Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rocznik 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Witam
    mojej malej wyszedl zabek!!! pierwszy nareszcie!!

    Skomentuj

    •    
         

      Witam dziewczynki
      Beti gratuluję ząbka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      Jak wczesniej pisałam byłam na szczepieniu ,i czekałam ponad godz na lekarza i dziwo mój był nad wyraz grzeczny ,siedział na kolankach troszke pochodził zaczepiał wszystkich i smial się radosnie do kazdego a mamusia puchła z dumy

      doktor go zbadała ,patrzył na nią uwaznie hi hi i zabrał jej patyczek ,pochwaliła go ze taki rozumny i rozmowny

      przy kłuciu nawet nie pisnął kochany ,potem pospał i byl nadal grzeczny
      ale mnie straszyła ze po kilku dniach może byc wysypka,gorączka i niepokój a miał szczepienie na odrę ,świnkę i różyczkę

      AURELKA polecam najpierw zajrzec do słownika bo w ten sposób klientów nie zdobędziesz
      Sylwia 9 latek
      Damianek 17 m-cy


      02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

      Skomentuj


        WItam

        Beti gratuluje ząbka
        Amelia 12.03.08

        Skomentuj


          Cześć.Można? Jestem tu nowa.Mój synek jest z listopada 2008
          Damianek ur.15/11/2008

          Skomentuj


            No hej panienki - wieki mnie tu nie bylo. Jakos nie w glowie mi siedzenie przed kompem, wole z synusiem wyjsc na spacer. Ostatnio gdy powiedzialam mezowi gdzie ide z synkiem nastepnego dnia oparl: Idz idz, i tak Cie nigdy nie ma w domu Faktycznie duzo czasu spedzamy poza domem, ale to czasem jedyny mozliwy sposób by Oliwier pospal w dzien. Miniony tydzien byl cudowny - mój skarbek spal w dzien po 2-3 godzinki a potem od ok.20 jednym ciagiem 5-7 godzin, cycusiek i dalej jakies 3 plus krótka drzemka po kolejnym cycusiu. Nie narzekam,chociaz ten tydzien to znów 2-3 nocne karmienia. Najwazniejsze ze dzidziulek jest zdrowy i dobrze sie rozwija. Wazy juz jakies 5900 i mierzy 64cm. Poza tym smieje sie, podnosi dzielnie glówke do góry i pokochal masaze. Wkrótce idziemy poplywac!!! plusk
            OLIWIER 16.12.2008

            Skomentuj


              HEJ DZIEWCZYNY 'WIDZĘ,,,ZE NIKOGO NIE MA ZNÓW MAM PECHA
              Moja Amelka,też jest zawsze uśmiechnięta u lekarza,zawsze wszystkich na poczekalni zaczepia,zwłaszcza dzieciWoła :lala na dzieci,a gdy mają kolorowe ubranka to :baja
              Dzisiaj ku mojemu zaskoczeniu po zrobieniu "konkretniejszej "rzeczy pokazała na pampersaBYŁAM W SZOKU!!!Taka jestem z niej dumna
              AMELKA UR.27.03.2008

              Skomentuj


                dzien dobry mamusie
                Jak dzisiaj wasze maluchy, a moze ktores zabki juz ma?
                U nas nocka spokojna, maly sie budzil na picie, rano zjadl kaszke pszenna z sucharkami i spatka znowu. od wczoraj juz coraz stabilniej itrzymuje sie na kolankach, wiec moze lada dzien zacznie raczkowac. Smiesznie to wszysko wyglada, ale ile przynosi nam radosci.
                Co tam robicie dzisiaj na obiadek Waszym Pociecho? U na pewnie sloichek z kurczakiem, ale od nastepnego tyg. mam zamiar gotowac
                Milego dnia i pozdrawiam serdecznie.
                FRANEK 16.08.2008

                Skomentuj

                •    
                     

                  Witam z pochmurnej i chłodnej dzisiaj Dani!
                  Korzystam z chwili, że Kubuś drzemieU nas noc była całkiem nie najgorsza, chociaż Kuba dwa razy się budził, ale w miarę szybko zasypiał w swoim łóżeczku."Grzebałam" Mu w buziaku, ale chyba jeszcze nic nie ma, ale myślę, że ząbki "idą", bo dzisiaj Kuba jest taki troszki marudny i ciągle rękę w buzi trzyma.Moje Biedactwo...mam nadzieję, że może długo już to nie potrwa...
                  U nas dzisiaj na II śniadanko była kaszka waniliowa.Na obiad mamy zupkę buraczaną z rybką.Wczoraj próbowałam dać Smykowi zupkę ze słoiczka - warzywa z indykiem i niestety...Mam wrażenie, że On poza deserkami ze słoiczka nic innego nie toleruje.W sumie powinnam się cieszyć,że bardziej lubi to co ja ugotuje, ale chciałabym Mu czasem dla urozmaicenia dać coś co sama nie upichce...jakiegoś królika...No nic taki problem to nie problem
                  Pozdrawiam i życzę przyjemnego weekendu w rodzinnym gronieMy wybieramy się na cały weekend w gości, więc na pewno będzie miło i wesoło

                  Skomentuj


                    To jeszcze ja...Rataj, ja mam to szczęście, że nie muszę wracać do pracy.Jeszcze najbliższy rok spędzę z Kubusiem.W sumie to się cieszę, ale jak wszytsko tak i perspektywa powrotu do pracy ma swoje dobre i złe strony...Ja tak jak wspomniałam z jednej strony się cieszę, że mogę być z Kubą, patrzeć jak rośnie, zmienia się, nabywa nowych umiejętności, a z drugiej strony...tęsknię za pracą, którą lubiłam, za kontaktem z innymi ludźmi...
                    A jak to jest u Ciebie?Czego a właściwie o kogo się najbardziej obawiasz?O Maleństwo czy o siebie, że Ci będzie trudno zostawić Swój Skarb?

                    Skomentuj


                      cześć dziewczyny
                      jest tu ktoś ?
                      Dawid 06.03.1995
                      Julia 18.05.2004
                      Adaś 30.06.2008



                      http://s2.pierwszezabki.pl/011/011088993.png?7877

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Beti gratuluję ząbka.
                        U nas pokazały się w końcu wszystkie jedyneczki
                        Ale wygląda na to że dwójki u góry się pchają-ciężko zajrzeć bo Adaś nie chce otworzyć buźki
                        Dawid 06.03.1995
                        Julia 18.05.2004
                        Adaś 30.06.2008



                        http://s2.pierwszezabki.pl/011/011088993.png?7877

                        Skomentuj


                          Kaczuszka witamy ,ja też jestem tutaj od niedawna,ale bardzo mi się podoba
                          Widzę że wszyscy na spacerku
                          Ja też zmykam szykować coś na Dawida urodzinki
                          papa
                          Dawid 06.03.1995
                          Julia 18.05.2004
                          Adaś 30.06.2008



                          http://s2.pierwszezabki.pl/011/011088993.png?7877

                          Skomentuj


                            Izabell1203 dziękuję za życzenia dla Dawida
                            Dawid 06.03.1995
                            Julia 18.05.2004
                            Adaś 30.06.2008



                            http://s2.pierwszezabki.pl/011/011088993.png?7877

                            Skomentuj


                              Hej Mamusie ,
                              Nie było mnie wczoraj gdyż mała późno usnęła.

                              Asiu
                              super że jedyneczki już wyszły!!i nie ma za co

                              Kaczuszka witam i zapraszam!!

                              U nas pogoda straszna , zimno wieje ale idziemy jak mała się obudzi w odwiedzinki do kuzynki to tylko 15 minut spacerkiem

                              Do wieczorka mam nadzieję
                              Amelia 12.03.08

                              Skomentuj


                                Witam wszystkie Mamusie
                                My właśnie wróciłysmy ze spacerku i zaraz będziemy jeść - tym razem cycuś ale przed spacerkiem była zupka warzywna z brokułami i szpinakiem no i z mięskeim z kurczaka Agatce bardzo smakowała
                                U nas ząbków jeszcze nie widać

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X