Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rocznik 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Rocznik 2008

    Witam porannie My tez juz dawno po sniadanku, co do dzisiejszego spaceru to sie waham bo niby slonko swieci a jakos tak wiatr przeszywa na wskros, brrr

    Jak juz jestesmy w temacie maziania sie dzieciaczkow to przypomnialo mi sie jak moja Zuza sie kiedys dorwala do mojej kosmetyczki tusz przyklepany tona sypkiego pudru to jakas masakra do zmycia .... i tez je kremy, grrr trzeba uwazac co i gdzie sie zostawia bo albo jest cala tym wyswiechtana albo cos gdzies wysmarowane....
    Attached Files
    Zuzia




    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Rocznik 2008

      Kinga śliczna ta twoja mała zupełnie jak mój Cyprianek, a może Cyprianek jak Zuzia ja mam na szczęście synka czyściocha i on gustuje w mięsku a nie w kremach ha ha, ale moją kosmetyczkę raz też dorwał

      Młody teraz walczy z nowymi nożyczkami-przegięłam trochę z tymi zakupami ale w końcu to jedynak





      Skomentuj


        Odp: Rocznik 2008

        a to mój zbój
        Attached Files





        Skomentuj


          Odp: Rocznik 2008

          Kinga, Kruszyna czy Wasze dzieci mają ze sobą coś wspólnego
          Cyprianek kawaler i te dlugie wlosy no no.

          U nas zabawy plastyczne itp są ale Amesia strasznie niecierpliwa, prosi o pomoc a gdy jej ktoś pomaga zaraz odpycha-echh

          To i ja pokaże mą gwiazdę:
          Last edited by ColorWomen; 17-01-2015, 15:54.
          Amelia 12.03.08

          Skomentuj


            Odp: Rocznik 2008

            Colorka ja właśnie nie wiem, spojrzałam na zdjęcie Zuzi i cały Cyprian, aż moja mama się śmiała że mam córeczkę a nie synka, taki podobieństwo na tym zdjęciu

            Młody właśnie dyskutuje z babcią gdzie będzie dzisiaj jadł obiad u ciebie czy u mnie ha ha mądrala mały
            A co do zabaw to młody też niecierpliwy i szybko się złości





            Skomentuj


              Odp: Rocznik 2008

              HAHA ! Rzeczywiscie podobni sa do siebie zaskakujaco ale jaki kawaler przystojny no no, moglabym miec takiego fajniutkiego ziecia Tylko ta moja mala chetera z deka pyskata sie zrobila ostatnio i trza jej jezyczek przypilowac, heh mala madrala, az sie boje jak pojdzie do przedszkola co z tamtad przyniesie

              Ja na swoje nieszczescie kupilam Zuzi kiedys takie plastikowe nozyczki co tna we wzorki .... masakra co dorwie to jest w zabkowanych strzepach
              Zuzia




              Skomentuj


                Odp: Rocznik 2008

                KINGA ślicznie by razem wyglądali ha ha mój młody też już swoje potrafi powiedziec-mamy remont obecnie, Cyprian wczoraj wszedł do Em pokoju i zapytał - MAMO A CO TATUS TU ZROBIŁ? Ja na to kochanie nie wiem a młody ALE TU BURDEL ON ZROBIŁ

                Kupiłam wczoraj młodemu 12 kolorów ciastoliny,farb do malowania palcami i kredek bambinnj ołówkowych i malowal i kupil z babcią tatą dziadkiem i 2ciotkami, a ze mną z dwa razy tak mu się spodobało .

                a CO u was kochane? ? ? jakie plany na dziś?
                ja mam mycie okien, trzepanie dywanów i składanie prania, jakieś ciacho upięke a po południu duże zakupy
                WSZYSTKIEGO NAJ KOCHANE W DNIU NASZEGO ŚWIĘTA MOC BUZIAKÓW :-* I MNÓSTWO MIŁYCH ZDARZEŃ W CIĄGU DNIA





                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Rocznik 2008

                  Tak, własnie dolaczam sie do zyczen coby nasi mezczyzni nas troche dzisiaj porozpieszczali

                  Ja na dzisiaj nie mam jakis ambitnych planow wrocilam z uczelni i padam , chcialoby sie juz wiecej ciepla to mozna by sobie dluugi spacer zrobic a tak jeszcze trzeba poczekac...

                  Kruszynko masz racje naprawde ślicznie by razem wyglądali takie male dwa urwisy i taki sam blysk w oczach

                  Całuje Was dziewczyny goraco ide odpoczac troche po meczacym dniu
                  Zuzia




                  Skomentuj


                    Odp: Rocznik 2008

                    Witam,
                    i ja dołączam się do życzeń.
                    Dziś dzwoniła do mnie Pani z RMF poinformować że wygrałam suplementy diety.Bardzo się cieszę,chcę zgubić z 5 kg na wiosnę-jak to moja mama mówi zmieniamy oponki zimowe na letnie

                    My dziś zaliczyliśmy dlugi spacerek , tak piękna pogoda że w domu siedzieć się nie chcę.Jak tak dalej pójdzie wyciągnę Amesi rowerek ,zawsze to coś innego niż chodzenie.

                    Uciekam do malej,dziś spala do 18 więc szybko nie uśnie.
                    Amelia 12.03.08

                    Skomentuj


                      Odp: Rocznik 2008

                      Witam Was dziewczyny, co tu taka cisza? Pewnie dzieciaki daja w kość jak ja to rozumiem... Jako ze zbliza sie weekend (wreszcie) to jakie macie plany? Wiosenne porzadki czy moze jakis wypad z dzieciakami?

                      Ja chyba troche ogarne mieszkanie, a pozniej... hmmm to niestety zalezy od pogody
                      Zuzia




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Rocznik 2008

                        my w sobote idziemy na obiad i imieniny mojego dziadka,
                        a niedziela chyba sprzatanko bo w nastepny weekend urodziny mlodego a M ma popoludniowki wiec nie wiele... ba nic mi nie pomoże

                        Skomentuj


                          Odp: Rocznik 2008

                          Heh nie dziwie sie dla mnie najwieksza pomoc to jak zabierze mala na spacer i mi sie nie kreca pod nogami Ja musze sie wziac za okna bo powoli swiata nie widac po zimie

                          Heh... no nic dziewczyny ide sie dalej uczyc na jutrzejsze laboratorium... papa
                          Zuzia




                          Skomentuj


                            Odp: Rocznik 2008

                            witam kochane.

                            Miałam ciężki tydzień, dalej nie moge się pozbierać.
                            młody ogląda Olinka Em w pracy a mnie głowa boli , zrobiłam sobie drinka na pocieszenie ha ha

                            wczoraj i przed wczoraj byliśmy na placu zabaw i na uliczkach Cypu szalał na hulajnodze
                            na weekend mam plan taki- żeby do końca się nie zdołowac a em będzie w pracy, musimy młodemu rower kupić . a ja będę piekła tort i sprzątała mieszkanie, pewnie rodzice wpadną życzenia złożyć swojej pierworodnej ha ha mam nadzieję





                            Skomentuj


                              Odp: Rocznik 2008

                              Och, słońce co się dzieje że Ci się tak humor pogorszył i zdołowana jesteś?

                              Ja ostatnio mam jakis bojowy nastrój kłóce się o wszystko i wszystko mnie wnerwia... mamy za mało czasu, dla siebie i za duzo na glowie... no i czasem nerwy mi juz puszczaja
                              Zuzia




                              Skomentuj


                                Odp: Rocznik 2008

                                nie chce mi się już o tym pisać,powiem w skrócie- liczyłam że przyznadza mi staż ale 3raz mi odmówił urzad, i jeszcze do tego wychuj. . . mnie z praca gdzie od liceum dorabiałam ,przyjęli inna i jeszcze dali jej umowę masakra jakaś. a ja uparłam się że ide na administracje zaocznie tylko nie wiem za co opłace , mam dosyć proszenia się o wszystko i pracownie za marne grosze.

                                Bojowy nastrój to mam kilka razy w tygodniu ha ha więc się nie przejmuj a ty na jakim kierunku studiujesz Kingo?

                                Ide walczyć z naczyniami z wczoraj i praniem. buzi





                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X