Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rocznik 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    POgoda ostatnio u nas nie dopisuje :-( ciągle pada i pada, mam nadzieję, że niedługo lato w końcu do nas zawita :-) Pod koniec kwietnia przeprowadziliśmy się do Poznania - mąż dostał nową pracę. Teraz koło domu mamy świetny plac zabaw dla dzieci, malutki ale są dwie huśtawki dla takich szkrabów jak nasze No ale co z tych huśtawek kiedy taka pogoda Dziś na chwilkę wyszło słonko więc Agatka troszkę się pobawiła Bardzo jej się to podoba, śmieje się i krzyczy. Na moim osiedlu jest teraz bardzo dużo małych dzieci i mamy spotykają się na placu zabaw :-) Patrząc na inne dzieci widzę, że Agatka jest od niektórych nawet starszych dużo większa Mam nadzieję, że jak zacznie chodzić to troszkę schudnie, bo waży już 11,9 kg a za kilka dni dopiero 10 miesięcy :-)

    Skomentuj

    •    
         

      witajcie,po wieeeeeeelkim waleniu do wrot tutejszych udalo mi sie wlezcni wim co sie stalochyba juz zniknely problemy z logowaniem.hmmm,moj synus niedlugo roczek:chodzi a nawet biega ,kloci sie ,a z piaskownicy trudno go wytargac.Ciekawe co z niego wyrosniepozdrawiam wszystkie mamcie .
      ,,Kazdy dzien przynosi cos nowego,,

      Skomentuj


        mój waży 11 100 , a też jest w podobnym wieku więc obie mamy takie fajne grubaski
        u nas też pogoda nie fajna ,
        a tak wogóle jeśli macie dziewczyny wolną chwilke to zapraszam do głosowania na naszego szkraba http://www.*********************************/fotogaler...2&photosList=1

        można oddać jeden głos dziennie , z gory dziękujemy za wszystkie głosy
        Nasz synek JAś 21.08.2008 Nasz największy skarb

        Skomentuj


          Helloo

          Mnie też tu dawno nie było a dziś staszne problemy z zalogowaniem. Moja Madzia po chorobie dziś u kontroli byłam i jeszcze prawy migdał jest przekrwiony A po szczepieniu zrobiło sie zgrubienie na nodze bylam u chirurga, dał żel do smarowania i schodzi to na szczęście.

          Pozdzrawiam.


          Skomentuj


            Moja Amelka ma dokładnie 1 roczek 1 miesiąc i 1 dzień

            Skomentuj


              rocznik 2008

              Mój synek Kubuś urodził się 25 sierpnia 2008 już ma 9 miesięcyi 10 dni

              Skomentuj


                Witajcie mamusie.Jestem nowa na forum i moja kochana corcie rowniez rodzilam w sierpniu,a dokladnie 18.08.2008r.Nadia wazyla 3050g a miezyla 55cm,dostala 10pkt.Porod krotki bo w bolach meczylam sie tylko jakies pol godziny a faza parta 6sekund!!!wszyscy wykladali rece,zeby lapac moja mala.hehe.Rozwija sie super,jest mega energicznym dzidziuszkiem,az czasem za nia nie nadazam...raczkuje i stoji przy meblach.Ostatnio odkryla nowa umiejetnosc(z moja pomoca)minowicie,bicie brawo.szkoda tylko,ze jeszcze nie rozumie w jakich okolicznosciach nie moze tego robicstatnio na spacerze bila brawo starszemu Panu na rowerze,ktory sie przewrocil...upsss.z checia by przyjela od waszych dzidziusiow,choc kilo,bo jest drobna.ma 9,5mies a wazy 7,5kilo.no ale w przychodni twierdza ze wszystko jest ok.skoro ma apetyt.Ja i jej tatus tez jestesmy drobni i mali.A POGODA CIAGLE NIE SLUZY SPACERKOM!!!!!!JA CHCE LATO!!!POZDRAWIAM

                Skomentuj

                •    
                     

                  witaj konwalia
                  niestety ale z tego forum zostałm chyba tylko ja bo reszta jakoś milczy
                  mój synek bije brawo, ale wie co to znaczy, tzn dla braw gotowy jest robić dużo rzeczy
                  Nasz synek JAś 21.08.2008 Nasz największy skarb

                  Skomentuj


                    Witaj.hehe.a to maly cwaniak.Myslalam,ze wiecej nas tu jestno ale coz licze na to ze pojawia sie tu jeszcze mamusie ktore rodzily w sierpniuNadia ostatnio przesypia cale noce,wiec mam czas zeby poszperac wieczorami w necie i jeszcze sie wyspac

                    Skomentuj


                      no jakoś wcześniej było Nas więcej teraz jakoś dziewczyny nie mają czasu pisać
                      a Ty skąd jesteś konwalia? gdzie rodziłaś?
                      pozdrawiam Ania
                      Nasz synek JAś 21.08.2008 Nasz największy skarb

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        A ja jestem z Bydgoszczy i rodzilam w szpitalu miejskim nr.2 i w sumie to jestem zadowolona,wiec jesli bede jeszcze miala kiedys rodzicto tam bedzie okej.a Ty skad jestes??synus to Twoje pierwsze dziecko?moja nadia to dala mi dzis popalic.miala zly dzien albo kolejny zab idzie...Twoj syn jak przechodzi zabkowanie?ogolnie jest spokojnym dzidziusiem czy odwrotnie?

                        Skomentuj


                          Ja jestem z Warszawy, Jasio to mój pierwszy synek
                          mój nie bardzo odcuwał pierwsze 2 ząbki, teraz bardziej bo chyba z góry idą, ale nocki mi przesypia, tylko ciągle paluchy w buzi i ślinotok
                          Nasz synek JAś 21.08.2008 Nasz największy skarb

                          Skomentuj


                            A to nie tak zle.Nadia zaczela zabkowanie jak miala 5mies a zabek wyszedl pierwszy 2tyg.temu.nie spala po nocach i wogole,ale teraz jest juz ok.i zeby sie sypia jeden po drugim.Moim mlodzienczym marzeniem bylo studiowac i mieszkac w Warszawie,ale jakos wszystko sie rozwialo i wyladowalam w londynie,ale 3lata temu wrocilam do polski.jakos jednak mi tu lepiej.A Ty Aniu pracujesz zawodowo,czy jestes na urlopie wychowawczym?

                            Skomentuj


                              hip !hip!hurrra!DANIELKU!

                              Skomentuj


                                Witajcie.Moja corka Nadia urodzila sie 18.08.2008r

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X