Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Głodomorek - maruda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Głodomorek - maruda

    Witajcie,
    moje maleństwo (już nie takie maleńkie, bo roczne - ale jednak ) ostatnimi czasy nie chce jeść nic innego poza
    kaszką BoboVity
    i troszkę nie wiem, co robić. Moje mleko wypluwa, innych kaszek nie chce, za to tą by jadła i jadła. To moje pierwsze dziecko, i choć myślałam, że już opanowałam umiejętność wychowania, jestem troszkę przerażona, bo nie wiem, czy to dobry objaw ?

    #2
    Moj znow ostatnio tylko na mleku ... a ma 16 miesiecy. Pediatra kazala mu odpuscic na kilka dni, niech je mleko a po jakims czasie sprobowac dac chlebek, zupke itp. U nas to dziala. Po kilku dniach maly je ze smakiem to czego wczesniej nie chcial i wcina jakby jadl to pierwszy raz

    Skomentuj


      #3
      Mojua Majeczka jest troszkę młodsza, ale często ma takie chwile, że nie chce jeść tego co lubi. Uwielbia kaszki, ale czasem ma takie dni, że zje dwie łyżeczki i dość. Do tej pory lubiła zupki ze słoiczków a ostatnio pluje i nie ma na nie ochoty. Może więc to tylko chwilowe. trzymam kciuki
      Majeczka 27 kwiecień 2008r.

      Skomentuj


        #4
        My tez ostatnio głównie na bobovicie. Ale to z powodu choroby.
        Je inne rzeczy ale w niewielkich ilościach, ciągle prosi o kasze. Jak wyzdrowieje, albo się jej znudzi to wrócimy do normalnego trybu.

        Zdarza się to po raz kolejny więc wcale się nie przejmuję.

        Skomentuj

               
        Working...
        X