Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bliźniaki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: bliźniaki

    Witam

    Mam na imie Iza jestem mama dwoch malych tajfunkow . Dziewczynki przyszly na swiat 12.12.2007 roku przez cc. Nadia urodzila sie o 11:53 a Lenka : 11:55.
    Poczatki to byla sielanka mimo ze blizniakczki sa moimi pierwszymi dziecmi za to moj koszmar z nieradzeniem sobie zaczal sie w momencie jak dziewczynki skonczyly dwa lata. Teraz dopiero nie moge sie zorganizowac choc maluchy maja ustalony swoj rytm dnia brakuje mi czasu na relaks no ale jeszcze troche i zacznie sie przedszkole

    Skomentuj


      #17
      Odp: Bliźniaki

      witaj vega

      tutaj jest bardziej rozwinięty wątek o mamach bliźniąt,więc pisz w tym watku

      http://www.mamacafe.pl/forum/showthr...niacza&page=20
      FROCH

      Skomentuj


        #18
        Odp: Bliźniaki

        hej Vega. Widzę, że twoje dziewczynki są starsze, niz moi chłopcy. Ja od ponad mies czuje wielką ulgę. Rytm dnia jak w zegarku, chłopcy nadal śpią jednakowo od 12-15:30, więc mam sporo czasu dla siebie. No ale 2 latka, to już mniejsze zapotrzebowanie na sen, a i chęć do zabawy oraz pomysły niewspółmierne do naszego wyobrażenia.

        Skomentuj


          #19
          Odp: Bliźniaki

          ja tez mam 9miesieczne bliżniaki parke i zaczynają chodzić nie mozna ich upilnować, moze jakis rady gg17173213

          Skomentuj

                 
          Working...
          X