Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak duże były Wasze dzieci po porodzie ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Witam moj synek wazyl 2800 ale urodzl sie w 35 tygodniu.Mysle ze to jacy sa rodzice i ich rodziny ma jakies znaczenie choc w dzisiejszych czasach wszystko jest zwariowane popatrzcie tylko jak sie trzesiemy nad naszymi skarbami kiedys bylo zupelnie inaczej








    Skomentuj

    •    
         

      Asia1406 masz rację, ale kiedyś grypa to była grypa, a teraz.... tyle jest zmutowanych wirusów, że aż głowa boli. Alergików było o połowę mniej.
      Kto kiedyś słyszał o sepsie? A teraz?! sieje spustoszenie w postaci umierających ludzi.
      Jak tu się nie trząść ?? Czasy się zmieniły, trzeba być czujnym i uważać.
      Julek: 10/3/2008

      Skomentuj


        Ale komu to zawdzieczamy ?sobi!ja staram sie tak normalnie do wszystkiego podchodzic nie chowac go pod parasolem bo kiedys bedziemy miec przechlapane moj mlody bawi sie w piachu daje mu do jedzonka prawie to co mu jemy nieprzesadzam z myciem itd itp jak patrze na miektore znajome matki to az zal mi tych maluchow.Tylko ze moj maly jak na razie i oby bylo tak dalej nie jest na nic uczylony a bardzo sie tego balam bo bralam garsc prochow w ciazy zeby tylko posiedzial jak najdluzej w brzuszku mialam cukrzyce ciazowa cholestaze i wogole ciaza to dla mnie horror








        Skomentuj


          Ale bylo warto mam super facecika








          Skomentuj


            A no sobie, nikomu innemu. Ale tak się stało a nie inaczej i niestety trzeba się trząść nad dzieckiem.
            Ja też się trzęsę i jakoś z tym mi nie jest źle
            Julek: 10/3/2008

            Skomentuj


              Jeśli chodzi o geny to moje dzieci odziedziczyły chyba po mnie, bo mój mąż ważył tylko 2200 g jak się urodził a nie był wcześniakiem ja ważyłam 3600 a dzieci: syn 3550, córka 3900.Dodam że niebrałam żadnych witamin poza kwasem foliowym i żelazem.Aha... jeszcze napiszę że dzieci są podobne do mnie i mojej rodziny a do męża wcale
              Moim postem obalam też mit że chłopcy są więksi od dziewczynek
              Last edited by anna31; 27-05-2009, 08:34.


              Skomentuj


                Moja corka urodzila sie z waga 3310g i miala 56cm a urodzila sie w 40tc
                Amelia ur.21.06.2008r

                Skomentuj

                •    
                     

                  Witam,mój synus wazyl 2890g i mierzyl zaledwie 47cm

                  Skomentuj


                    ...ale maleńki okruszek
                    wcześniaczek pewnie...

                    Skomentuj


                      Moja Wikusia urodziła się w 40 tc, a miała 3840 i 56 cm ... kawał kobitki
                      Attached Files

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Mój Bartuś urodził z wagą 3905 i 56 cm- i był ponad dwa razy cięższy niż ja... bowiem ja byłam wcześniakiem z wagą 1500 zaledwie...
                        pozdrawiam Kasia

                        Ocalić od zapomnienia - >http://bartunio.synek.pl



                        Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Wasz pierwszy krzyk...
                        Teraz Wy będziecie moim natchnieniem
                        poematem niezliczonych słów
                        mą radością, miłości promieniem,
                        dziećmi moimi, spełnieniem snów.

                        Skomentuj


                          kasiulinanie wiadomo ile byś Ty miała jakbyś o czasie się urodziła
                          FROCH

                          Skomentuj


                            Moja Hanulka urodziła się 3 tyg. wcześniej i ważyła 3325 gram i 47 cm.
                            Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                            Skomentuj


                              Miss racja racja - dzięki czemu w zakresie mojej ewentualnej wagi mogę wykazać się inwencją twórczą i skale przesuwać dowolnie:P
                              pozdrawiam Kasia

                              Ocalić od zapomnienia - >http://bartunio.synek.pl



                              Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Wasz pierwszy krzyk...
                              Teraz Wy będziecie moim natchnieniem
                              poematem niezliczonych słów
                              mą radością, miłości promieniem,
                              dziećmi moimi, spełnieniem snów.

                              Skomentuj


                                nie,urodzony w terminie co do dnia

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X