Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rocznik 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Witam Panie!!

    Weszłam, żeby się pochwalić - mój syncio mając 3miesiące i 10dni - miał już jednego ząbka, następnego dnia patrzę a tam obok następny
    Więc mam małego, kochanego Zębolka
    Teraz ząbki już coraz większe- wygląda słodko, ale najgorsze jest to, że mnie gryzie po cycusiu ;/

    A co tam u Was?
    Kevinek urodził się 25.12.2008 o godz. 11:00

    Skomentuj

    •    
         

      Witam Mamusie
      jak tam Wasze skarby? Agatka smacznie śpi... o już się obudziła
      rosną jej górne ząbki i tak dziwnie z nimi wygląda, nie mogę się przyzwyczaić

      pozdrawiam

      Skomentuj


        Witam
        Mój mały Skarbek o imieniu Dawid urodził się 16 grudnia 2008, waga 3250 i wysoki na 57 cm

        Skomentuj


          Magda 29 Dorian 14.04 Warszawa

          Skomentuj


            paulinaa88: Paulina 20, Marcin 26.06.2008, Kwidzyn (ur. Cork-Irlandia)

            Skomentuj


              Witajcie
              mój skarbek za chwilkę też bedzie miał 2 ząbki, już je widać pod dziąsłami- czekamy aż się przebiją... strasznie go swędzą dziąsełka ale i tak łagodnie przechodzi to aha Kryspinkowi nie wychodzą jedynki tylko od razu dwujki, nie wiem czemu tak ale niedługo będziemy u lekarza to się spytam jak to możliwe.

              mój maluszek już trzeci dzień je jabłuszko
              a jak się przy tym pięknie krzywi

              a co tam u Was i Waszych maluszków?
              pozdrawiam

              Skomentuj


                Moja Ania niestety choruje - ma rotawirusa - na szczescie dosc lagodnie go przechodzi. juz tydzien robi zielone i rzadkie kupy ale nie wymiotuje ;(
                za tydzien chrzest małej, mam nadzieje ze do tego czasu wyzdrowieje.

                Z wagą i wszelkimi pomiarami jest ok. Jest w 50 centylu. Wazy 6200 a obwod glowki 40 cm. Bardzo sie ciesze bo mam problemy z karmieniem - Ania nie chce jesc z piersi. Po kilku minutach ssania zaczyna plakac, odwraca glowke i placze i tak jest od 3 tygodni. Lekarze kaza mi ja jednak dalej karmic piersia, bo jej waga jest w porzadku. Mi sie wydaje ze mam za malo mleka i dlatego tak reaguje, szkoda mi jej ale sama nie chce jej odstawic od piersi, a zaden pediatra mi na to nie pozwala. troche jestem zaskoczona, tyle sie mowi o tym ze karmienie jet decyzja kobiety, a tymczasem wszyscy wokol mowia ze tylko karmienie piersia i absolutnie nie mam prawa z niego zrezygnowac. Karmie piersia tylko i wylaznie dla dobra Ani, nie sprawia mi to wielkiej przyjemnosci, ale teraz jak widze ze ona sie męczy - bo placze przy karmieniu i moim zdaniem sie nie najada, to mam watpliwosci co jest dla niej lepsze.
                Slinka leci Malej w kólko wklada piastki i wszystko co ma pod reka do buzki, ale ząbkow na razie nie widac

                A jak wasze karmienie?
                i jak Maluszki?

                Skomentuj

                •    
                     

                  A mój Kevolek to bez cyca by sie chyba pochorował :P
                  a zaś od butelki po chwili mi sie odwraca i płacze
                  Uwielbia swój kochany cycuś-ssać, przytulać, a teraz już nawet gryźć- i sie jeszcze śmieje przy tym Łobuziak jeden

                  Jest już bardzo duży i wcale nie wygląda już na takiego małego dzidziuśka, szczególnie, że ubieramy go tak 'na ziomka'.. bluzy z kapturem, jeansy i te sprawy hihi Wszyscy mówią, że wygląda jak 5-6miesięczne dziecko.
                  Jest przekochany, uwielbia sie śmiać, umie już sam sobie wziąść zabawke do rączki, ciągle mógłby coś cyckać i przygryzać- wsadza do buzi paluszku, misie, gryzaki, grzechotki, a jak ma ubraną koszulke to podciąga ją- brzusio na wierzchu a koszulka w buzi cała obśliniona Dlatego raczej ubieram go w body
                  Ale sie rozpisałam
                  Kevinek urodził się 25.12.2008 o godz. 11:00

                  Skomentuj


                    Witam drogie MamyDawno tu nie zaglądałam.Wszystko dlatego, że byliśmy w Polsce i jakoś tak nie było okazji, czasu na zaglądanie do internetu.Nie wiem jak Wy, ale z nas to ranne ptaszki.Z racji tego, że dzień jest dłuższy kładziemy Kubutka później spać, a On i tak budzi się rano.Za oknem jednak piękna wiosna, więc aż chce się tak rano wstawać.I dzień jest dłuższy...
                    Od ostatniego razu jak pisałam wiele się u nas zmieniło.Kubuś ma już dwa ząbki na dole i "idą" Mu już górne jedynki.Rozgadał się bardzo...mówi "ba-ba" i upragnione "ma-ma-ma-ma", "ta-ta-ta-ta"...Próbuje się już przemieszczać, ale jeszcze Mu tak niezdarnie to wychodzi.I śmieje się w głos i jest to najcudowniejszy odgłos na świecie...

                    Życzę wszystkim Mamom i ich Skarbom miłego, słonecznego dnia

                    Skomentuj


                      DZiunia-ania co do chodzika to ja naczytałam się samych niegatywnych rzeczy na jego temat.Chociaż moja mama mówi, że ja uczyłam się chodzić w chodziku i jakoś mi nic nie było...No nie wiem...Ja tam wolę w inny sposób zachęcać Kubusia do ruchu...na przykład uwielbiamy wspólne zapasy Myślę, że nie powinnaś się martwić, że Twój Szkarb jeszcze nie raczkuje...po swoim przykładzie widzę, że na wszystko przychodzi czas.
                      Z krzykami to chyba nasze dzieciaczki są na takim etapie, że próbują pewne rzeczy wymuszać krzykiem.Kuba buntuje się szczególnie wtedy kiedy odbiera Mu się coś, co niekoniecznie jest zabawką (np.pilot )No właśnie, najlepszą zabawką są oczywiście przedmioty, które zabawkami nie są...

                      Ewpawjak się miewa Twój palce?Czy już wszystko w porządku?
                      Co do zagęszczania zupki to ja zagęszczam na zmianę zupę kaszką manną, albo kleikiem kukurydzianym, albo kleikiem ryżowym.Od kilku dni dodaje też Kubusiowi do każdej zupki połówkę żółtka, no chyba, że na obiad jest ryba z jabłkiem.

                      Rataj jak sobie dajecie radę z Twoim powrotem do pracy? Przyzwyczailiście się już?

                      Jeszcze raz pozdrawiam

                      Aha - mam na imię Agata i mam 28 lat (jeszcze

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Witam styczniowe mamusie!!!

                        Mój Antoś urodził się 27.01.2008. Jest typem dziecka "wszystko sam" i "nie dotykaj mnie". Ciężko niekiedy za nim nadążyć, ponieważ jest szczuplutki(niecałe 11kg). Pomimo tego że jest naprawdę żywiołowym dzieckiem i trzeba mieć oczy wokół głowy gdy się nim zajmuje, I kocham go z całego mojego maminego serca Pozdrawiam styczniowe mamusie
                        EWCIAKAM

                        Skomentuj


                          Iwona 37 Samuel 26.10.2008 Kwidzyn

                          Skomentuj


                            agaciade jak się bawicie w zapasy? bo mój Jasiek nie dość, że nie raczkuje to nawet na boki mu się nie chce przekrecać. a co do chodzika to pozyczyłam od kolezanki i Jaś ne bardzo chce w nim siedzieć nie we co ma z nogam robić i umie się tylko odpychac do tyłu, ale jak się go weźmie poprowadzi to umie przebierać nózkami, czasmi też jak siedzi na samochodziku to wstaje na chwilke. a pzatym mamy już 2 ząbki na dole i co chwile gada coś nowego lalala, lali lali, mówi też baba ale przestał. pozdrawiam wszystkie Mamusie
                            Nasz synek JAś 21.08.2008 Nasz największy skarb

                            Skomentuj


                              Hej. Bardzo dawno tu nie zaglądałam i w ogóle jeszcze nie zdażyłam się połapać co sie dzieje na forum. Zrobiło się tak fajnie więc praktycznie cały czas spędzam z małą na świeżym powietrzu. A no właśnie... odnośnie mojej Nikoli to ma już dwa ząbki na dole, bardzo ładnie przebiera nóżkami potrafi przez krótką chwilę utrzymać sama równowagę gdy stoi (oczywiście z moją asekuracją). Nie chodzimy już na rehabilitację gdyż jak stwierdziła pani doktor mała nadrobiła z nawiązką wszystkie zaległości. to tyle chwalenia sie moja pociechą. Aha zapomniałam dodać że się przeprowadziliśmy całą rodzinką na wieś 20km od krakowa. jaka tu cisza i spokoj aż chce się żyć. Pozdrawiam wszystkie mamusie i ich słoneczka.
                              NIKOLKA-30.08.2008

                              Skomentuj


                                Kubuś:13.03.2008 :Chmielów

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X