Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dlaczego właśnie to imię.....

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #91
    Najpierw mieliśmy wachania nad Julią, Nadią oraz Nikolą, ale w ostateczności daliśmy naszej małej pocieszcze Julianna. nie wiem dlaczego??? może to przez to, że miała mieć na drugie Anna- po mamusi
    Bombelek08
    Julianna- 12 lipiec 2008 rok godz.3.30



    Skomentuj

    •    
         

      #92
      A My zastanawialiśmy się między Kamilem a Kevinem.. ale że miałam termin na wigilę, a co roku w tym czasie leci "Kevin sam w domu" i "Kevin sam w Nowym Jorku" to tak też daliśmy mu na imie, bo własnie on kojarzył Nam się ze świętami
      Kevinek urodził się 25.12.2008 o godz. 11:00

      Skomentuj


        #93
        Moja pierwsza córa miała być: Julcią, Wiktorią, Zuzią albo Wojtusiem bo do końca z mężem nie wiedzieliśmy jaka płeć. Została: Wiktoria


        A druga córa miała być albo Waneska bo na W po Wiktorii, a jak chłopczyk to Kacperek, podpowiedziała chrzestna


        I tak o to mamy dwie piękniutkie córy Wiktoria i Waneska
        Wiki: 25 listopada 2006r.
        Waneska: 15 czerwca 2008r.

        Skomentuj


          #94
          moja corka nazywa sie Maria,dlatego ze to imie wystepuje i w Polsce i w Pakistanie a maz wlasnie z tamtad pochodzi.

          Skomentuj


            #95
            witam ja dałam swojej córeczce na imię Kinga. To imię podobało mi się od zawsze, powiedziałam sobie, że jak kiedyś urodze dziewczynkę to tak ją nazwę i stało sie mam córeczkę o imieniu KINGUSIA.

            Skomentuj


              #96
              w kwestii imienia dogadałam się z moim facetem dopiero dziś rano, ale lepiej późno niż wcale no i on wygrał tę 8-miesięczną batalię hihi
              a niech się cieszy, wiem jak mu zależało

              Skomentuj


                #97
                Mój synek ma na imię Patryk a dlatego że tak chciał tata gdyz kiedy jeszcze byłam w ciąży zdecydowaliśmy że jeśli urodzi się chłopiec imię wybierze mąż a jeśli dziewczynka to ja.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #98
                  my baaaardzo chcięliśmy chłopca... i jest chłopczyk
                  nie wiem jak tylko będę zdrabniać to imię

                  Skomentuj


                    #99
                    Jonuś? Jonek? Jonito;-))) napewno wymyslicie mnostwo innych zdrobnien
                    http://mamablog.pl/

                    Skomentuj


                      my love ostatnio wymyślił Johnny, aż mnie zmroziło, jak jakiś kowboj, czy cuś

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        a mi sie podoba
                        http://mamablog.pl/

                        Skomentuj


                          Ja bardzo chciałam dziewczynkę i udało się ja chciałam żeby miała na imię laura,ale podobało mi się zdrobnienie Ami i kombinując z imionami najbardziej do tego zdrobnienia pasowała Amelka i tak zostało .Nie wiedziałam tylko,że w PL jest takie popularne
                          AMELKA UR.27.03.2008

                          Skomentuj


                            Dlaczego właśnie to imię.....

                            Moja corka ma na imie Julia, to czeste imie, i zanim wybrlam to imie to obserwowalam dziewczyny i kobiety ktore maja na imie Julia mam nadzieje ze dobrze wybralam

                            Skomentuj


                              Hanna Natalia 12.10.2008

                              gdy dowiedzielismy sie ze bedziemy miec dziewczynke jednomyslnie postanowilismy o Hanii,proste ladne imie,a kierowalismy sie tym ze w Polsce i za granica nie bedzie problemu z wymowa

                              Skomentuj


                                hej Mamuski u mnie batalie o imie wygral mazuzgodnilismy przed Usg ze on wybierze dla chlopca ja dla dziewczynka zeby bylo sprawiedliwie... bedzie chlopiec Mateusz...moj typ to Szymon...mieszkamy w Usa i chcialam zeby bylo imie w dwoch jezykach jak Szymon-Simon dla dziewczynki wybralam Zuzanna...no ale moze kiedys





                                Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

                                http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X