Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rocznik 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Witam
    Niemam pojecia co bylo mej coreczce.Do tej pory sobie grymasi zle humorki.
    Tak mowimy o tych chodzikach ale gdyby byly zakazane nie produkowano by ich , a przeciez ile Mam ich uzywa
    Amelia 12.03.08

    Skomentuj

    •    
         

      Witam wszystkich! Mój Robercik od jakiegoś czasu siedzi już sam, raczkuje i teraz jest na etapie nauki chodzenia na nóżkach gdyż etap wstawania ma zasobą. Ciężko jest już za nim zdąrzyć co chwile jest w innym miejscu i w innym wstaje co zazwyczaj kończy się upadkiem gdyż puszcza się i próbuje iść. Pochwalci sie jak idzie Waszym dziecią jedzenie bo mój malutki wcina wszystko co popadnie bardzo lubi smakować to co my jemy. Przy tym jest chudy też bym chciała mieć taką przemiane materii hehe. Pozdrawiam

      Skomentuj


        Co racja to racja izabell

        Skomentuj


          Ale chodziki nie są zakazane, każda mama robi
          co uważa za słuszne.
          Alkohol też jest niezdrowy a mimo
          wszystko w sprzedazy to samo z papierochami.
          Niestety producenci tych produktów nie myślą o zdrowiu
          ludzi tylko jak tu najwięcej kasy zarobić.
          Nooo ale nic..... nie będziemy dyskutować bo i tak
          każda z nas zrobi po swojemu

          Skomentuj


            Widze że te nie potrzebnie zadałam pytanko,troche sie bużliwie zrobiło.ok koniec z tym temtem
            Najlepiej napiszczie co u was nowego

            Skomentuj


              Marzenaz23 kazdy temat trzeba omowic tym bardziej jezeli dotyczy naszych dzieci.
              U mnie spokojnie malutka spi oby do rana.Wypila 250 mleczka i przy samym koncu zasnela.Najbardziej uwielbiam ja z rana jak sie smieje do mnie.Jak by mogla to by wyskoczyla z tego lozeczka.Pomyslec ze nie tak dawno ja rodzilam.
              A jak wspominacie Mamy porod?
              Ja bardzo dobrze pol godziny parcia i Amelka na swiecie, a bole 14 gofdz.
              Last edited by izabell1203; 28-12-2008, 21:56.
              Amelia 12.03.08

              Skomentuj


                No to sie troszke pomęczyłas izabell ,ja rodziłam 8 godzin i niepamiętam jak to zleciało.Ja też lubie poranki mój Kuba to strasznie sie wygłupia rano,łózeczko wygląda jak pobojowisko wszystkie zabawki porozrzucane

                Skomentuj

                •    
                     

                  hej!

                  Ja w końcu mam czas,żeby trochę posiedzieć na necie

                  Co do chodzików, to mu też nie mamy i nie będziemy kupować,ale każda z nas robi tak jak uważa Po to mamy forum,żeby wymieniać się opiniami i nie sądze,żyby któraś z nas miała się o coś obrażać

                  A o porodzie ja już pisałam... miałam bardzo ciężki i długi,ale już prawie zapomniałam o wszystkim

                  Ale z drugiej strony jak sobie pomyślę,że miałabym jeszcze raz przez to przechodzić to... ciężko. Myślę,że jeszcze troszkę poczekamy! Choć ostatnio w Dzień Dobry TVN mówi,że najlepsza różnica na wiek między dziećmi to 1,5 roku

                  Skomentuj


                    Dziewczynki, faktycznie tu trochę burzliwie było Wracając jednak do tematu chodzików, to ja już sama nie wiem co o nich myśleć. Moja starsza córcia miała chodzik, nie miała żadnych problemów z bioderkami itp Kiedy zdecydowała się na swoje pierwsze samodzielne kroki, chodziła ładnie, na całych stopach, później miała okres chodzenia na palcach. Moja mama darła się na mnie że to przez chodzik, bo tam się odpychała paluszkami itd Miałam wyrzuty sumienia Teraz jednak nie wiem co o tym myśleć, gdyż moja szwagierka urodziła córeczkę i powiedziała że ona nie będzie używała żadnych chodzików bo to nie jest zdrowe dla dziecka. Jak postanowiła tak zrobiła. Kami uczyła się chodzić bez chodzika, miała poważne problemy z bioderkami (leżała w gipsie), teraz ma bardzo krzywe nóżki ()- o takie.Do tego cały czas chodzi na palcach i jak biegnie to tak jakoś dziwnie podskakuje. Nawet moja teściowa to zauważyła i pytała moją szwagierkę czy Kamila nie ma czasem krótszej nóżki.
                    Teraz jestem w ciąży,czekam na narodziny synka i sama nie wiem co zrobić jak nadejdzie odpowiedni czas na ten przeklęty chodzik. Czym bardziej można skrzywdzić dziecko? Chodzikiem czy jego brakiem? Sama nie wiem



                    Skomentuj


                      Marzenka bardzo dobrze, że zadałaś pytanie.
                      Przecież nikt się tutaj obrażać nie będzie prawda
                      dziewczyny ?? Po to tutaj wszystkie jesteśmy
                      Jak już napisałam, jest wiele szkół i to nie tylko w kwestii
                      chodzika, każda z nas zrobi to co uważa za słuszne.

                      A teraz takie pytanie, czy Wasze dzieci miały USG bioderek
                      zaraz po urodzeniu ?

                      Justyna 1,5 roku?? O kurka ja to bym się chyba świadomie nie
                      zdecydowała na drugie dziecko. Mamy zamiar mieć drugie,mąż
                      chce po 3 latach ja po 5. Mąż właśnie bierze pod uwagę ewentualne
                      "dogadywanie" się między rodzeństwem a ja stronę finansową.
                      I kto ma rację??? Sama nie wiem
                      Last edited by colleen; 30-09-2008, 10:08.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Dzień doberek

                        U nas niestety nie robią usg bioderek Tu w ogóle wszystko jest inne...

                        Skomentuj


                          Mamma gratuluję syneczka
                          A na kiedy masz termin ??
                          O to USG bioderek to właśnie szczególnie Ciebie
                          chciałam pytać, czy szwagierki córcia miała ??

                          Mój syn miał, u nas jest obowiązkowe i darmowe. Ale
                          nie we wszystkich szpitalach, tam gdzie nie ma warto zrobić
                          prywatnie. Moja znajoma ma córcię i właśnie niedawno zaczęła
                          nosić poduchę-frejkę, aby skorygować bioderka, bo wadę ma.

                          Skomentuj


                            Zapraszam wszystkie dziewczyny do wątku Rocznik 2008
                            Tutaj jakoś nie mogłyśmy się długo nikogo doczekać dlatego
                            przeniosłyśmy się na wątek bardziej ogólny

                            Skomentuj


                              Witam wszystkie mamy i dzieci

                              Witam jestem mamą 6,5 miesięcznego Roberta. Urodził sie 14 marca i ważył 3300.
                              Teraz jest świetnie rozwiniętym chłopcem umie siedzieć, raczkować i wstawać sam na nóżki. Co zazwyczaj kończy się upadkiem bo gdy wstaje to odrazu się puszcza i próbuje chodzić.
                              Tak tu piszecie o usg bioderek. Mój szkrab tego niemiał, a dodatkowo lekarz rodzinny odmówił nam skierowania do ortobedy. Bo wedłuk niego nie było takiej potrzeby. Dlatego poszłam z synkiem prywatnie i okazało się, że wizyta była konieczna bo było lekkie skrzywienie bioderek.

                              Mam pytanie czy macie może już za sobą chorobe dziecka. My mamy. Niewiedzieliśmy nawet jak i kiedy naszemu małemu rozwinęło się zapalenie oskżeli i płuc. Rozwinęło się bezobjawowo. Jednego dnia był zdrowy drugiego już byliśmy na oddziale dziecięcym. Leżeliśmy tam siem dni. To było straszne dla niego. Niemiał gdzie się ruszac ani chodzić.
                              Last edited by dagabo; 30-09-2008, 18:54.

                              Skomentuj


                                dagabo az jestem w szoku ze Twoj synek tyle umie
                                My poki co mielismy tylko katarki , i oby tylko na tym sie skonczylo.
                                A co tam u WAs Mamusie??Jak umiejetnosci dzieciaczkow??
                                Amelia 12.03.08

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X