Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

mamy z warmii i mazur

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    Napisane przez ania_2288 Pokaż wiadomość
    Cześć kobietki!
    U mnie też szaro i smutno blee a tu zakupy czekają....
    Jakie macie pomysły na spędzenie walentynek? ja niestety będę u teściowej na urodzinach ale może w niedziele jakoś sobie odbijemy
    ja nie mam pomyslu bo jakos nie specjalnie swietujemy.poza tym on i tak do wieczora w pracyjak zwykle wieczorem wypijemy szklaneczke anyzowki i bedziemy ogladac film.czyli dzien jak codzien
    shannon

    Skomentuj

    •    
         

      #77
      poza tym dzis zlapalam dola.prawie sie juz poryczalam i zatesknilam do domu.hmm mieszkania szukam niby pelno tego ale albo kosmicznie drogo albo jak z dzieckiem to nie bardzo.
      dobrze ze mam internet bo jest sie komu wyzalic
      shannon

      Skomentuj


        #78
        Shannon i jak samopoczucie? Lepiej?

        Ja już za słomianą wdowę robię... Ale już wykąpana więc od razu do łóżeczka
        Coś mało gwarno tu dzisiaj?!
        Jakubek, 23.06.2007r.

        Skomentuj


          #79
          ATRA a gdzie twoj kochas sie podziewa?i czy tak na dlugo cie zostawia?
          moj wrocil z pracy i jakos mi sie humor poprawilpoza tym jak tak sie czlowiek wygada to lzej na duzsy sie robi.mysle ze to brak slonca wprawia mnie w ten nastroj bo przeciez co to za problemy ja mam
          jakos tak sie sklada ze jak ja jestem to tu pusto.hmm...psipadek?
          shannon

          Skomentuj


            #80
            no i w miedzyczasie poszlam sie wykapac.jak juz wyszlam z wanny to sie okazalo ze ogolilam tylko jedna nogejutro ogole druga bo juz mi sie nie chce
            shannon

            Skomentuj


              #81
              Witajcie wieczorkiem

              mój mały już śpiocha.Tatuś też już wykąpkany a ja z Wami dziś nie posiedze do sis jest moja u nas i śpi w tym pokoju gdzie komp.a rano na 8-mą ma zajęcia więc -same rozumiecie....damy jej pospać...wpadnę do Was jutro na chwilkę do też planujemy sobie gdzies skoczyć

              shannon-jak się masz??? wiesz ja znam taką jedną zakopywarkę dołów ....

              Martunia-chyba się nie obrazisz że tak na Ciebie mówię -serducho Ty nasze!!!

              Liwus-u nas zawsze na to święto jest festyn robiony i szukają kwiatu paproci.

              Ania-u nas to za bardzo nie ma jak kombinować z Walentym...my pewnie skikniemy sobie całą rodzinką na spacerek.zrobię pizzę i może popijemy jakąś nalewkę męża roboty...
              http://www.mamacafe.pl/suwak/3216.png

              Kubunio ur.11.12.2007r.

              Skomentuj


                #82
                KASIAMAJ ty tak wpadasz i wypadaszno moze kiedys zabawisz tu dluzej to bedzie okazja sie lepiej poznac.spij dobrze
                shannon

                Skomentuj

                •    
                     

                  #83
                  Jestem i ja ... powiedzieć dobranoc!
                  Shannon a no zostawia...do 6 rano hehehe ma nocną zmianę, w dzień prywatnei pracuje i ot tak 24 h na dobę go nie ma Dobrze, ze dołek zakopany...
                  Kasiu...ta Martunie to do mnie...bo ja jak zasmarkana to mało jakoś kumata jestem hehe

                  Lece się położyć...jeszcze strategię rozwoju sobie przejrzę...albo i nie.
                  Ja dzisiaj też mam lenia...a nóżki żadnej nie ogoliłam heheh zakładam, ze jutro w jeansach pochodzę, to nikt nie zauważy

                  Miłej nocy dziewczynki!
                  Jakubek, 23.06.2007r.

                  Skomentuj


                    #84
                    wszystkie mamusie jeszcze spia?u nas szaro i ponuro.szukam tego mieszkania ale wyglada na to ze trzeba bedzie tez znalesc jakiegos milego wspollokatora
                    shannon

                    Skomentuj


                      #85
                      Hej.
                      My już od 8 na nogach Jakubciowi chyba katarek tak już nie przeszkadza, bo przespał pięknie 12 h bez przerwy. Tylko o 6 rano przeniosłam go, bo tak się wiercił, ze go w łóżku znaleść nie mogłam...więc trafił spowrotem na poduszkę hehe
                      My dzisiaj kawkujemy u teśció a obiadkujemy u moich rodziców. Już mam dość w domu siedzenia, tym bardziej, że i ja jakaś pociągająca się robię :/
                      Mąż mi sie właśnie pomalutku budzi po nocce...i tak pospać mu synek dał hehe
                      Shannon no to trzymam kciuki za znalezienie mieszkanka...i współlokatora

                      Buziakujemy
                      Jakubek, 23.06.2007r.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #86
                        ATRA na katarek polecam wode morska w sprayu sterimar.ladnie czysci.
                        shannon

                        Skomentuj


                          #87
                          Dziękuję kochana. My używamy wody morskiej "marimer" też jest bardzo dobra
                          Jakubek, 23.06.2007r.

                          Skomentuj


                            #88
                            witajcie
                            no jak my jesteśmy to nikogo nie ma...
                            dziś byliśmy sobie całą rodzinką na długim spacerku po lesie..-Kuba sie wybiegał z Rufim a po powrocie spali dwie godz.-tak się biedaki wymordowali-Kuba prawie cały czas na nóżkach w wózku nie chciał siedzieć.teraz siedzimy wszyscy w domku-ja zaraz pizzę lecę robić,wieczorkiem jakiś filmik z mężusiem zlukamy i spać...wiecie co???-dziś widziałam już WIOSNĘ .....miłego wieczorka kobitki Wam życzę!!!!



                            oto oznaki wiosny!!!! którą znalazłam.
                            http://www.mamacafe.pl/suwak/3216.png

                            Kubunio ur.11.12.2007r.

                            Skomentuj


                              #89
                              Witajcie.
                              Ja dzisiaj mam kiepski dzień...
                              Coś chyba choroba mnie rozbiera, @ zawitała a mąż w dzień i w nocy w pracy
                              I jeszcze tutaj pusto....
                              Jakubek, 23.06.2007r.

                              Skomentuj


                                #90
                                Atra ,
                                mnie też coś chyba choróbsko łapie. Współczuję @ no ale jest na to metoda - trzeba zaciążyć
                                U nas dzisiaj sielsko-niedzielnie. M zaraz skoczy po icea tea zieloną i będziemy ją pić w połączeniu z Martini Blanco podobno rewelka.
                                Miłego wieczoru dziewuszki..
                                Adaś : 15.07.2008 r , godzina: 2:30

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X