Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Butelka do karmienia mieszanego - co polecacie?!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Butelka do karmienia mieszanego - co polecacie?!

    my chcieliśmy sprawdzić te firmy ale znajomi odradzili, że ich dzieci nie umiały przyzwyczaić się do smoczka... ze swojej strony mamy *********shake, niby podobna i zasada systemu antykolkowego też, ale jednak Maluch nie marudził nigdy i nawet te sporadyczne kolki, które mieliśmy, odeszły jak ręką odjął! Poleciłam koleżance i na tą butelkę jej synek reaguje już bardzo pozytywnie

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Butelka do karmienia mieszanego - co polecacie?!

      Córcia nie zaakceptowała żadnej butelki. U syna natomiast dobre były Aventa, Canpola. To, że jednemu dziecku nie pasował smoczek nie znaczy, że przy drugim będzie to samo, warto próbować.

      Skomentuj


        #18
        Odp: Butelka do karmienia mieszanego - co polecacie?!

        zgadzam się, każdemu dziecku może spodobać się inna butelka. My na razie zmieniliśmy a ta *********shake także zobaczymy po kilku razach jak działa ten system antykolkowy.

        Skomentuj


          #19
          Odp: Butelka do karmienia mieszanego - co polecacie?!

          My używaliśmy butelek z Aventu i sprawdziły sie rewelacyjnie, córka nie ulewała, nie krztusiła się dzięki temu zawsze miałam pewność, ze dziecko zje spokojnie bez bólu brzuszka. Jednak nie każdemu dziecku moze pasować ta sama butelka- tutaj należy zastosować metodę prób i błędów

          Skomentuj


            #20
            Odp: Butelka do karmienia mieszanego - co polecacie?!

            Czyli jak widać - dla każdego dziecka coś da się znaleźć My jesteśmy nadal zadowolone z butelek Chicco z linii Natural Feeling. Teraz mamy już kolejny rodzaj smoczka (na zdjęciu) - bo one są zróżnicowane, jeśli chodzi o miesiące, żeby były zgodne z rozwojem buźki i sposobem ssania
            Muszę przyznać, że nie było nigdy marudzenia, że jest mleczko w butli, że nie było kolek czy wzdęć brzuszka. Czyli system antykolkowy działa
            Także ja nadal polecam, zdania nie zmieniłam i córka zadowolona - a to najważniejsze )
            Attached Files

            Skomentuj


              #21
              Odp: Butelka do karmienia mieszanego - co polecacie?!

              u nas od poczatku byly butelki canpol babies. pozniej wprowadzilismy avent ktory nie zdal egzaminu a po nim chicco i nuk, ktore okazaly sie strzalem w dziesiatke.

              Skomentuj


                #22
                Odp: Butelka do karmienia mieszanego - co polecacie?!

                Avent na początku bardzo dobrze się u nas sprawdził. Później córka odrzuciła butelki wszelakie. Obecnie pije z aventa i lovi głównie. Ale pod warunkiem, że nie jest to mleko. Mleko chce tylko z piersi.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Butelka do karmienia mieszanego - co polecacie?!

                  U nas mega sprawdziły się butelki z Chicco z serii Natural Feeling, na początku teściowa kupiła nam butelkę z takim oldskulowym smoczkiem jak to kiedyś było, (nie wiem w ogóle gdzie ona to jeszcze znalazła ) i nawet synkowi jej nie dawałam, później przyjaciółka przywiozła mi te butelki z Chicco i były super, dokupiła różne smoczki które są odpowiednie do różnych faz ssania im dziecko strasze tym kształt smoczka się zmienia, no i nie mieliśmy żadnych kolek ani nic. Więc polecam, sąsiadka też kupiła te butelki i była zadowolona

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Butelka do karmienia mieszanego - co polecacie?!

                    U mnie do karmienia mieszanego u syna najbardziej sprawdziła sie butelka z LOVI. małemu ciężko było przestawić sie z piersi na butelkę i trochę musiałam poszukać zaczym doszliśmy do tej właściwej. Później gdy opanował technikę ssania smoczka już nie było problemu z butelkami

                    Skomentuj

                           
                    Working...
                    X