Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Obnizone lozeczko, dziecko nie chce spac:/

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Obnizone lozeczko, dziecko nie chce spac:/

    Witam Z mezem postanowilismy obnizyc lozeczko bo mala zaczela sie podnosic, obawiam sie, ze moze to miec zwiazek z tym, ze zaczela sie kilka razy budzic w nocy, na poczatku po obnizeniu potrafila obudzic sie w srodku nocy i nie spac 1-2h oczywiscie poza tym dodatkowo budzila sie na chwile, ale wstac musialam bo mala przy zasypianiu musi trzymac moja reke. po kilku dniach przerwy 1-2h ustaly, ale potrafi przebudzic sie nawet 5-6 razy... ale tak naprawde najgorsze jest to, ze jak juz sie wybudzi to musze ja wziac do siebie bo inaczej sama nie zasnie, po prostu tak jej sie odmienilo, od urodzenia zasypiala sama lecz po 5 miesiacu potrzebuje pomocy przy zasypianiu. Moze problem nie jest w lozeczku moze po prostu znowu cos jej sie odmienilo...

    #2
    Odp: Obnizone lozeczko, dziecko nie chce spac:/

    Myślę że to po prostu taki czas kiedy potrzebuje odmiany I tak dobrze że tak od początku córeczka spała sama Ja od początku spałam z dziećmi :/
    Małymi kroczkami a znów wszystko wróci do normy
    Teraz może ją drażni ,przebudza się bo ząbkowanie teraz dokucza

    Skomentuj


      #3
      Odp: Obnizone lozeczko, dziecko nie chce spac:/

      podobnie twierdzę że obniżone łóżeczko nie ma nic wspólnego z nieprzespanymi nocami u dziecka i nieplanowanymi przebudzeniami się w nocy, taki okres dziecka, są lepsze tygodnie i gorsze, ja pamiętam jak mój syn miał okres gdy przez 2 tyg zasypiał dopiero po 12 w nocy , miał wtedy 5 miesięcy a ja padałam z nóg i przy tym potrafił się jeszcze w nocy budzić tzn nad ranem.

      Skomentuj

             
      Working...
      X