytka Ma 6 Miesiecy Czy To Wina Mleka?

                              Skomentuj


                                #75
                                Czy podajesz coś do picia? Bo jeśli podajesz mleko modyfikowane to chyba trzeba.Ja swoją karmilam tylko piersią i mimo to miała zaparcia pomógł dopiero Debridat.


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X