Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Imiona dzieci

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Imiona dzieci

    Emilia i Izabela

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Imiona dzieci

      Asia
      Łukasz




      Skomentuj


        Odp: Imiona dzieci

        Dominika Julia


        Skomentuj


          Odp: Imiona dzieci

          Adam

          Skomentuj


            Odp: Imiona dzieci

            Dominik

            Skomentuj


              Odp: Imiona dzieci

              Lilka

              Skomentuj


                Odp: Imiona dzieci

                Filip :*

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Imiona dzieci

                  Elena
                  Igor


                  ELENA ZUZANNA ur.12.09.2008r godz. 07:00 mierzyła 56cm ważyła 3660g




                  IGOR SEBASTIAN ur.16.06.2010r godz. 06:10 mierzył 59cm ważył 4350g



                  ---------------------------------------------------

                  Moderator działów: Walentynki / Dzień Babci i Dziadka / Czekając na dziecko, ciąża poród /

                  Skomentuj


                    Odp: Imiona dzieci

                    Monika-Maria ,Grzegorz-Andrzej,Aleksandra-Ewa Imiona moich dzieci nie są przypadkowe-wybierane według daty urodzenia, temperamentu, no i przede wszystkim mają pasować do nazwiska
                    Last edited by koliberek71; 08-08-2011, 10:22.


                    Skomentuj


                      Imiona dla dziewczynek

                      Dziewczyny, czy wybór imion dla dziecka jest taki trudny? Czy wiedziałyście jakie imię będzie nosiło wasze dziecko czy wybierałyście na ostatnią chwilę?
                      Ja zaczęłam się zastanawiać i złapałam się na tym, że dane imię przyporządkowuje do osób, które znam np. Kasia - sympatyczna i miła myszka, Ola zadziorna a Kinga wredna. Czy to normalne?

                      P.S. Jak mają na imię Wasze dziewczynki?


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Imię dla chłopca

                        Zaczęłam zastanawiać się nad tym jak nazwać moje dziecko (jeszcze nie wiem czy to będzie córeczka czy syn) i stwierdzam, że podobają mi się imiona tzw. starodawne jak Jaś, Staś, Zosia. Problem w tym, że mój mąż mówi nie! i podaje swoje typy np. Paulina - mam w rodzinie już 3 i Paweł jak mój brat
                        Jak mogę przekonać go do mojego wyboru?
                        Jak u Was wyglądało wybieranie imion?


                        Skomentuj


                          Odp: Imiona dla dziewczynek

                          Ezol, ja bardzo szybko wybrałam imię dla córeczki. I też kierowałam się tym,że jak np. znam Milenę, która jest fałszywa i wredna, to na pewno dziecku nie dam tak na imię.

                          Moja córka ma na imię Iga. Będąc w ciąży myślałam jeszcze nad innym imieniem, ale w końcu została Igusia.

                          A jakie imiona Tobie się podobają?

                          Skomentuj


                            Odp: Imiona dla dziewczynek

                            Witam- ja moje laseczki nazywałam bo takie miałam przeczucie-starsza Monika bo zawsze juz od najmłodszych lat wszystkie lalki to były Izy i Moniki.Fakt Iza juz nie bo byla taka jedna wredna i zle się kojarzy,ale Monika (wszystkie znam fajne i uwielbiam to imie)No a z Olą(Aleksandrą )było inaczej tu głos miały dzieci Chciały bardzo Olcie i nie było wyproś.Ale sprawdziłam w wielkiej księdze imion i w astrologi jak to z tą moją Olką.Okazalo się ze imie super trafione dla dziewczynki ze stycznia i jak do tej pory-astrologiczna przepowiednia się sprawdza i pasuje jak ulał.
                            Attached Files


                            Skomentuj


                              Odp: Imię dla chłopca

                              Syna -to nazywał mąz.dlugo mu to wybieranie zajeło fakt bo do końca był bidulek bezimienny.Jak się urodził to wołalam na niego Misiu bo był taki misiowaty pampuszek.Urodzil się w kwietniu ale nam w szpitalu dlugo zeszło i wrociliśmy do domku w maju.I dalej nic...az pewnego dnia...moj maz zmienial kartke w swoim kalendarzu z żużlowcami i na maj przypadał Grzegorz Rępala i właśnie w tedy mąz dostał olśnienia...poszedl do urzędu nadal synowi imie...Grzegorz Andrzej(po dziadku)to Andrzej.
                              Attached Files


                              Skomentuj


                                Odp: Imiona dla dziewczynek

                                Chciałabym, aby moja córeczka, o ile to będzie dziewczynka, miała na imię Ania. Może dlatego, że każda wersja tego imienia jest ładna: Anna, Ania, Anulka.


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X