Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rocznik 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    czesc wam, dzis nareszcie pokazal sie 5-ty ząbek lewa, gorna, dwójka i moze zaraz dolaczy do niej prawa(bo myslalam ze pierwszawyjdzie,a moze juz jest? tylko se zajzec nie daje ...

    teraz musze spadac usypiac malca...

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez iza3008 Pokaż wiadomość
      Witam
      Beti a Twoja perełka ile ma juz miesiecy
      dzisiaj wlasnie skonczyla 10 miesiecy

      Skomentuj


        Napisane przez pieczulka Pokaż wiadomość
        czesc wam, dzis nareszcie pokazal sie 5-ty ząbek lewa, gorna, dwójka i moze zaraz dolaczy do niej prawa(bo myslalam ze pierwszawyjdzie,a moze juz jest? tylko se zajzec nie daje ...

        teraz musze spadac usypiac malca...
        HEJ mamusie
        Widzę jestem z was najstarsza
        edyta05:Edyta36 Amelka 27.03.08 Kożuchów/Bickenbach,Niemcy
        Dorotka-Gratuluję ząbka
        AMELKA UR.27.03.2008

        Skomentuj


          witajcie,
          mam na imię Monika, lat 30, moja córeczka Lena urodziła się 22 sierpnia 2008 roku
          mamy 2 ząbki jeszcze nie siedzimy, ale turlamy się wszędzie
          pozdrawiam serdecznie

          Skomentuj


            "Ewelina 27, Miłosz 23.05.08r. Szczecin Zdroje."

            Ja prosze o sprostowanie
            ewelinkaaa7

            Skomentuj


              Witam

              dziś podałam Agatce pierwszy raz pół żółtka z zupką oczywiście wcześniej ugotowanego, też nie jestem przekonana do tyego aby później dodawać surowe do zupy

              Życzymy z Agatką miłego dnia

              Skomentuj


                Krystianek 25.02.08 Lublin

                Skomentuj

                •    
                     

                  WITAJCIE
                  Monka 7905 moj Tomuś podobnie bo 27 sierpien 2008 ,mam pytanie jak czesto Twoja mala pije mleczko
                  Tomuś 27 sierpien 2008

                  Skomentuj


                    my dzis sobie pospacerowalismy...
                    ladne sloneczko bylo.. ale... niestety wiatr straszny,

                    Skomentuj


                      Witam wszystkie mamy

                      Moj Alexio jest z pazdziernika i za tydzien konczy 5 miesiecy,czas szybko leci a ja wprost nie moge sie nim nacieszyc,chyba mnie rozumiecie.Pozdrawiam goraco.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        JOŁ JOŁ MAMUSIE


                        Byłyśmy na szczepieniu ale mała nie została pik pik bo się zanosi , neurolog wyrazi zgodę czy może być pik pik.Waży 9450 i 76 długa

                        WITAM NOWE MAMUŚKI

                        I ich pociechy!!
                        Amelia 12.03.08

                        Skomentuj


                          Hej mamusie!!!

                          ale mnie dawno nie było.......ale tu tez pustawo
                          mój bobas rosnie jak na drożdzach i coraz więcej mówi
                          w koncu mu zaczely włoski rosnąć a jaki rzut
                          taki mały blondasek

                          Moja starsza córcia teraz dlugo chorowała miała przez dwa tyg zastrzyki biedna ale jest juz dobrze ,na szczęście mały sie nie zaraził.
                          Sylwia 9 latek
                          Damianek 17 m-cy


                          02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

                          Skomentuj


                            Elo Izunia
                            no widzisz jaka duża już
                            mój wazy obecnie 9,800 i ma 77 cm więc podobnie ,daj znac jak po wizycie będziesz u neurologa

                            Witam i pozdrawiam nowe mamy
                            Sylwia 9 latek
                            Damianek 17 m-cy


                            02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

                            Skomentuj


                              Hej,
                              widzę, że dawno nikt tu nie zaglądał oprócz mnie

                              chciałam się pochwalić następnym ząbkiem dziś wyszedł

                              Skomentuj


                                Tak mnie zajęły przygotowania do wyjazdu do Polski,że jakoś nie miałam kiedy zajrzeć...Poza tym tutaj, w Dani wiosna już zagościła na dobre.Piękne słoneczko,wszystko się zieleni,kwiatki kwitną,ptaszki śpiewają...no po prostu cudownie...
                                Agatce gratuluje zębulkówU nas niestety nadal nic, ale czekamy (nie)cierpliwie.Noce, nadal różne, ale dajemy radę.
                                Ewpawja zaczęłam dawać pół gotowanego żółtka Kubusiowi co drugi dzień do zupki jak skończył 6 m-cy.Tak mi poleciła pielęgniarka. Tak samo jeśli chodzi o mięsko i rybę(1-2 razy w tygodniu). Kuba w tej chwili je cztery stałe posiłki w ciągu dnia: na II śniadanie i na kolację je kaszkę albo kleik na przykład z owocami,około południa zupkę, a popołudniu deserek z owoców albo kisielek, albo budyń mleczny...Pierś je zaraz jak wstaje, przed spaniem i czasem popołudniu po spacerze.A jak to jest u Was?
                                Ratajjedziemy do Polski samochodem.Tym razem planujemy jechać w nocy, ze względu na Kubusia, żeby w drodze spał.Generalnie bardzo lubi jeździć samochodem, ale kilkanaście godzin to chyba za dużo dla takiego malucha, bo już całej drogi nie prześpi (jak poprzednim razem jak jechaliśmy do Polski, ale wtedy miał 3 m-ce), a zabawą w jednej pozycji za długo nie da się go zająć.Bardzo się cieszę na ten wyjazd.Znów zobaczę się z Rodzinką, znajomymi, a oni zobaczą Kubusia,no a Kubuś ich
                                Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego,ciepłego dnia

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X