Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak duże były Wasze dzieci po porodzie ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Jak duże były Wasze dzieci po porodzie ?

    Według mnie to jakie dziecko duże się urodzi zależy od tego, jak odżywia się matka w ciąży. Ja osobiście przytyłam 23kg... Tak wiem, strasznie dużo. Ale moja ginekolog prowadząca od początku mówiła, że mam w brzuchu małego koszykarza, nieraz go nawet nazywała smokiem, oczywiście bez złośliwości
    No i jak synio się urodził to miał wagę 3860 g i długość ciała 60 cm, także Pani ginekolog się nie pomyliła Obecnie ma pół roku i ma około 77 cm

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Jak duże były Wasze dzieci po porodzie ?

      A i dodam, żę rodziłam naturalnie ;D

      Skomentuj


        Odp: Jak duże były Wasze dzieci po porodzie ?

        Wagowo jak mój, ale długi bardzo W sumie to puplecik nie był bo na długość masa się rozłożyła Ale fajnie taki chłop konkretny już Przynajmniej jak brałas na ręce to czułaś chłopa

        Skomentuj


          Odp: Jak duże były Wasze dzieci po porodzie ?

          Napisane przez magicclaw Pokaż wiadomość
          Według mnie to jakie dziecko duże się urodzi zależy od tego, jak odżywia się matka w ciąży. Ja osobiście przytyłam 23kg... Tak wiem, strasznie dużo. Ale moja ginekolog prowadząca od początku mówiła, że mam w brzuchu małego koszykarza, nieraz go nawet nazywała smokiem, oczywiście bez złośliwości
          No i jak synio się urodził to miał wagę 3860 g i długość ciała 60 cm, także Pani ginekolog się nie pomyliła Obecnie ma pół roku i ma około 77 cm
          Jej jaki długi
          Ja też rodziłam naturalnie i synek miał 55cm i 4200 gram a ja mam ledwo 163 cm wzrostu i wagę piórkową

          Skomentuj


            Odp: Jak duże były Wasze dzieci po porodzie ?

            Moja corka wazyła 3450. Taka standardowa waga, ale i tak wydawała mi sią taką kruszynką.Trzeba pamietać też ze bardzo ważne sa pierwsze chwile po porodze. Czytałam nawet artykuł na ten temat http://www.tatento.pl/a/137/rodzice/...-zyciu-dziecka .Wtedy dziecko najbardziej potrzebuje naszej bliskości.

            Skomentuj


              Odp: Jak duże były Wasze dzieci po porodzie ?

              Synek urodził się ponad 4 kilogramy (to była moja pierwsza ciąża i naturalny poród...) i pamiętam że pierwsze co powiedziałam jak położyli mi go na brzuchu było "jaki on duży i ciężki"

              Skomentuj


                Odp: Jak duże były Wasze dzieci po porodzie ?

                Mój pierwszy syn był wcześniakiem z 36hbd i ważyła 2090g; Drugiego natomiast przenosiłam urodziłam w 42 hbd i pobił rekord bo nawet położne mówiły że urodziłam dziecko które wygląda na 3 miesiące - ważył 4950g i mierzył 61cm. Wiele ciuszków więc się nie przydało
                szczęśliwi rodzice , szczęśliwe dziecko

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Jak duże były Wasze dzieci po porodzie ?

                  Napisane przez simona1985 Pokaż wiadomość
                  Mój pierwszy syn był wcześniakiem z 36hbd i ważyła 2090g; Drugiego natomiast przenosiłam urodziłam w 42 hbd i pobił rekord bo nawet położne mówiły że urodziłam dziecko które wygląda na 3 miesiące - ważył 4950g i mierzył 61cm. Wiele ciuszków więc się nie przydało
                  O kurcze to dopiero mały mężczyzna Ci się udał Długie miałaś porody? Mnie straszyli że mały może mieć ponad 4,5 kilogramów i chcieli skierować na cesarkę ale się nie dałam

                  Skomentuj


                    Odp: Jak duże były Wasze dzieci po porodzie ?

                    Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
                    Synek urodził się ponad 4 kilogramy (to była moja pierwsza ciąża i naturalny poród...) i pamiętam że pierwsze co powiedziałam jak położyli mi go na brzuchu było "jaki on duży i ciężki"
                    to duży chłopak Ci się trafił - mi Kruszynka 2750

                    Skomentuj


                      Odp: Jak duże były Wasze dzieci po porodzie ?

                      Zuzia ważyła 3010 i 56 długości a Fabianek 3180 i 55 długości. W ostatnim tygodniu ciąży lekarz mi powiedział ze dziecko tak będzie ważyć i się sprawdziło,

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Jak duże były Wasze dzieci po porodzie ?

                        a moja córcia ważyła 3980 i mierzyła 59 cm :-) i urodziłam ją normalnie he he

                        Skomentuj


                          Odp: Jak duże były Wasze dzieci po porodzie ?

                          Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                          to duży chłopak Ci się trafił - mi Kruszynka 2750
                          Oj duży a Twoja Kruszynka przy moim faktycznie
                          Napisane przez teresa211186 Pokaż wiadomość
                          Zuzia ważyła 3010 i 56 długości a Fabianek 3180 i 55 długości. W ostatnim tygodniu ciąży lekarz mi powiedział ze dziecko tak będzie ważyć i się sprawdziło,
                          Mi przed porodem mówili że będzie jeszcze większy i proponowali cesarkę...
                          Napisane przez macdzia Pokaż wiadomość
                          a moja córcia ważyła 3980 i mierzyła 59 cm :-) i urodziłam ją normalnie he he
                          o to też okazała dziewczynka wyskoczyła a teraz ile waży drugie maleństwo?

                          Skomentuj


                            Odp: Jak duże były Wasze dzieci po porodzie ?

                            Napisane przez macdzia Pokaż wiadomość
                            a moja córcia ważyła 3980 i mierzyła 59 cm :-) i urodziłam ją normalnie he he
                            No widzisz Madzia, a ja Zuzię mialam taką malusią i nie dałam rady jej urodzić. Wszystko się w trakcie porodu pokąplikowało i m musieli mnie ciąć

                            Skomentuj


                              Odp: Jak duże były Wasze dzieci po porodzie ?

                              ja wlasnie wczoraj rozmawalam z dalsza znajoma urodzila synka 4 kg - 13 godzin sie meczyla naturalnie i po wielkich blaganach zrobili CC - syn zaklinowal si w kanale rodnym - bo ona drobnisienka ;/ na szczescie wszystko skonczylo sie dobrze

                              Skomentuj


                                Odp: Jak duże były Wasze dzieci po porodzie ?

                                Benio - 3960 g i 55 cm
                                Łusia - 3600 g i 56 cm

                                I widzę po tutejszych wpisach, że to tak przeciętnie. Ani bardzo dużo ani jakoś szczególnie mało. Ważne, że dla mnie, w sam raz. Dziś moje Szczęścia podrosły i mam ich 12 i 5 kg. 😃

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X