Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

pierwsze ząbki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: pierwsze ząbki

    Warto mieć pod ręką kalendarz ząbkowania. W Dental White takią ściągę opracowali, wystarczy wejść na Dental White www lub na fb. Dr Jonasz i dr Płecha świetni lekarze. Chyba jeszcze trwają bezpłatne przeglądy.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: pierwsze ząbki

      U nas pierwsze ząbki u synów długo nie chciały wychodzić, potem jak już wystrzeliły to poszła cała reszta. Młodszy ma 14 miesięcy i już14 ząbków

      Skomentuj


        Odp: pierwsze ząbki

        Napisane przez zaneta4545 Pokaż wiadomość
        Warto mieć pod ręką kalendarz ząbkowania. W Dental White takią ściągę opracowali, wystarczy wejść na Dental White www lub na fb. Dr Jonasz i dr Płecha świetni lekarze. Chyba jeszcze trwają bezpłatne przeglądy.
        aaa ja też od nich ściągnęłam i byłyśmy już na pierwszej wizycie w Dental White, skorzystałam z darmowych przeglądów i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. A moja Madzia pytała kiefy znów przyjdziemy do pani doktor

        Skomentuj


          Odp: pierwsze ząbki

          Moja córeczka miała pierwszy ząbek jak miała 5 miesięcy. Drugi pojawił się kilka tygodni później. Teraz ma już 7, 5 miesiąca i jak na razie żaden kolejny się nie pojawił

          Skomentuj


            Odp: pierwsze ząbki

            Napisane przez kotek_85 Pokaż wiadomość
            Moja córeczka miała pierwszy ząbek jak miała 5 miesięcy. Drugi pojawił się kilka tygodni później. Teraz ma już 7, 5 miesiąca i jak na razie żaden kolejny się nie pojawił
            u nas pierwsze pojawiły się coś kolo roku dopiero, więc późno bądź co bądź, ale ja byłam raczej z tego faktu zadowolona bo Zosia była większa i chyba lepiej to znosiła niż taki niemowlaczek, mam porównanie z siostry córą, która miała pierwszego ząbka na 4 miesiące i ciężko to wyglądało u niej

            Skomentuj


              Odp: pierwsze ząbki

              Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
              u nas pierwsze pojawiły się coś kolo roku dopiero, więc późno bądź co bądź, ale ja byłam raczej z tego faktu zadowolona bo Zosia była większa i chyba lepiej to znosiła niż taki niemowlaczek, mam porównanie z siostry córą, która miała pierwszego ząbka na 4 miesiące i ciężko to wyglądało u niej
              Tak, u nas też nie jest za kolorowo. Najgorzej w nocy, budzi się z płaczem. A smarowanie dziąseł jakoś w jej przypadku niewiele daje. Tylko teraz najgorsze jest to, że wyszły 2, a reszty dalej nie widać, a dziecko jest niespokojne, marudne i płacze
              Podobno im później wyjdą tym później się będą psuć więc jak na to w ten sposób spojrzeć to dobrze, że tak późno było ząbkowanie

              Skomentuj


                Odp: pierwsze ząbki

                Kacperek miał 5,5 miesiąca jak wyszedł mu pierwszy ząbek, teraz ma prawie 8 miesięcy i 6 ząbków na koncie

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: pierwsze ząbki

                  Moja córka ma pół roku i póki co ani jednego ząbka, ale przyjdzie na nie czas. Spokojnie, cierpliwie czekamy.

                  Skomentuj


                    Odp: pierwsze ząbki

                    Siedem miesięcy miał synek i wyszła bodajże dolna lewa jedynka. Teraz mamy już wszystkie ząbki jaki mieć powinniśmy, Synek ma juz ponad cztery latka.

                    Skomentuj


                      Odp: pierwsze ząbki

                      Mojej córci pierwszy ząbek wyszedł jak miała niespełna 6 miesięcy. Teraz ma 1,5 roku i czekamy kiedy wyjdą kły. Nie mieliśmy poważniejszych problemów. Mała bardzo nie płakała, może była troszkę marudna i wszystko gryzła. Również bardzo się śliniła.
                      Zapraszam na mojego bloga o ciąży i macierzyństwie: www.szczesliwamama.pl
                      Pozdrawiam

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: pierwsze ząbki

                        Moje dziecko zaczęło ząbkować jak miało 5 miesięcy. To był trudny czas, oj był...
                        http://szczepimy.com.pl/akademia-zdr.../dolegliwosci/

                        Skomentuj


                          Odp: pierwsze ząbki

                          A my dopiero czekamy na pierwszy zabek. Córcia za kilka dni kończy 8 miesiąc..




                          Skomentuj


                            Odp: Pierwsze ząbki

                            Moja córka ma osiem miesięcy i nie ma ani jednego zęba. Czas mega wielkiego ślinienia już jej przeszedł. Do buzi bierze wszystko co ma w zasięgu ręki - łącznie z bokami łóżeczka, od co najmniej trzech miesięcy, ale żebów jak nie było tak nie ma. Cierpliwie czekamy.

                            Skomentuj


                              Odp: pierwsze ząbki

                              Moja córka skończyła osiem miesięcy przestała się slinić a nie ma ani jednego zęba. No cóż, czekamy, nie pospieszamy. Podobno im później wydją tym dłużej będą zdrowe

                              Skomentuj


                                Odp: pierwsze ząbki

                                Dokładnie tak, też o tym słyszałam, że nie ma co ponaglać wychodzenia pierwszych ząbków, bo im dłużej są pod dziąsłami tym więcej "dojrzewają" i stają się silniejsze. Więc nie ma czym się martwić moje kochane Czekać i się nie martwić.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X