Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kupki U Dziecka A Mleko

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Mleko powinno zmieniac sie sukcesywnie to po pierwsze.Kiedy nastapila zmiana ?
    Po drugie jesli jest biegunka to koperek moze tylko pogorszyc sytuacje.
    Ile maluszek ma miesiecy ?

    Ja bym na mleko od razu nie zwalala.

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Napisane przez grilek8 Pokaż wiadomość
      Witam mamuski!
      Poradzcie co robic kiedy maluszek ciagle sie prezy i pryka(chyba boli go brzuszek) a do tego robi bardzo zadkie kupki (biegunka??)
      zmienilam synkowi ostatnio mleko z NAN na Bebilon bo po tamtym nie mogl sie zalatwic to teraz jest na odwroc ale wcale nie lepiej
      Podaje tez infacol i wode koperkowa i juz sama nie wiem jak mu pomoc. Piszcie dzieki za info

      Twój Maluszek ma nie spełna miesiąc , może za szybko zmieniłaś mleko?Albo po prostu tak jak napisała Lola_Lu wszystko sie unormuje.Maluszek Twój synek wiec może po prostu spytaj się lekarza
      Amelia 12.03.08

      Skomentuj


        #48
        na twoim miejscu przestałabym dawać koperek przez jakiś czas, tylko w miarę potrzeby,nic nie jest dobre w nadmiarze, wiem że nie chciałabyś zeby maluszek miał problemy z brzuszkiem, ale koperek też może zrobić trochę złego.
        Mój synuś też od początku pił mleko modyfikowanei też na początku NAN i też zmieniłam na BEBILON z tego samego powodu.
        Pamiętam że synek też miał rzadszą kupkę, ale szybko wszystko doszło do normy.
        Radziłabym Ci zmieniać mleczko powoli, np.jesli masz jeszcze NAN to mieszaj je z BEBILONEM, a jeśli nie to trudno niech pije już BEBILON (jest moim zdaniem 100 razy lepszy), tylko nie dawaj przez jakiś czas koperku.
        A najlepiej wybierz się do pediatry, napewno najlepiej Ci poradzi.
        Powodzenia

        Skomentuj


          #49
          Napisane przez grilek8 Pokaż wiadomość
          Witam mamuski!
          Poradzcie co robic kiedy maluszek ciagle sie prezy i pryka(chyba boli go brzuszek) a do tego robi bardzo zadkie kupki (biegunka??)
          zmienilam synkowi ostatnio mleko z NAN na Bebilon bo po tamtym nie mogl sie zalatwic to teraz jest na odwroc ale wcale nie lepiej
          Podaje tez infacol i wode koperkowa i juz sama nie wiem jak mu pomoc. Piszcie dzieki za info
          U nas też tak było przy zmianie mleka.
          Może zgłoś się do lekarza będziesz miała jasność.
          pozdrawiam

          Skomentuj


            #50
            ja karmiłam piersią i mały codziennie rano ok 6tej wyginał się i prężyl..Wypróżniał się nawet raz na tydz,ale oprócz tych porannych "wygibasów"brzuszek go nie bolał,nie miał twardego ani nic nie wskazywało,że coś mu jest.Wypróbowałam chyba wszystkie metody...i czopki,i krople,i herbatki,i marchewkę no wszystko...i dnia pewnego wyjechałam do cioci i zapomniałam kropli bodajże espumisanu i...jak ręką odjął...Dzisaiaj ma1,5 roczku śpi od21-9rano i jest git.A i kupki się unormowały,bo poprostu miałam za tłusty pokarm... A nadal go karmię piersią

            Skomentuj


              #51
              Napisane przez marta26 Pokaż wiadomość
              na twoim miejscu przestałabym dawać koperek przez jakiś czas, tylko w miarę potrzeby,nic nie jest dobre w nadmiarze, wiem że nie chciałabyś zeby maluszek miał problemy z brzuszkiem, ale koperek też może zrobić trochę złego.
              Mój synuś też od początku pił mleko modyfikowanei też na początku NAN i też zmieniłam na BEBILON z tego samego powodu.
              Pamiętam że synek też miał rzadszą kupkę, ale szybko wszystko doszło do normy.
              Radziłabym Ci zmieniać mleczko powoli, np.jesli masz jeszcze NAN to mieszaj je z BEBILONEM, a jeśli nie to trudno niech pije już BEBILON (jest moim zdaniem 100 razy lepszy), tylko nie dawaj przez jakiś czas koperku.
              A najlepiej wybierz się do pediatry, napewno najlepiej Ci poradzi.
              Powodzenia
              Kiedy ta sytuacja moze sie unormowac?? Maly meczy sie tak juz ponad tydzien Czy twoj maluszek byl przy tym niespokojny prezyl sie puszczal gazy i dlawil mlekiem ktore mu sie ulewalo?? ide jutro do lekarza ale angolom nie wierze wiec wole sie radzic was

              Skomentuj


                #52
                I czy male dziecko czuje roznice w mlelku??czy jesli mu nie pasuje to i tak bedzie je pil kiedy mu je podam???

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  wiesz glod weygrywa ze smakiem czy innymi rzeczami ,a nie kojarzy ze to od jedzenia.

                  Skomentuj


                    #54
                    Moja córcia zazwyczaj robiła 2 kupki dziennie, czasem też w nocy, od 3 dni nie zrobiła żadnej kupki...nie wygina się specjalnie, ani nie pręży, więc nie wiem, co o tym wszystkim myśleć...wczoraj miała taką małą koleczkę, ale jej minęło, gdy potrzymałam jej na brzusiu termoforek...
                    Ostatnio podałam jej mleka modyfikowanego, czy to może być przyczyna tego, że córcia od 3 dni nie zrobiła kupki...???Martwię się


                    Skomentuj


                      #55
                      ja swojej coreczce dawalam kropelki Esputiconu. czesto masowalam i ukladalam ja na brzuszku. a gdy nie robila kupki pare dni to wkladalam do jej tyłeczka czopki glicerynowe. w Twoim przypadku moze to byc przyczyna zmiany mleka.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Jeśli chodzi o kupkę to nasza mała (3 miesiące) robi różnie czasami 2 czasami i 4 dziennie

                        Skomentuj


                          #57
                          Witam wszystkie mamy! Ja mam z goła inny problem w porównaniu do "waszych twardych kupek" Moj sysnuń od ok 2 tyg bardzo sie pręży, wygina i płacze, robi jednak kupke jak woda a nie twradą. Juz nie wiem jak mu pomoc, a gołym okiem widze ze cos go boli, nie moze przespac dłuzej niz 10-15 min bo zaraz sie budzi i znow płacze W UK bo tu mieszkam bylam u lekarza ale oni wszystko zganiaja na mleko (zmienialam bo jak karmilam NAN to z kolei mial zatwradzenie) potem bebilon i lekarz stwierdzil ze zmienic na kolejne (MSA gold)bo moze nie toleruje bebilonu. Juz nie wiem kogo sluchac,a moja dzidzia jak cierpiala tak cierpi dalej. Pomozcie co robic??

                          Skomentuj


                            #58
                            To na pewno mleko ale niewiadomo jak długo to potrwa mój synek miał bebilon - ból brzuszka potem =nan i zaparcia ,nast.bebiko i humana były kolki juz myślałam że to skaza choc nie miał innych objawów i lekarz kazał mi spróbować mleka Hipp i to był strzal w dziesiątkęmineło już pół roku teraz pije nr.3 i jest ok

                            ale przedewszystkim to odstaw koperek bo on zagazowuje jeszcze bardziej mi na takie same objawy pediatra wypisał -Debridat i bardzo nam pomógl
                            Sylwia 9 latek
                            Damianek 17 m-cy


                            02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

                            Skomentuj


                              #59
                              ratunku kupka...

                              witam...
                              mam problem...
                              moj synek za tydzien skonczy 3 miesiace...
                              i samodzielnie nie robi kupki...
                              prezy sie wygina steka robi sie czerwony a kupki nie ma..
                              krzyczy i placze strasznie...
                              dodam ze kiedy pobudzam go termoetrem (bo ile krzyku i płaczu człowiek moze wytrzymać i patrzec na cierpienie dziecka) kupka nie jest zbita ani twarda... przepajam go duzo woda i herbatkami wiec czasami jest bardzo luźna...
                              oczywiscie metody typu masaz brzuszka i podciaganie nozek do brzuszka.. masowanie podciagnietymi nozkami brzuszka nic a nic nie pomagaja...
                              niedawno synek dostal antybiotyk... podczas podawania antybiotyku kupki byy nawet kilka raz dziennie... cieszylismy sie ze wszystko sie jakos unormowalo...
                              2 dni po odstawieniu problem zaczol sie od nowa...
                              dzis jest 2 dzien nie robienia kupki...
                              postanowilismy przeczekac...
                              ale ile mam czekac kiedy on tak bardzo lacze..
                              juz nie wiem co mam robic...
                              2 panie dr do ktorych chodze kaza przepajac i czekac...
                              przeciez nie moge go caly czas poic...
                              ;(
                              "Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjatkowym i niezastąpionym"












                              Skomentuj


                                #60
                                a czy próbowałaś zaparzać mu rumianek do picia?

                                mojej szwagierki synek też miał takie problemy w 1 miesiącu

                                położna powiedziała że można podać lakcid

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X