Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rocznik 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Asia,może niedługo tobie coś Adaś ugotuje
    AMELKA UR.27.03.2008

    Skomentuj

    •    
         

      Kubuś śpi, a ja zamiast też kłaść się spać, bo pewnie tradycyjnie Kubut urządzi pobudkę o 6 rano siedzę przy komputrze...Jakoś tak nie mogę spać.Chyba się dzisiaj przeforsowałam, bo nawet okna umyłam...Mniejsza o to.
      Rataj- u Kubusia ząbka jak nie było, tak nie ma.Ale czekamy...Rzeczywiście trudno się pogodzić, że Synuś tak cierpli, ale po nurofenie drugą nockę, choć się budzi to rzadko i wystarczy posmerać po główce, potrzymać za rączkę i śpi.w sprawie nurofenu dzwoniłam do znajomej pani doktor do Polski...tak na wszelki wypadek, bo Kuba jeszcze nigdy nie brał żadnych lekarstw (oczywiście oprócz witamin D no i teraz jeszcze żelaza).
      Jasiowi gratuluję ząbkaA tak przy okazji słyszałyście o zwyczaju Wróżki- Zębuszki? To przy okazji wypadania mleczaków...jeszcze trochę czasu jest
      Ewpaw co do żłółtka to podpisuje się pod tym co napisała Rataj Ja Kubie podaje pół żółtka odkąd skończył 6 m-cy. Całe jajo podaje się zdaje się od 11-12 m-ca, 3-4 razy w tygodniu, ale trzeba byłoby to jeszcze sprawdzić.
      Ewpaw co do nogi...to pomyśl sobie, że...zawsze mogło być gorzej.Może to marne pocieszenie, ale...próbowałam Trzymaj się dzielnie.

      Pozdrawiam wszystkie Mamusie i Wasze Maleństwa.Życzę przyjemnego, słonecznego weekendu.

      Skomentuj


        Ewpaw jeszcze jedno...fajny ten Wasz wózeczekAgaci się pewnie fajnie w nim będzie spacerowało

        Skomentuj


          Witam!
          asiaows-dziekuje
          Wszystkie chwalicie sie zabkami a moj synus nie ma ani jednego
          ale moj starszy synek tez mial pozno zabki 2 tyg.przed roczkiem mial pierwszy zabek.Wiec czekam na pierwsze zabki jak wyjda to napewno napisze
          Tomuś 27 sierpien 2008

          Skomentuj


            asiaows slodki ten Twoj Adaś
            Tomuś 27 sierpien 2008

            Skomentuj


              Witam po dłużeszj przerwie ,

              Imprezka odbyła się dziś.
              Amelka bardzoo zadowolona.Pierwsze wzięła pieniądzę , a potem wachała się czy wziąść różaniec wkońcu wzieła długopis którym stukała w różaniec.

              Może jutro wstawie fotki to zobaczycie


              Witam nowe Mamy, zaglądajcie tutaj częściej!!
              Amelia 12.03.08

              Skomentuj


                czesc wam,
                u nas taka se pogoda, tak okolo 6-8 na plusie i ponuro
                CHCĘ JUŻ WIOSNĘ!!!!!

                poza tym u nas duzo nowych słówek i sprawnosci, juz sie nie lapie...
                najlepsze jest jak sie wycofuje takim malymi kroczkami jak cos "ukradnie"

                Skomentuj

                •    
                     

                  A my dzisiaj spakowaliśmy dzieciaki i na cały dzień wybyliśmy do muzeum.
                  Dzieciaki zadowolone,my również.Było co oglądać a i można było się poprzebierać,także zabawa na całego dla dzieci
                  Wrzucę fotki to pooglądacie.
                  Bardzo mi sie podoba tutaj jak zachęcają dzieci do odwiedzania muzeum.
                  Większość rzeczy można dotykać,są kąciki zabaw,sale gdzie można się przebierać zgodnie z tematem jaki na danej sali jest wystawiany.
                  Dawid 06.03.1995
                  Julia 18.05.2004
                  Adaś 30.06.2008



                  http://s2.pierwszezabki.pl/011/011088993.png?7877

                  Skomentuj


                    Witam
                    Iza3008 ja tez czekalam kiedy mojej perelce wyjdzie pierwszy zabek i doczekac sie nie umiala,a teraz ma juz 2 zabki 3.03 wyszedl pierwszy i za pare dni drugi.Pozdrawiam

                    Skomentuj


                      Witam
                      Beti a Twoja perełka ile ma juz miesiecy
                      Tomuś 27 sierpien 2008

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Hej,

                        Wiecie ząbki jak będą miały być to będą.Ja czekałam i się doczekałam na równe 9m-cy wyszły dwie dolne 1
                        Nie długo potem górne 1 i 2.A teraz czekamy na nastęne
                        Amelia 12.03.08

                        Skomentuj


                          hej mamusie! jak tam weekend? musze sie pochwalić, że Jasio wczoraj sam się kąpał w dużej wannie i nie płakał, tylko cały czas się bawił.
                          Nasz synek JAś 21.08.2008 Nasz największy skarb

                          Skomentuj


                            Witam, troszke mnie nie bylo ale nadrabiam zaległosci.
                            Mam pytanie do mam co podajecie swoim pociechom (moj ma 10-miesiecy prawie) na kolacje?gdyz moj synkowi przestalo wystarczec mleko wiec zastapilam je kaszą bobovity smaczny sen bananowa ale zauwazylam ze od paru dni nie chce juz jej.

                            Skomentuj


                              Dzien Dobry w piekny sloneczny dzionek
                              Weekend jak zwykle szybko minal, ale byla piekna pogoda u nas. Duzo spacerkow, odwiedziny znajomych. Jednym slowem czas milo uplynal.
                              Super ,ze Jasiek oswoil sie z duza wanna,teraz pewnie czeka go zabawa na basenie.
                              Nasz Franek dzisiaj konczy 7 miesiecy jejku jak ten czas leci, jeszcze troche i bedziemy swietowac 1 urodzinki naszych juz "nie" maluszkow.
                              Milego tygodnia i duzo sloneczka
                              FRANEK 16.08.2008

                              Skomentuj


                                Dziunia-Ania...widać, że cierpliwość i wytrwałość popłaca.Fajnie, że Jasio polubił kąpiele w dużej wannieNajważniejsze, że teraz dla Ciebie i dla Niego kąpiel to przyjemność.

                                Franio-dużo uśmiechu i radości z okazji skończenia 7 m-caKubuś jutro kończy siedem miesiączkówA w weekend zaczął sam siedzieć, no a ząbków jak nie było tak nie ma. Ale czekamy.Noce nadal ciężkie, ale damy radę.

                                A za kilka dni jedziemy do Polski...i już nie możemy się doczekać

                                Pozdrawiam i życzę przyjemnego tygodnia.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X