Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

pierwsze ząbki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Iwie wyszły jak miała 8miesięcy i 13 dni dwie dolne jedynki. I tak ma do dziś Kolejny ząbek 10miesięcy i9dni Kolejny 10 miesięcy 16 dni!
    Last edited by jj2907; 21-01-2009, 16:32.

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      victorii pierwszy zabek wyszedl 19 grudnia czyli dzien przed 7 miesiacem zycia")
      PAULINKA 31.8.2003
      VICTORIA 20.5.2008

      12.1.2009r raczkowanie
      13.1.2009 pozegnanie cycunia
      16.1.2009 samodzielne siadanie

      Skomentuj


        #63
        mojej Julii pierwsze zebiska wyszły gdy miała 3 miesiace i 3 tygodnie. To były 2 dolne jedynki. Szybko zaczeła ząbkować Teraz ma 2 latka i pełne uzębienie Najgorzej wspominam kły :/

        Skomentuj


          #64
          Mojemu Patryczkowi wyszedł pierwszy ząbek jak miał niecałe 7 miesięcy a drugi 3 tygodnie pózniej.Teraz ma 9 miesięcy i nadal dwa
          PATRYK 17.04.2008

          Skomentuj


            #65
            Adaś ma skończone 7 miesięcy i 2 tygodnie temu pojawiły się dwie jedynki na dole,choć mały ślini się już od 4 miesiąca, teraz widzę jednak że przebija się pierwsza jedynka na górze i lada dzień pojawi się na wierzchu

            Skomentuj


              #66
              Nam Bartek sprawił prezent pod choinkę w nocy z 24 na 25 grudnia wyszedła jedyneczka na dole, a druga w sylwestra

              Skomentuj


                #67
                U nas pierwszy wyszedl 26 maja
                A dzis okazalo sie ze moj smyk ma juz 10 zebow i to 2 prawie calkiem z tylu
                Nawet nie wiem kiedy wyszly ... poprosilam dzis mame by zajrzala do buzi malemu bo tylko jej udaje sie to zrobic i tu prosze jaka niespodzianka

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  U Julka dwie dolne jedyneczki wyszły w tym samym dniu (20 września)
                  miał wtedy prawie 6,5 miesiąca. Potem była długa cisza.
                  Na początku stycznia wyszły mu jedynka i dwójka górna a po tygodniu
                  to samo tylko po drugiej stronie.
                  A więc mamy 6 ząbków

                  Skomentuj


                    #69
                    Moja Waneska ma 2 ząbki wyszły jej jak miała 5 miesięcy i 3 dni teraz ma 7 miesięcy i żaden nie doszedł
                    Last edited by SuperMamuska; 18-01-2009, 22:30.
                    Wiki: 25 listopada 2006r.
                    Waneska: 15 czerwca 2008r.

                    Skomentuj


                      #70
                      mojemu Jakubkowi wczoraj wszedl pierwszy zabek w dniu kiedy skonczyl 8 miesiecy
                      Jakub 19.05.2008

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Gabrysi pierwszy ząbek wyszedł dwa dni przed 6 miesiącem a drugi ok tydzień później :-)

                        Skomentuj


                          #72
                          Mój Marcelek ma już 5 ząbków12 skończył 7 msc.pierwszy a właściwe pierwsze żabki(bo wyszły od razu 2) pojawiły się w 5 msc. Maluch był dzielny nie gorączkował spał spokojnie jakby nic prawdziwy zuch

                          Skomentuj


                            #73
                            Mój Marcelek ma już 5 ząbków12 skończył 7 msc.pierwszy a właściwe pierwsze ząbki(bo wyszły od razu 2) pojawiły się w 5 msc. Maluch był dzielny nie gorączkował spał spokojnie jakby nic prawdziwy zuch

                            Skomentuj


                              #74
                              mojemu synkowi pierwszy ząbek wyszedł jak skończył 7 miesięcy, a córci jak miała 4 miesiące

                              Skomentuj


                                #75
                                Mojej córeczce pierwszy ząbek wyszedł 27 listopada 08r za trzy dni był drugi (dolne jedynki) i do dzisiejszego dnia ani ząbka więcej

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X