Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak duże były Wasze dzieci po porodzie ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Jak duże były Wasze dzieci po porodzie ?

    Nam lekarz powiedział przy trzecim USG, że nasza córka będzie raczej małym noworodkiem i, że będzie ważyć ok 3 kg. Dodał żeby się nie martwić, bo norma noworodków zaczyna się od 2,5 kg i grunt żeby ważyła przynajmniej 2,5 kg. No i cóż... Urodziła się dokładnie w wyznaczonym dniu. Skurcze zaczęły mi się o 1:14 w nocy, a urodziła się o 8:33. Miała 3140 g i 53 cm

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Jak duże były Wasze dzieci po porodzie ?

      Witam... Co prawda moja córcia urodziła się dwa tygodnie przed terminem przez cc miała 55 cm i 3.350 teraz ma 8 miesięcy, syn także po cc 2 tygodnie po terminie miał 53 cm i 3.300 a teraz ma 4 lata.

      Skomentuj


        Odp: Jak duże były Wasze dzieci po porodzie ?

        Moja córeczka miała 2680 kg i mierzyła 54 cm. Urodziła się idealnie w wyznaczonym terminie, ale zdaniem lekarzy miała niską wagę urodzeniową. Za to teraz, po kilku miesiącach, nadrobiła to z nawiązką

        Skomentuj


          Odp: Jak duże były Wasze dzieci po porodzie ?

          Napisane przez kotek_85 Pokaż wiadomość
          Moja córeczka miała 2680 kg i mierzyła 54 cm. Urodziła się idealnie w wyznaczonym terminie, ale zdaniem lekarzy miała niską wagę urodzeniową. Za to teraz, po kilku miesiącach, nadrobiła to z nawiązką
          moja córa też idealnie w terminie urodzona 13. dnia miesiąca, ważyła troszku więcej niż Twoja bo 2750 ale miała ino 50 cm - u nas nie było niby stwierdzenia iż waży za mało, z każdym dniem nadrabiała i to mocno, a teraz chuderlaczek z niej straszny znów

          Skomentuj


            Odp: Jak duże były Wasze dzieci po porodzie ?

            Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
            moja córa też idealnie w terminie urodzona 13. dnia miesiąca, ważyła troszku więcej niż Twoja bo 2750 ale miała ino 50 cm - u nas nie było niby stwierdzenia iż waży za mało, z każdym dniem nadrabiała i to mocno, a teraz chuderlaczek z niej straszny znów
            13 to tak jak mój mąż i babcia niby pechowy dzień ale mam wrażenie, że oni mają dużooo farta Moja mała to straszny pulpecik na razie ale to pewnie się zmieni jak zacznie ganiać

            Skomentuj


              Odp: Jak duże były Wasze dzieci po porodzie ?

              Moja Milenka miała 3140 g i 53 cm jak się urodziła, także wszystko w normie. A urodziła się dokładnie w 40 tygodniu - dokładnie w dniu na kiedy miałam termin Choć była dość mała to od początku baardzo silna i do dziś tak ma. Zdaniem moich lekarzy wysoka waga urodzeniowa wynika z reguły z przyjmowania przez mamy witamin w czasie ciąży. Ja nie stosowałam nic poza kwasem foliowym w I trymestrze.

              Skomentuj


                Odp: Jak duże były Wasze dzieci po porodzie ?

                Dzień przed porodem byłam na wizycie, lekarz powiedział że jeszcze nam się nic nie szykuje i że będziemy rodzić dużego dzidziusia około 3.900 kg no i mimo zapowiedzi lekarza dzień później trafiłam na porodówkę i rodziłam synka zgodnie z obliczeniem miał 3.900 i 57 cm Dodam że na porodówce byłam około godziny 23 a maluszek przyszedł na świat o 4.10. Podobno jak na pierwsze dziecko szybko nam poszło

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Jak duże były Wasze dzieci po porodzie ?

                  Sywlia ja dzień przed terminem w południe na ktg. Lekarz powiedział, że zapis jest taki, że pewnie za tydzień na oddziale się położę i będziemy czekać. Wrócilismy do domu o 18:00 a o 1:00 zaczęły się skurcze

                  Skomentuj


                    Odp: Jak duże były Wasze dzieci po porodzie ?

                    Mój starszy synuś ważył 3640g, a młodszy ważył 4 kg Przed pierwszym porodem USG wskazywało mniejszą wagę, a przed drugim większą. Byłam więc trochę zaskoczona


                    Skomentuj


                      Odp: Jak duże były Wasze dzieci po porodzie ?

                      Napisane przez blawatkowa15 Pokaż wiadomość
                      Mój starszy synuś ważył 3640g, a młodszy ważył 4 kg Przed pierwszym porodem USG wskazywało mniejszą wagę, a przed drugim większą. Byłam więc trochę zaskoczona
                      to Twoje dzieciaczki duże były - a rodziłaś siłami natury, u mnie córcia 2750 to była z tycj mniejszych dzieci i jak na sali leżała ponad 4 kg dziewczynka to było widać ogromną różnice , u nas waga z usg pokryła się mniej więcej, bo lekarka mówiła ze dziecko nie będzie miało 3 kg

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Jak duże były Wasze dzieci po porodzie ?

                        Moje starsze dzieciaki ważyły i mierzyły : córcia-3470 i 59cm, synek- 3480 i 55cm. Najmłodsza natomiast 3760 i 56cm. Wiec wagowo w sam raz




                        Skomentuj


                          Odp: Jak duże były Wasze dzieci po porodzie ?

                          Starsza córka 3150g, a młodsza 3060g. Zapraszam na mojego bloga: www.szczesliwamama.pl

                          Skomentuj


                            Odp: Jak duże były Wasze dzieci po porodzie ?

                            moja córeczka ważyła 3040 g i miała 52 cm I miała burzę włosów na głowie! Heh. od urodzenia była i jest nadal bardzo silna. Jak złapała męża pierwszy raz za palec to mocno się zdziwił...

                            Skomentuj


                              Odp: Jak duże były Wasze dzieci po porodzie ?

                              Mój synek miał 3 kilo i 50 cm wzrostu. Taki mały bąbelek z niego był. Jednak na pół roku podbił swoją wagę znacznie wysoko i stał się rodzinnym grubaskiem. Jedyne osoby, które były z tego faktu dumne to babcie, które co chwile powtarzały, że silny chłop bo fałdki ma... Ach te teorie pokoleń.. Ja tam wolałam szczuplejszą wersję synka tak jakoś.

                              Skomentuj


                                Odp: Jak duże były Wasze dzieci po porodzie ?

                                3440 i 60 cm. Aktualnie jak ma 9,5 mc 7600 i 71 cm.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X