Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rocznik 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    magdalena 36 Olivier 14-12-2008 Łódź

    Skomentuj

    •    
         

      Hej mamcie!

      Zapraszamy do wątku Crazy Mums. Tam teraz toczy się głównie życie
      wątku 2008

      Pozdrawiam


      Skomentuj


        Witam wszystkie Mamusie
        u nas dziś taka piękna pogoda aż chce się żyć wróciłyśmy niedawno z długiego pobytu na dworze, Agatka pospała i teraz ma świetny humorek

        Skomentuj


          Dobry wieczor, ja dzisiaj tak pozno, bo caly dzien zabiegany. Tez bylismy na spacerku, ale krotko, bo sie zachmurzylo i wolalam nie ryzykowac powrotu w deszczu.

          Dziuniaania tez uwazam, ze moze powinnas bardziej Jaska zachecac do poruszania sie. Ja Franka dosc duzo nosilam na rekach, bo tylko w takiej pozycji nie marudzil. Ale pewnego dnia, powiedzialam dosc, bo mi nie da zyc. Zaczelam rozkladac koc i zabawki,mate gryzl i nie bardzo go interesowala. raczkowanie opanowal w tydzien, normalnie w szoku bylam. Nie wiem moze on jest taki sprawny, bo jest szczuplutki, chociaz ostatnio mimo, ze sie tak rusza, to i wiecej na wadze przybiera.
          Wczesniej obracanie na brzuszek i na odwrot tez opanowal z dnia na dzien. Teraz probuje sam siadac, mimo, ze nie siedzi jeszcze samodzielnie. (przewraca sie na boki) ale w wozku juz pewnie siedzi. jest tak silny,ze normalnie uwazac trzeba jak wymachuje zabawkami, bo mozna oberwac.
          I wiecie co, najbardziej podobaja mu sie zabawki pochodzenia"domowego". Worki, butelki plastkikowe, garnek, duza lyzka drewniana. Trzaska, ze mi uszy puchna. No i duzo go na podloge klade, usuwam niebezpieczne przedmioty i wiem, ze sobie nic nie zrobi, nawet jak jestem kilka metrow dalej.

          Przemysl jeszcze ta decyzje z chodzikiem, bo na pewno w jakims stopniu pomaga dziecku sie poruszac, ale moze przyniesc wiecej szkody niz pozytku.

          A jak zabki dziewczyny? Pochwale sie, ze u nas wczoraj wyszedl osmy

          Milego wieczoru zycze
          FRANEK 16.08.2008

          Skomentuj


            lusi: Lucyna 23, Dominika 16.09.2008 Łazy
            Last edited by lusi; 31-03-2009, 21:46. Powód: błąd

            Skomentuj


              Lusi zapraszam cie na watek crazy mums.Tam sa mamy z tego wlasnie rocznika
              Amelia 12.03.08

              Skomentuj


                staram się go zachęcac do ruchu na kocu ale on nie znosi leżeć na plecach nawet jak zmieniamy pieluche to jest ryk dopuki grzechotki nie dostanie, on odkąd zaczoł siedzieć samodzielnie to nie chce wcale lezeć. a na brzuszku też mu sie szybko nudzi, a jak już lezy więcej czasu to kładzie się na płasko, palec do buzi i lezy i nic nie robi. no i oczywiście zera w telewizor
                co do ząbków to mamy jednego ale jeszcze nie dońca wyszedł, jeszcze jest malutki. ale na wszysko przyjdzie czas
                Nasz synek JAś 21.08.2008 Nasz największy skarb

                Skomentuj

                •    
                     

                  Dzień dobry wszystkim

                  u nas znów piękna pogoda jejkuś jak się cieszę, nareszcie zawitała wiosna

                  Agatka ma dwa ząbki, takie malutkie, jeszcze nie do końca wyszły. Górne też chyba wyjdą lada dzień, bo już je widać przez dziąsełka

                  Mam pytnko, jak gotujecie zupki dla swoich maluszków to dodajecie kaszki mannej czy kleiku glutenowego?

                  życzę miłego dnia

                  Skomentuj


                    U Nas tez piekna pogoda wychodzimy rano i popoludniu na dworek (mieszkamy w domku więc na podwórku siedzimy) a co do glutenu to jeszce nie dawałm Jaśkowi dzis chc mu złótko ugotować i dodać do zupki więc z kaszka trzeba bedzie poczekać z tydzień,ale na święta przynajmiej zje żółto ze święconki
                    Nasz synek JAś 21.08.2008 Nasz największy skarb

                    Skomentuj


                      witam chcialabym panstwa prosic o oddanie glosu na moja coreczke to nic nie kosztuje do wygrania jest roczny zapas pampersow a umnie sie zabardzo nie pszelewa z gory dziekuje państwu za oddanie głosu

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        http://www.rosniemyrazem.pl/competit...id=6555&cat=ab to jest strona

                        Skomentuj


                          witam,
                          U nas tez pieknie dzisiaj caly dzien. pojechalismy na plaze dojodowac sie, a teraz wrocilam z drugiego spacerku. Franek spi teraz. Chce go troszke przestawic, zeby troche pozniej szedl spac, bo od jutra do pracy wracam i bede czasami konczyla o 20, a zazwyczaj o tej godzinie to maly spi juz. Dlatego chce go kapac jak bede wracac i klasc tak ok 21.Przez co mozna pospac dluzej rano. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
                          Ewpaw tutaj jest link do twojego pytania http://www.mamacafe.pl/forum/showthread.php?t=2213
                          ja nie podaje kaszki mannej do zupki, bo maly wcian kaszke zbozowa na sniadanie, wiec mysle, ze to wystarczy. Ale spokojnie mozez dodac do zupki kaszke, kleiku nie widzialam glutenowego, tylko sam ryzowy.
                          U nas jak zabki gorne wychodzily, to byla masakra, mam nadzieje, ze Agatka zniesie to lepiej.
                          dziuniaania u nas tez koszmar z przebieraniem, Franek kreci sie na wszystkie strony, nie moge go utrzymac w jednej pozycji i tez musze mu dawac zabawki do trzymania, zeby jego uwage odwrocic. Nie wiem, co Ci poradzic, zeby sie ruszal wiecej. Chyba cierpliwosc bedzie tutaj najlepsza, na pewno niedlugo zacznie raczkowc, wiec zobaczysz bedzie go wszedzie pelno tak jak mowisz na wszystko przyjdzie czas.
                          A i sprobuj z tym glutenem, im wczesniej tym lepiej.

                          pozdrawiam
                          FRANEK 16.08.2008

                          Skomentuj


                            Emilia 21, córka Julia 17.09.2008 Wejherowo

                            Skomentuj


                              hej,

                              moje szczęście urodziło się 1 lipca o 17.45 (po 17 godzinach) było warto

                              Skomentuj


                                ja sie chcialam pochwalic moim skarbemHania urodzila sie 12.10.2008 o godz.7.09, 3365g,50cm. za tydzien konczy 6 miesiecy,2 zabki juz ma opanowala czolganie sie do tylu na brzuszku

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X