Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

synek nie chce butli

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    synek nie chce butli

    Witam
    Mam taki problem z moim 3 miesięczny synkiem a mianowicie taki ze nie chc jeść z butli nawet mojego mleka jeszcze miesiąc temu ładnie jadł z butelki teraz nie chce ani sztucznego ani mojego. Próbowaliśmy już dwa mleka bebiko i nan 1 i oba mu nie smakują krzywi się ale jak mu podaje z butelki moje to odwraca główkę. Czasem z mężem musimy zostawić małego i tu jest problem płacze rodzicom bo jest głodny nie wiem co mam robić może polecacie jakieś mleko albo jakieś inne sposoby ??
  •    
       

    #2
    ja mam ten sam problem. chce przejsc na butelke a coreczka nie hcce pic mleka innego niz moje. probowalam ja przeglodzic ale nie mam serca do tego. dlatego kupilam kleik ryzowy (moze byc z bannami czy malinami) i cche jej podac z mlekiem modyfikowanym. moze to pdziala
    Julia 19 października 2008 godz. 10.05 - Nasza Kulunia Kochana :*

    http://s2.pierwszezabki.pl/009/009132980.png?4600



    http://perlasta.blogerki.pl/

    Skomentuj


      #3
      moja córka nigdy nie piła z butli bo nie chciała,więc od 4 mies. piła z normalnego kubka a potem ok.8 mies. udało się ją przestawić na kubek niekapek.
      no cóz nie mówię że nie utrudniła nam zadania ale przynajmniej jadła i nie było problemu jeśli musiałam wyjść.odciągałam pokarm i podawali jej go kubkiem
      Dawid 06.03.1995
      Julia 18.05.2004
      Adaś 30.06.2008



      http://s2.pierwszezabki.pl/011/011088993.png?7877

      Skomentuj


        #4
        Moja za to piersi nie chciała bo przyzwyczaiła sie do butelki, ale sobie poradziłam, znajoma miała ten sam problem co wy ale polecili jej butelkę z Tommy tippe imitację sutka i podziałało, wytrwałości drogie panie, pozdrawiam

        Skomentuj


          #5
          butelka

          mój smyk od samego początku nie chciał smoczków,butelek,kubków itd. miałam z nim bardzo duży problem, nie mogłam go z nikim zostawić, bo karmiłam piersią na rządanie, a nawet moje ściągnięte mleko nie smakowało mu z butelki. Być może nie lubi smaku silikonu. Tak więc po 3 m-cu zaczęłam wprowadzać stałe pokarmy, na początek kaszkę mleczno-ryżową z nestle, potem zupkę z marchewki, ziemniaczka i pietruszki, potem jabłko itd. Tomuś jadł i pił wszystko z łyżeczki z wyjątkiem mleka modyfikowanego - nie lubi ich smaku, próbowałam różnych bebilon, bebiko,nan i nutramigen. Niedawno nauczył się pić wodę i herbatki z kubka niekapka. Karmienie łyżeczką takiego malucha pochłania bardzo dużo czasu i często część jedzenia ląduje wszędzie tylko nie w brzuszku, ale jeśli się ma odrobinę cierpliwości to i w ten sposób można nakarmić dziecko. Mój syn ma już 6 m-cy i opanowaliśmy do perfekcji jedzenie łyżeczką, dzięki temu nie muszę oduczać picia z butelki w przyszłości
          Last edited by a_malutka; 15-03-2009, 21:59. Powód: nie zapisał się cały post
          a_malutka

          Skomentuj


            #6
            a jak dlugo dziecko musi pic mleko mamy badz modyfikowane?
            Julia 19 października 2008 godz. 10.05 - Nasza Kulunia Kochana :*

            http://s2.pierwszezabki.pl/009/009132980.png?4600



            http://perlasta.blogerki.pl/

            Skomentuj


              #7
              Napisane przez Justyna Justyna Pokaż wiadomość
              Witam
              Mam taki problem z moim 3 miesięczny synkiem a mianowicie taki ze nie chc jeść z butli nawet mojego mleka jeszcze miesiąc temu ładnie jadł z butelki teraz nie chce ani sztucznego ani mojego. Próbowaliśmy już dwa mleka bebiko i nan 1 i oba mu nie smakują krzywi się ale jak mu podaje z butelki moje to odwraca główkę. Czasem z mężem musimy zostawić małego i tu jest problem płacze rodzicom bo jest głodny nie wiem co mam robić może polecacie jakieś mleko albo jakieś inne sposoby ??
              Justyna a może problem tkwi w tym,że dziurka w smoczku jest za mała albo za duża?spróbuj spojrzec na to pod tym kątem,czy mały sie za bardzo nie wysila przy ciągnięciu?a może mleko leci za szybko i to go zniechęca?
              Alanek 14.09.2006

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                kupiłam tą butelkę tommy i też nie chce on po prostu wypycha smoczek językiem i go nie chce robiąc pryz tym krzywe miny z łyżeczki jakoś zje ale z butli nie ma mowy. A może babcia będzie mogła mu podać kaszkę albo jakiś kleik ?? jak tak to jaki żeby mu nie zaszkodził możecie poradzić ??

                Skomentuj


                  #9
                  Twój synek jest jeszcze za mały na podawanie kleiku lub kaszki.Układ pokarmowy jeszcze nie wytwarza enzymu do trawienia czegoś innego niż mleko.Spróbuj jeszcze kupić taką butelkę z Canpola która zamiast smoczka ma łyżeczkę. Ja swojej podawałam tak herbatkę i wodę bo też nie chciała z butelki.


                  Skomentuj

                         
                  Working...
                  X