Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rocznik 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Hej mamusie
    Musze się pochwalić Amelka ma siódmego ząbka!!Dwójka na doleNiestety przyplątał się też katar i mały kaszelek z tego powodu mała jest trochę marudna
    AMELKA UR.27.03.2008

    Skomentuj

    •    
         

      Cześć Dziewczyny! Jestem tu poraz pierwszy.
      Moja córcia urodzila się 16 grudnia 2008.
      Pozdrawiamy wszystkie młode Mamy

      Skomentuj


        Dzień dobry wszystkim Mamom
        Za nami kolejna ciężka noc...Po rozbawionym Kubie tego nie widać, ale po mnie chyba tak Na szczęście wieczorem nie miał już gorączki, więc chociaż tyle dobrego.Grzebałam mu w dziobie i nadal nic, ząbków jak nie było tak nie ma...Nic...czekamy <nie>cierpliwie.U nas za oknem wiosna...dużo słońca życzę i pozdrawiam.

        Skomentuj


          Witam Mamusie
          Agaciade mam nadzieję, że niedługo pojawią się ząbki u Twojego maleństwa i minie gorączka u nas ząbków też jeszcze nie ma, trochę się martwie, bo nic nie wskazuje na to aby niedługo miały się pojawić.
          U nas powrót zimy - napadał śnieg, ale w weekend ma być już cieplutko. Dla mnie to i tak bez różnicy, bo ze złamanym palcem nigdzie się nie ruszę, mogę tylko Agatkę wystawić w wózku na balkon, no ale w weekend muszę gdzieś wyjść z mężem, chociaż posiedzę na ławeczce, bo inaczej zwariuje w tym domu

          Skomentuj


            Nikodem urodził się 08.08.2008 siłami natury

            Skomentuj


              hej dziewczyny

              Gratulacje dla Amelki
              U nas idą górne dwójki ,katar powoli się zmniejsza
              Próbowałam sama zrobić maść majerankową ale mi nie wyszła
              Poproszę chyba mamę żeby mi przesłała listem -chyba dojdzie ?
              Dawid 06.03.1995
              Julia 18.05.2004
              Adaś 30.06.2008



              http://s2.pierwszezabki.pl/011/011088993.png?7877

              Skomentuj


                Witajcie Kobietki ,
                długo mnie nie było.
                Życzę maluszkom szybkiego powrotu do zdrówka.
                Gratuluję ząbkaAmelce

                Co do ząbków to i mojej idą ale niewiem które
                Ślini się i gryzie paluszki
                Amelia 12.03.08

                Skomentuj

                •    
                     

                  Witam mamusie ja tylko na chwile bo obiadek gotuje.asia mysle ze masc dojdzie ja mieszkam we Francji i znajomi rozne rzeczy mi wywylali i zawsze dochodzily

                  Skomentuj


                    Marzena 25 Nadia 9.07.2008

                    Skomentuj




                      Mój synek ma na imię Dorian urodził się 12. 12.2008 o godzinie 14:26. Nie wymęczył mnie wcale, można powiedziec, ze przyszedł na świat niemal bezboleśnie

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        hej mamusie mam pytanko czy dajecie swoim pociechom jedzonko ze słoiczków? czy same gotujecie? bo ja gotuje sama ale mi już pmyslów brakuje. jesli macie jakies cieekawe i smakowiete kompozycje to napiszcie będę wdzięczna
                        Nasz synek JAś 21.08.2008 Nasz największy skarb

                        Skomentuj


                          dziunia_ania ja gotuję swojemu Szkrabowi, a słoiczki podaję mu sporadycznie, na przykład jak gdzieś pojedziemy i nie mam możliwości gotować.Poza tym mój Kubut nie przepada za jedzonkiem słoiczkowym, no chyba, że są to deserki owocowe.Staram się, żeby dieta mojego Bąbla była urozmaicona, tym bardziej,że jest on chętny do jedzenia wszystkiego...no prawie wszystkiego Przepisy wynajduję, albo w gazeta dla dzieci, albo grzebię w internecie.Nie jest to nic skomplikowanego. Podam Ci kilka przykładowych posiłków, które Kubuś lubi najbardziej:
                          - rybka z jabłkiem(oczywiście gotowanym)+oliwa z oliwek + kaszka kukurydziana,albo kasza manna
                          -rybka z brokułami + j.w.
                          -ziemniaczki z kurczakiem i marchewką + j.w
                          -buraczki, ziemniak, marchewka, pietrucha,seler(kawalątek) + j.w

                          a na deserki Kuba albo je jakiś słoiczek z takimi owocami, które teraz na przykład trudno dostać, albo różne "wariacje" dostępnych owoców(jabłko, banan,gruszka) z kaszką ryżową i z ok.60ml mleka modyfikowanego; Dzięki dodatkom tych ostatnich taki deserek popołudniowy jest bardziej pożywny...

                          Pozdrawiam i życzę miłego pichcenia...
                          I miłej, spokojnej...przespanej nocy wszystkim Mamusiom i ich Skarbom

                          Skomentuj


                            Piotrula z 10 stycznia 2008

                            Skomentuj


                              Witam wszystkie mamy moj Krystianek urodził się 14.10.2008 miał sie urodzić w moje urodzinki ale postanowił wziąść nas na wstrzymanie i urodził sie 12 dni pozniej w dzien nauczyciela.

                              Skomentuj


                                dziękuje za przepisy coprawda mój szkrabek jeszcze rybki nie jadł ale po szcepieniu zamierzam mu dać . a musimy sie pochwalić, ze Jasiowi dzis wyżnął się pierwszy ząbek, jeszcze niewele go widać ale jest
                                Nasz synek JAś 21.08.2008 Nasz największy skarb

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X