Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Najlepsze mleko modyfikowane

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    Dobra i tak sie nie rozumiemy ...
    Nie to dobre co dobre lecz co komu podejdzie. Moj nie tknal Bebilonu i co znaczy ze nie lubi mleka zblizonego do mojego ?No prosze Cie ...
    Last edited by Goplana; 14-02-2009, 09:17.

    Skomentuj

    •    
         

      #77
      a mi sie ostatnio obiło o uszy że te wszystkie mleka modyfikowane nie są zdrowe dla dzieci- są rakotwórcze bo sama chemia w nich jest
      (tak znajomej lekarka powiedziala)

      Skomentuj


        #78
        to jest nowe odkrycie XXI wieku
        ...a dzieci i tak je piją...

        Skomentuj


          #79
          I pewnie po latach dzieciaki nasze beda w nocy swiecic

          Skomentuj


            #80
            bo wg.tej lekarki dziecko powinno jeśc jogurty(bo w nich znajduje sie wiecej wapnia niz w mleku)I inne produkty które zawierają wapń.(od roku-3 lat dot.dzieci)
            tak z innej beczki ja mleka nie pijam bo nie lubie...do dziś różni eksperci sie wypowiadają,że mleko jest nie zdrowe(mam na mysli nas dorosłych) i nie powinno sie go pić.
            Tylko my- ludzie ze ssakow pijemy mleko,inne ssaki tylko mleko od matki.
            Może coś w tym jest???

            Skomentuj


              #81
              http://www.noni-noni.com.pl/wapn-w-m...-produkty.html
              http://www.jedzdobrze.pl/34,Mleko_-_zdrowe_czy_nie.html
              http://www.noni.com.pl/pacjent_nalogi3.html

              Wynika z tego ze mleko jak wszystko inne jest zdrowe w rozsadnych ilosciach - zadna Ameryka
              Last edited by Goplana; 14-02-2009, 09:29.

              Skomentuj


                #82
                Goplanka jaki wspaniały artykułAA

                Skomentuj

                •    
                     

                  #83

                  Skomentuj


                    #84
                    Ja też karmię Bebilonem, u nas spisuje się świetnie (i spisywał zawsze).
                    Ale składem nie różni się od innych mlek (za wyjątkiem tego immunofortis-
                    cokolwiek to znaczy).
                    Dla mnie jest wygodniejszy bo w dużej puszce, tarcza nam na tydzień i
                    nie muszę myśleć co 3 dni czy wystarczy mleka

                    A co do zwykłego mleka to się zgadzam, mało pożywne dla dorosłego a
                    dla dziecka to już w ogóle.
                    To czy zdrowe czy nie zdrowe..... a iluż pyszności nie było by bez tego
                    napoju

                    Skomentuj


                      #85
                      No to tak: Bebilon pepti oczywiście jest dla maluchów z alergią a ja np takie dawać nie mogę. Tzn na samym początku dawałam córci Bebiko ale sama stwierdziłam że strasznie w nim zajeżdza proszkiem!! Gdy zmieniłam mleko na NAN nestle to odrazu córci zasmakowało a i mi też . Jednak chciałam mieć taką fajną pusze żeby wsypywać tam sobie mleczko a nie prosto z foliowego worka do butelki no więc kupiłam NAN dla alergików, bo tylko takie są w puszkach i najlepsze było to że moje dziecko ma uczulenie na mleko dla dzieci które są alergikami!! Odrazu po mleczku dostała wysypki na całym ciele swoją drogą to ciekawe uczulenie ma . Jednak tu nie chodzi o uczulenie tylko na mleko, bo wiadomo że może tam być jeden składnik który właśnie uczula. Moje dziecko ma poprostu uczulenie na wszystko co jest dla dzieci uczulonych na cokolwiek. Tzn mowa tu o prosz do prania dla dzieci JELP a nawet syropach!! Poprostu po wszystkim dostaje wysypki . Dlatego ja adze kupować mleko zwykłe a dopiero jak się okaże że dziecko ma uczulenie na coś tam to wtedy z zalecenia lekarza kupić inne.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #86
                        star trza było sobie kupic plastikowy pojemniczek

                        Skomentuj


                          #87
                          Bebilon

                          Choć karmię piersią od początku, zmuszona byłam podawać Małej mleko modyfikowane ( powodem był ostatni rok studiów licencjackich ). W szpitalu położna powiedziała, że najlepszy jest Bebilon, więc jej zaufałam Nadia nie ma po nim żadnego uczulenia i zajada się nim bez grymasów
                          Mama Nadii i Milka

                          Skomentuj


                            #88
                            ja tylko NAN jest najlepsze

                            Skomentuj


                              #89
                              ja daje zwykly NAN

                              http://www.mamacafe.pl/][/url]

                              http://www.mamacafe.pl/][/url]

                              Skomentuj


                                #90
                                Okropny smak

                                A moje dziecko jest na NUTRAMIGENIETo jest dopiero niedobre w smaku ale moim zdaniem najlepsze dla dziecka
                                Ewa
                                moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                                Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                                3150g.55cm.
                                10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X