Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rocznik 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    COLOR WOMEN DZIEKUJE ALE COSIK NIE MOGE TRAFIC MOZE MAŁA POMOC?

    Skomentuj

    •    
         

      Witajcie

      Witam wszystkie Mamusie, dziś do was dołączyłyśmy,jestem mamą 16miesięcznej Alinki,rozrabiaki strasznej,ale kochanej
      Attached Files

      Skomentuj


        witam
        jestem Hania mieszkam w Ostrowie Wielkopolskim mam 30 lat mam córeczkę Amelkę która urodziła się 02.05.2008r jest niesamowita ma 12 ząbków, je wszystko mój mały głodomur. Wszędzie jest jej pełno biega z pokoju do pokoju wspina się na fotel, tapczan, kanapę, pufy, jak gotujemy raze w kuchni to wyciąga mi wszystkie miski bieże łyżkę i gotuje razem ze mną wydając niesamowite dzwięki mniam mniam mniam . Albo przesuwa wszystkie taborety w kuchni. Od wczoraj biedactwo ma gorączkę 39.2 ale już zbiłam do 38.3, teraz teściowa mi dzwoniła że jest 37.4 w nocy też miała ponad 38 teraz jest już lepiej.

        Skomentuj


          Witam ja jestem mamą półtorarocznego Aleksa, mój synek jest prawdziwym żywym srebrem cały czas biega i bardzo lubi bawić się Ostatnio wyciąga z szuflady w kuchni sztuce i chce biegać z nimi po domu Ale jest bardzo pogodnym dzieckie, które dużo się śmieje- niestety jeszcze nie mówi.
          "Walcz o to, co kochasz!"

          Skomentuj


            to moj szkrab teraz w buzi brakuje piatek i jednej 3
            a za niecale 9 mies bedzie mial rodzenstwo(no musze jeszcze u lekarza potwierdzic )
            Attached Files

            Skomentuj


              Pieczulka , Gabryś to duży chłopak!! Przystojniak jak nic
              Amelia 12.03.08

              Skomentuj


                Pieczulka GRATULUJEMY niech fasoleczka zdrowo rośnie
                a Gabryś... fiu fiu przystojniak jak się patrzy
                Julek: 10/3/2008

                Skomentuj

                •    
                     

                  Tree
                  Amelia 12.03.08

                  Skomentuj


                    Pieczulka już gratulowałam na wątku Z GRATULACJAMI, ale co tam można
                    a nawet trzeba (bo jest czego) raz jeszcze.
                    SERDECZNE GRATULACJE

                    Ciut zazdroszczę


                    Skomentuj


                      Witam
                      Jestem mamą 20 miesięcznego Bartka. Mały jest bardzo żywiołowym dzieckiem, lubi psocić się starszemu bratu, czego z reguły starszy Patryk nie może znieść
                      -------------------------------Bartosz 09.01.2008 godz. 8:30
                      Patryk 19.11.1996 godz. 8:50


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        gratuluje!!! niech malenstwo zdrowo rośnie u mamuni w brzuszku.
                        wiecie co moja mała teraz skonczy 14 mies 23 wrzesnia ma 4 zabki pierwszy jej wyszedł tydz.po swoich urodzinach,ale widze ze ida nasteone bo widac je przez dziasła,i od paru nastu dni nie chce jesc kaszki mleko tak ale kaszi fuuu jest njaprawdopodoniej alergikiem na mleko krowie,nikt dokładnie nie powiedział co moze a czego nie moze jesc,wiec mama czyli ja probuje na probach i błedach.Nikolka juz potrafi sama przejsc cały dom no trzen\ba isc za nia bo czasmi zakreci ja jakby była po paru głebszych ale zuch z niej
                        a jak u was pogoa bo u nas zapowiada sie w miare wiec dzis jeszcze wybierzemy sie na spacer,musze kupic buty małej takie za kostek bo z ta pogada to róznie a nie chce aby została bez butów jak przyjdzia szaruga

                        Skomentuj


                          Wiotam wszystkich. Jestem Aneta mam córke Klaudię urodziła się 4 grudnia 2008r. Jest najukochańszą istotka na Swiecie

                          Skomentuj


                            dzieki dzieki dziewczyny, ale jeszcze nie potwierdzilam u lekarza, musze najpierw wyrobic sobie ks ubezpieczeniowa dla czlonka rodziny i dopiero moge sie wybrac do gina,teraz przed weselem szwagra nie chcemy i tak oglaszac nowiny zeby nie zagluszyc slubu, niech to bedzie tylko ich czas
                            ale w przyszlym tygodniu juz wszystko zalatwie i potwierdze i oglosimy nowine

                            Skomentuj


                              Witam wszystkich jestem Baśka mam synka który urodził się 08.03.2008r. jest bardzo wesołym chłopcem i bardzo energicznym kocham go mocno .....

                              Skomentuj


                                fajnie ze co chwile dołanczaja nowe mamusik ,bo juz myslałam ze bede jedyna nowa a tu tyle tyle mamus nowych

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X