Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rocznik 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    ale Ty pinki to widzę i tu itam


    JULA

    MAJA

    OLGA

    Skomentuj

    •    
         

      cześć majek dobrze, że dotarłaś

      dotka miłe te Twoje słowa

      dziewczyny ja jestem za założeniem wątku podobnego do tamtego, coby nie tylko rocznik 2008 mógł pisać.
      Julek: 10/3/2008

      Skomentuj


        Tree ja myślę że doobry pomysł


        JULA

        MAJA

        OLGA

        Skomentuj


          Tree tak sie wczoraj zastanowilam nad jedna twoja wypowiedzia i doszlam do wniosku ze tylko siedziec i czytac jest nudno,tutaj jakos wszyscy sie znaja i od razu odpowiadaja jak czlowiek napisze
          Mysle ze to dobry pomysl z tym watkiem.

          Skomentuj


            to co zakładać Cruzy mums c.d.??
            Julek: 10/3/2008

            Skomentuj


              ja jestem za


              Skomentuj


                Zakladaj,pewnie przynajmniej beda mogly wszystkie kobity pisac a nie tylko te z rocznika 2008

                Skomentuj

                •    
                     

                  Nusiak oo jesteś, więc Ty załóż, jako, że byłaś autorką poprzedniego.
                  Będzie fajna kontynuacja
                  Julek: 10/3/2008

                  Skomentuj


                    Ok, to zakładam. Myślisz ze w dziale rodzice czy gdzie?


                    Skomentuj


                      Hehe Froch już założył
                      Julek: 10/3/2008

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Ta to jest Struś Pędziwiatr


                        Skomentuj


                          czesc laseczki!!

                          ja po weekendowym balowaniu
                          w sobote kinderbal ktory sie udal, a w niedziele u mojej mamy dla "staruchow" i tez bylo fajnie, w sumie roboty nie bylo az tak wiele bo troch i mama i tesciowa pomogly z potrawami, ale wogole wypasow wiekszych nie bylo tylko tak zeby jak najmniej roboty bylo podczas samej imprezy, i ciesze sie bo moja mama siedziala i gadala a nie siedziala w kuchni ;o) jak to zwykle bywalo...a i ja nie mialam duzo do roboty, tylko potem gary pozmywac ))

                          Nasz Gabrys bardzo bardzo dziekuje za zyczenia
                          on wiedzial ze to imprezy dla niego zupelnie inaczej sie zachowywal niz zwykle, taki nonszalancki ) prezenty udane, niektore ciuszki super na wyrost, 110cm ) ale wazne ze nie za male .

                          odsypia dzis , rano spal prawie do 8 a po 9 znowu sie slanial i jeszcze spi, ja tylko ogarnelam i tez odpoczywam zaraz wybiore jakies zdjecia i wkleje.


                          u nas pogoda brrrrrr i bleeee

                          Skomentuj


                            teraz doczytałam,że mialyście zamiar założyć ten wątek

                            hehehe byłam najszybsza

                            Skomentuj


                              Kevin też rozgadany sie zrobił, a śmieje sie tak, że szok

                              Aj no też bym sie martwiła o to serduszko;(ale trzeba być dobrej myśli! Dużo zdróweczka!

                              Szczepienie tym razem przebiegło lepiej choć było potem marudzenie i lekki podgorączkowy stan, Kev waży 6700 i mierzy 64cm- Mój Klocuś:****

                              Wiecie myśle o wybraniu się z Małym na basen, ale u Nas tylko chlorowana woda i sie boje ;( podobno najlepsza ozonowa, ale my nie mamy auta, a nie chce brać go na wycieczke tramwajem gdzieś dalej, jeszcze mi sie rozchoruje po tym basenie..

                              A Wy próbowałyście może basenu?
                              Kevinek urodził się 25.12.2008 o godz. 11:00

                              Skomentuj


                                oto zdjecia z kinderbalu na zdjeciach o dziwo jest prawie tylko z jedna dziewczyna... inne dzieci sie pochowaly
                                Attached Files

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X