Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rocznik 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Mikołaj 18.12.2008

    Skomentuj

    •    
         

      Dzień dobry

      Moja dziś spała od 21:00 do 6:00


      Skomentuj


        Witajcie
        Mój Kacperek urodził się 6.04.2008 i już niedługo będziemy świętować jego urodzinki Gdy się urodził ważył 3970g i miał 53cm.
        Attached Files
        Kacperek 06.04.2008

        Skomentuj


          czesc dziewczyny,
          Weekend minal w porzadku, malo spacerowalismy, bo padalo. Franek coraz bardziej ruchliwy jest. I dzisiaj przezylam chwile grozy, bo spadl z lózka. zawsze jak drzemie zostawialismy go na naszym lozku, mialam dzwi otwarte od sypialni i zawsze slychac go bylo. A dzisiaj byl wielki placz, bo maly zsunal sie z tego lozka. na szczescie nic sobie nie zrobil i za chwile sie smial. Nie wiem czy to moja glupota, ale nie powinnam go juz na tym lozku zostawiac, jak on tak sie kreci. mam nauczke, dzieki bogu niz sobie moje sloneczko nie zrobilo, ale myslalam, ze bede plakac razem z nim. Zjadl pozniej obiadek i zasnal, teraz idziemy wreszcie na spacerek, bo wypogodzilo sie i trzeba sie dotlenic.
          pozdrawiam.
          FRANEK 16.08.2008

          Skomentuj


            witam
            Agnieszka 25,córeczka Zuzia 06.10.2008

            Skomentuj


              czesc dziewczyny, mlody spi,
              podawanie kaszki ok 22 skutkuje lepszym snem, tylko ze jeszcze ten katarek calkiem nie minął i nie wiem co z tym zrobic.

              Skomentuj


                Hej Mamusie
                Rataj to dobrze, że Franiowi nic się nie stało. Jejkuś ja też tak zostawiam Agatkę, zastawię ją tylko jakąś poduszką. Też muszę bardziej uważać, bo nigdy nie wiadomo kiedy nauczy się na nią wchodzić
                Miłego dnia życzymy wszystkim Mamusiom i ich kruszynkom

                Skomentuj

                •    
                     

                  Szukamy właśnie spacerówki dla Agatki. Jakiejś małej, leciutkiej, takiej dodatkowej żeby wygodnie ją było wozić w samochodzie, bo większą już mamy i z nią jest zawsze kłopot bo cały bagażnik zajmuje.
                  Polecacie jakąś firmę i model?

                  Skomentuj


                    hej my sięnarazie nie oglądamy za spacerówka może przed wyjazdem w wakacje a to i tak nie wiadomo bo mamy duzy samochodzik i wózek bez problemu się mieści. ale rozglądamy się właśnie za fotelikiem takim do 36 kg. i mam pytanko jakie macie foteliki? ja się rozglądałam za deltimem mały podróżnik ale czytaąłm opinie, ze jest wąski. co o nim sądziecie?
                    Nasz synek JAś 21.08.2008 Nasz największy skarb

                    Skomentuj


                      witam
                      No na szczescie dzisiaj tez jest dobrze z malym.Widzialam wczoraj zaczerwienienie po prawej stronie glowki, ale nic mu nie jest.Bylismy na wazeniu i maly poszedl wreszcie do gory.ma 7 kg.ciesze sie bardzo z tego, bo tak sie martwilam ta jego waga. terazt ylko do przodu
                      Ewpaw ja mam spacerowke JEEP, jest bardzo lekka, jestem z niej zadowolona, ale tez zajmuje sporo miejsca. Z tego co wiem, to spacerowki Mclaren sa lekkie i male po zlozeniu.Jednak na rynku jest taki wybor, ze z pewnoscia cos znajdziesz. Moze poprzegladaj na allegro, tam mozna je sobie zobaczyc i mniej wiecej sie zorientujesz jakiej szukac w sklepie, albo mozna zamowic na allegro. My tak wlasnie kupilismy nasza(wlasciwie moja mama kupila, bo to prezent). najwazniejsze, zeby Agatce bylo w niej wygodnie, wiec chyba lepiej sie do sklepu wybrac.
                      Agaciade co do fotelika, to my juz mamy taki wiekszy, bo dosc duzo jezdzimy samochodem, a wtej do 11 kilo Frankowi bylo niewygodnie i siedziel z minka, jakby mial sie rozplakac. Nie pamietam firmy naszego, ale sprawdze jak pojde do samochodu. Bardzo sobie chwale ten fotelik, bo jest szeroki, ma wyciagany zaglowek, miekki i wyprofilowanny, do tego jest podstawka na piciu. Znajde linka to przesle.Ale rowniez radze przejzec w necie rozne firmy. pozdrawiam serdecznie Was i dzieciaczki
                      FRANEK 16.08.2008

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        A i po tym incydencie z upadkiem, odrazu jak maly zasnie na naszym lozku przekladam go do jego lozeczka, boziu nigdy wiecej juz go tak nie zostawie mam nauczke.
                        FRANEK 16.08.2008

                        Skomentuj


                          Adaś ma już prawie miesiąc katar
                          Najpierw była to woda w związku z ząbkowaniem a teraz to wszyscy mamy zatkane nosy bo jakieś przeziębienie po domu mi biega
                          Zaczęłam dozować mu Otrivin i mama przesłała mi przepis na maść majerankową.Jest bardzo pomocna przy katarku u dzieci.Ty jeśli mieszkasz w Polsce to możesz kupić taką maść w aptece.Nie mniej jeśli chcesz to podam przepis
                          Dawid 06.03.1995
                          Julia 18.05.2004
                          Adaś 30.06.2008



                          http://s2.pierwszezabki.pl/011/011088993.png?7877

                          Skomentuj


                            witajcie

                            WITAJCIE,jestem nowa tutaj moj synek Tomus 27082008
                            Last edited by iza3008; 10-03-2009, 16:30.
                            Tomuś 27 sierpien 2008

                            Skomentuj


                              czesc izo.

                              wiesz ja mu smaruje ta mascia majerankowa, wkraplam sol fizjologiczna ,wyciagam glutki, daje wit C,wapno, fenistil i czasem nasivin (bo nie mozna codziennie), i dalej ma ten katar...no na szczescie juz mi sie w nocy nie budzi taki zakatarzony ale to glownie dzieki fenistilowi, a juz mi sie konczy,a nie chcialabym go calyczas tym truc a to trwa juz chyba z 3 miesiace

                              Skomentuj


                                jak moge sie wtracic to moj malutki tez mial problemy z noskiem laryngolog polecil aspirator zamiast gruszki naprawde polecam
                                Tomuś 27 sierpien 2008

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X